2020 Şubat Anneleri

Gunaydinlarr
2. Kez kahvaltida sandalyesine oturtuyorum yari yatik sekilde bu sefer pusetin ic sungerlerini koydum icine yumus yumus oturdu bas kismini tepinmekten indirdi tabi o baska 😃
Bizde oturuyoruz bir iki gündür keyfi yerindeyse duruyo 5-10 dk değilse basıyo yaygarayı illa kucakta gezcek 😂❤️
kizlar ece dogduktan birkac hafta sonra malum virus cikinca ne kimse gelebildi ne ben mevlut fln yapabildim ,yengemler halamlar teyzemler kimse bu cocuga altin takmadi ,
bu bebede işler kesat vallahi 😂
acaba eylul gibi bir mevlut yapsam hepsini cagirsam ,,,7aylik bebege mevlut yapmak cok sacmami olur
Hiç saçma olmaz bence böyle giderse bizim 6 ay kınası bebek mevlütü doğum günü bile olabilir hepsi bir arada çıkar 😂

Eklentiler

• 0AEDE794-7515-403E-A82E-B0A24AA9989B.jpeg
    0AEDE794-7515-403E-A82E-B0A24AA9989B.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 59
Ya kızlar moralim çok bozuk annemle görüntülü konulurken telefonu kızımın yüzüne düşürdüm yakından görmek istemişti. Çık kötü agladı zor sustu şidide emerken uyudu şişme morluk yok ama hiç bu kadar kötü aglamamıştı sesi kısıldı öyle yani bir şey olurmuki
Canım çok geçmiş olsun bizde kızımı 1 aylıkken yataktan düşürmüştük seni çok iyi anlayabiliyorum ama hep derler ya onları melekler koruyo diye gerçekten doğru bişey olmamıştır inş. Takipte ol yine de ama üzme kendini insan bir kere başına gelince herşeye 10 kat daha fazla dikkat ediyor

Lamia78 Lamia78 dün eşim oğlumun yüzüne vın düşürdü . Zavallım şaşkın şaşkın baktı neye uğradığını anlayamadı . Allah’tan emiyordu emmeye devam etti. Yoksa düşünemiyorum . Oluyor Böyle şeyler . Düşünüp kendimize kahrediyoruz işte anne olunca. Geçmiş olsun

Sagolun kızlar şu an iyi şükür napım ilk annelik elim ayagım boşalıyor burnunun üstü hafif kızarmış birazda nazlı dogal olarak alışacaz galiba yürümeye başlayınca çok düşecek

Gunaydinlarr
2. Kez kahvaltida sandalyesine oturtuyorum yari yatik sekilde bu sefer pusetin ic sungerlerini koydum icine yumus yumus oturdu bas kismini tepinmekten indirdi tabi o baska 😃
Bizde gaza geldik yatar pozisyonda oturttuk pek sevmedi ama otursa ne rahatlık olur.

Eklentiler

• 7811140E-CEC6-4789-B09E-1B6AAC51D023.jpeg
    7811140E-CEC6-4789-B09E-1B6AAC51D023.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar meme kenarlarim kirmizi nokta nokta yara oldu bazen oglum emerken sivri bir sey hissediyorum o yaralari Kaan Alp in cikmaya calisan disleri yapmis olabilir mi ?

Benim kız kucakçı oldu. Hemde kaidesi kuralı da var. Yüzü dışa dönük,anne ayakta ,sabit durmayacak 🤣 yatmayı hiç sevmiyor bas bas bağırıyor . Kahvaltı yaparken oturtacağım deneyince anladım bizimki tam oturtmuyor.
Ben yazdım sandım 😂 resmen aynılar 🤦‍♀️ Sürekli bütün evi dolaşmaktan ayağımdan eskidim 😂

X