2020 Şubat Anneleri

Şubat annelerinin 40ları çıkmaya başladı ve konu yeniden eşlere geldi:olamaz:
Sevişin gitsin kızlar cinselliği tabu haline getirmeyin:rolleyes:
Ben eşime hala gıcığım. Lohusa teri gitti, saç dökülmesi gitti, kilolar gitti ama bu önlenemez nefret hissi gitmiyor :KK70:
Bugün 10 saat filan uyudu, sorsan benden yorgun.
Bende tekim zannediyordum bende çok gıcığım var her hareketi batıyor bana bayağı bayağı görmek istemiyorum 🤣

Benim kızım 10.5 yaşında alın götürün bunu istemiyorum dedi😁 napıyım dedim hastaneye mi götürüyüm, sosyal hizmetlere mi bırakıyım.
İadesi yok bunun:))
Babannesi de rahatsız eskiden sık gelmezlerdi bebeğe 3 defa falan geldiler bu kadar sık gelmesinler diyor😆
İnşallah büyümeden atlatalım bu süreci de.

Kızlar bbebeklerinizin gözleri capaklaniyormu neyle temizliyorsunuz ya çayla yapıyorum yine aynı ılık suyla yapıyorum aynı
Dr bize bunu vermisti.
Birer damla goz pinarlarina damlatip kendi kayıyor tum göze.

Eklentiler

• 20200223_092945.jpg
    20200223_092945.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 16
Gaz damlası kullanan arkdaşlar bebegin kakası hafif yeşilimsi oluyomu ? Ondan mı yoksa üşüttüm mü acaba

Gaz damlası kullanan arkdaşlar bebegin kakası hafif yeşilimsi oluyomu ? Ondan mı yoksa üşüttüm mü acaba
O seninle alakali cnm sen üşütmussun bizde oleyiz arada yesile donuo sonra sariya dönüyor 🙄yaparkende cok kivranio o yesil oldugunda bu ter varya o yuzden boleyiz sen atlattin 40 cikdi bizde daha 20 gün var😕

aa ismini elami koydun 😍
malesefki bir sure boyle uykusuz takilicaz ,bu gunlerde gecicek artik napalim ☺
evet canim ela koyduk oyle cnm uykusuz gecio ama cildirmamak için kendini tutuom🤯🤯
Kızlar bbebeklerinizin gözleri capaklaniyormu neyle temizliyorsunuz ya çayla yapıyorum yine aynı ılık suyla yapıyorum aynı
Canim doktor bize damla verdi onu kullaniom sabah aksam ismi de tobrased diye

O seninle alakali cnm sen üşütmussun bizde oleyiz arada yesile donuo sonra sariya dönüyor 🙄yaparkende cok kivranio o yesil oldugunda bu ter varya o yuzden boleyiz sen atlattin 40 cikdi bizde daha 20 gün var😕
Kızlar bu kaka kaçıncı gün sarıya dönüyo peki yani bizim bebiş 5 günlük bugün daha sarı olmadı kakası ilk 3 gün siyahımsıydı dün ve bugün yeşil acaba bebişi üşüttükmü ya😭😭

Kızlar günaydın :KK200: Gerçi herkes çoktan uyanmıştır ama:KK70:
Kızım 3 gündür kaka yapmıyor ama osuruyor :KK53:
Dün 1 çay kaşığı zeytinyağı verdik ama yapmadı hala
Öneriniz var mı? Ben kabız değilim bu arada

Kızlar bizim göbek düşeli 10 gün oluyo ya gala kuru değil nemli leke bırakıyor.eczaneden krem aldım antibiyotikli işe yararmı bilmiyorum.böylr olan varmı aranızda.

Kızlar bu kaka kaçıncı gün sarıya dönüyo peki yani bizim bebiş 5 günlük bugün daha sarı olmadı kakası ilk 3 gün siyahımsıydı dün ve bugün yeşil acaba bebişi üşüttükmü ya😭😭
yani aslinda donmesi lazim ama canim belki üşütmüş olabilirsin agliyormu yaparken benimki yesil olunca aglio fena halde
Kızlar günaydın :KK200: Gerçi herkes çoktan uyanmıştır ama:KK70:
Kızım 3 gündür kaka yapmıyor ama osuruyor :KK53:
Dün 1 çay kaşığı zeytinyağı verdik ama yapmadı hala
Öneriniz var mı? Ben kabız değilim bu arada
Anne sutu alanlarin belli gun yapmamasi normal ama kac gundu hatırlamıyorum canim🙄

Yok normal daha 5. Günlükmüş ilkten siyah sonra koyu yeşil sonrasında sarımtırak hardal denilebilir ona dönüyor. Endişe etme canım.

Kızlar evdekilere acayip kılım. Eşim yine araba öğretmeye gitti. Bende tepkiliyim kocaman adam arabanın farı nerden açılıyor bir zahmet kurcalayıp öğrensin yok benzin almayı gösterecekmiş. Adamda 34 yaşında çocuk da değil. Annemde bana kızıyor ben buradayken kriz çıkarma diyor ona da ayrı gıcığım hiç bizi savunmaz varsa yoksa damatları. Ben hep mi eğriyim onlar hep mi doğru . İmdat diye bağıracağım. Bana böyle öğretmedi birşey sorsam ders aldın ya diyordu. Haftaiçi öğretemez sanki haftasonunu feda ediyor. Kimseye anlatamadım bana gülmeyin kızlar :olamaz:

X