2020 Şubat Anneleri

Sağol canım. Ağlama ya inş. Geçecek bugünler .sizin uçak işi ne oldu. Ben sinirden kocaya sarıyorum 😜 Allahtan alttan alıyor yoksa çekilecek kahrım yok :KK12:
Al benden de o kadar didisiyoruz sabahtan beri her seye tmm diyo susuyo ben daha cok sinir oluyorum bu sefer :KK34:
İc hatlar 4 haziranda basliyo bizim 3 hazirandi ama daha ortalik tam anlamiyla durulmus degil her ne kadar durum iyiye gitsede o yuzden mecbur biletleri aciga aldik su haziranida bi atlatalim bakalim temmuzda durum daha da iyiyse o zaman dusunuyoruz hem sicakta bulasma olasiligi daha azmis ya temmuzda da istanbul yaniyo zaten

Süt alerjisi içim diyet yapan bir arkadas vardı . İsmini hatırlayamadım . Tahlille mi çıkmıştı süt alerjisi olduğu yoksa doktorunuz mu söyledi . Oğlumun yanakları 3 gündür kırmızı kabarık lekelerle doldu . Doktor fenistil krem önerdi ama benim içim rahat etmedi . Fikriniz var mi ?

Eklentiler

• CC60C8BA-497F-4035-94F2-27BB0424A9FE.jpeg
    CC60C8BA-497F-4035-94F2-27BB0424A9FE.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 1717E57C-9622-4766-BC82-519EB03D4DAB.jpeg
    1717E57C-9622-4766-BC82-519EB03D4DAB.jpeg
    115,6 KB · Görüntüleme: 30
Süt alerjisi içim diyet yapan bir arkadas vardı . İsmini hatırlayamadım . Tahlille mi çıkmıştı süt alerjisi olduğu yoksa doktorunuz mu söyledi . Oğlumun yanakları 3 gündür kırmızı kabarık lekelerle doldu . Doktor fenistil krem önerdi ama benim içim rahat etmedi . Fikriniz var mi ?
Bu sanki egzamaya benziyo 🙄

Kizlar herkese iyi bayramlar esim evde olunca bende ufak ufak ev temizligi yapiyorum yani yapabildigim kadar 🙄 kizim beni 2 gundur emmiyor reddediyor anlamadim neden oldu geceleri emziriyorum ama gunduz beni gorunce agliyor ya kafayi yiycem artik

Çok geçmiş olsun 😞 kakası nasıl

Kızlar hepinize iyi bayramlar :KK36:
Evet evde hep toplu duştan sonrada üzerimdekileri eşime toplatıyorum Aryayı kucağıma aldığımda ya eli yada üzerinde saçlar oluyo dikkat ediyorum sürekli,
Bende bende kız kardeşimle denk gelirsek saç kesme makinaları var ya kuaförlerde kesiyo onunla belki biraz kestiririm sonrada düzelttirim doğumu bekleyelim lohusalık virüs derken çok uzadı 🤣🤣
Bu saç işine o kadar sinirliyim ki bende 😡 bu yaşıma kadar hiç saç dökülmesi yaşamadığım için bu dönemde nefret ettim saçlarımdan çocuğun elinden badysinden çorabından bezinden her yerden çıkıyo ya deli oluyorum. Bende kuaförler kapalı iken evde kendim kestim sonra düzelttirdim iyice kısalttım ama yine de sadece toplu geziyorum yoksa heryer saç 😏
Cok yuksek bir derece bebek icin en fazla 24 falan olmasi gerekiyo oda isisinin sadece citcitli body ile bile durabilir o derecede uzun kol giydirip bi de kundak yapma isilik olur cocuk sicaktan

Bebekleri kundaklamayın lütfen.
Sürekli söyleniyor. Bikaç gün önce kalça çıkıklığı konusunda yazan bir arkadaş vardı bebeğine bu yüzden atel takıldı.
Kalçadaki hafif bi gelişim geriliği kolayca düzelebilcekken kundak yüzünden ameliyat gerektiren sağlık sorununa dönüşebiliyor.
Eşim de bi süre zorla yaptı. Bacakları yamuk olurmuş bilmem ne. O yapıyordu ben söküyordum, lohusayla uğraşılmaz dedi vazgeçti :KK70:
Canım benimki kundak sayılmaz çünkü kalça kısmını hiç sıkmıyorum sadece kolları sabit dursun diye sarıyorum yoksa elleriyle kendini çok uyandırıyor bu şekilde daha uzun uyuyor
Qiremimmm Qiremimmm izleyince sen geldin aklima

Evet çok güzel ve bilgilendirici bir video olmuş canım teşekkür ederim ama ben bir türlü bunu uygulayamıyorum ya 😒 yani o sıcaklıkta ben bile üşüyorum o nasıl üşümez diyorum giydiriyorum. Birde gerçekten elleri bazen buz gibi oluyor üzülüyorum üşüyo diye. Kısa kol giydirdiğimde kolları soğuk oluyo mesela üşüyebilir diyorum ince uzun kol giydiriyorum. Uyurken uyuyan insan üşür diyorum kundaklayıp örtüyorum 😂 ben kendim sıcağı sevdiğimden onu da öyle alıştırıcam galiba bazende emerken çok terliyo yine üzülüyorum of ne zor şu giydirme işi yahu birde izmirin havası hiç belli olmuyo ne olacağı öğlen yanıyo akşm bi bakmışsın kış gelmiş öyle dengesiz 😏

Merve2407 Merve2407 dha önce bu konu ile ilgili yazmıştık ama sen takip edemediğin için tekrar yazma gereği duydum . Bebeğe fitil kulak çöpü ateş ölçer ucu vs yapmayın . Mümkünse doktor tercihinde süte damlatılan birkaç damla zeytin yağı kaka yaptırıyor . Deneyin . Damlaların d vitlerin katkı maddeli olduğunu hesaba katarsak z yağı en doğalı . Anne sütünü sağın birkaç damla ekleyin ve sonucu görün 😊

Kızlar hepinize iyi bayramlar :KK36:

Bu saç işine o kadar sinirliyim ki bende 😡 bu yaşıma kadar hiç saç dökülmesi yaşamadığım için bu dönemde nefret ettim saçlarımdan çocuğun elinden badysinden çorabından bezinden her yerden çıkıyo ya deli oluyorum. Bende kuaförler kapalı iken evde kendim kestim sonra düzelttirdim iyice kısalttım ama yine de sadece toplu geziyorum yoksa heryer saç 😏

Canım benimki kundak sayılmaz çünkü kalça kısmını hiç sıkmıyorum sadece kolları sabit dursun diye sarıyorum yoksa elleriyle kendini çok uyandırıyor bu şekilde daha uzun uyuyor

Evet çok güzel ve bilgilendirici bir video olmuş canım teşekkür ederim ama ben bir türlü bunu uygulayamıyorum ya 😒 yani o sıcaklıkta ben bile üşüyorum o nasıl üşümez diyorum giydiriyorum. Birde gerçekten elleri bazen buz gibi oluyor üzülüyorum üşüyo diye. Kısa kol giydirdiğimde kolları soğuk oluyo mesela üşüyebilir diyorum ince uzun kol giydiriyorum. Uyurken uyuyan insan üşür diyorum kundaklayıp örtüyorum 😂 ben kendim sıcağı sevdiğimden onu da öyle alıştırıcam galiba bazende emerken çok terliyo yine üzülüyorum of ne zor şu giydirme işi yahu birde izmirin havası hiç belli olmuyo ne olacağı öğlen yanıyo akşm bi bakmışsın kış gelmiş öyle dengesiz 😏
El ayak yanak bunlar soguk olur her zaman sicak olmaz onlarin dolasim sistemleri henuz gelismedigi icin ense ya da gogsunden anlarsin usuyup usumedigini. Gunduz usumez ama aksam hava sicakligida dustugu icin gece uykusuna yatmadan once ince uzun kollu giydirebilirsin

Merve2407 Merve2407 dha önce bu konu ile ilgili yazmıştık ama sen takip edemediğin için tekrar yazma gereği duydum . Bebeğe fitil kulak çöpü ateş ölçer ucu vs yapmayın . Mümkünse doktor tercihinde süte damlatılan birkaç damla zeytin yağı kaka yaptırıyor . Deneyin . Damlaların d vitlerin katkı maddeli olduğunu hesaba katarsak z yağı en doğalı . Anne sütünü sağın birkaç damla ekleyin ve sonucu görün 😊
Bizde o da ise yaramiyo 😆 cani ne zaman isterse o zaman

Ya kızlar bebegim 3 ay 1 haftalık. Günlük 22 veya 20 saat uyuyor 3 saat arayla sütünü içiyor tekrar uyuyor uyanıkken çok neşeli çokuzun geldi bu uykular normalmi

X