2020 Şubat Anneleri

A Alisdendef kilo hallolur. Peki memeler eskiye döner mi? :KK70:
Benim memeler bitti zaten 🤣🤣🤣 2017 ekimden bu yana emzirme faaliyeti içindeyim 😂 İster istemez sarktı çatlaklar oluştu. Ben göğüslerden de kilo alıyorum . Büyük duruyor hiç sevmedim bu halini 🤪 kambur durmaya başladım ama bazısının sarkmıyor eskiye dönüyor umarım o şanslı azınlıktan olursun.🙏 Bazı spor hareketleri varmış yapıldığında güya dikleştiriyormuş dambıl, pilates ekipmanları ve şınav etkili oluyor diyorlar ben deneyeceğim.

Kızlar kilo sanırım bir çoğumuzun sıkıntısı aslında sıkıntı yapmasak da çevrenin aptalca yorumları ister istemez etkiliyor insanı. Gecen bir yorumda Aralıklı Oruç ile zayıflama gördüm Gizem Birerer miydi neydi yazınca çıkıyor o 5 ayda 17 kilo vermiş. Diyet olmaması benim çok hoşuma gitti belirli saatlerde yemeyi kesip sıvıya devam. Aslında amaç çayın yanına yediğimiz şeyleri kesmek diye düşünüp 1 haftadır yapıyorum ve odemimi baya attım. Sütüm azalır mi diye biraz deneyeyim dedim şu an iyi gidiyor. Zaten memeler terbiye olduktan sonra öneriliyor yani 3. Ayın sonunda o yüzden sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Akşam. 20.00de yemeği kesip ertesi gün 12.00 de kahvaltı yapıyorum arada da istediğimi yiyorum.bir.inceleyin isterseniz
Ben denedim ki 12 saatini yaptım hatta 16 da değil ona rağmen 2. Gün sütüm damla damla geldi o yüzden bıraktım ama ben sütü bebeğe anca yeten biriyim bebeğim ayrıca mama da almadığı için herkes de aynı etkiyi yapmıyo olabilir

Bende weewell in telsizini almıştım kamerasına da bi bakayım canım

Kızz öyle hafif hafif değil deli danalar gibi sallıyo kafasını gözler kapalı uyandırmaya çalışıyo kendini uyanamıyo da ben elimi koyuyorum anca duruyo😂😂 hee tabi evhamlıyımda canım görsem rahat ederim😂
Aynı biz 😊bi de ayaklarını vuruyo tepiniyo gözler kapalı

Ah Kadınlar kulübü sende olmasan 😃 bakalım kocam bey hatırlayacak mi 😬 hatırlamazsa vay haline !

Eklentiler

• 031631B9-8372-4D31-95C3-621C95754A7E.png
    031631B9-8372-4D31-95C3-621C95754A7E.png
    388,3 KB · Görüntüleme: 22
iyiyim canimbenim🖤 bir suredir yasadigimiz meme reddi beni bayagi yordu ama sanki bir tik ilerleme kaydettik gibi😊
yakisikli oglun tatli begumcugum nasil.bu sene vericenmi krese
pes etme kuzum elbet geçiyor bu dönem. mete de uzun süre aç kalmadıkça iştahlı emmiyor. evde tarttım ne kadar doğrı bilmiyorum ama 18 günde 250 gr almış görünüyor. takmıyorum aöa artık azalır kilo alımı. çişli bezi var, ayına göre kilosu da iyi. ek gıdaya başlayacaklar yavaştan zaten.

ben gideceği devlet okulunun anasınıfına kaydını yaptırdım bu sefer özel kreşe değil. seneye 1. sınıf zaten. ama bu yıl gönderir miyim bilmiyorum, korkuyorum doğrusu.

bana gelince hiç iyi değilim belim çok kötü, Meteyi taşımaktan fıtıklar nüksetti, yürüyemeyecek duruma geldim. fizik tedaviye gidiyorum, hatta şu an tedavideyim.

Meteye babası bakıyor 2 saat. Begüm babanesinde. iyice dağıldık. kendime bakamıyorum çocuklara nasıl bakıcam 🤷‍♀️ mecbur annemin yanına gidicez 10 gün sonra. gitmeye niyetim yoktu bu ortamda ama mecbur kaldım. yazlığa gidicez yüzmem de gerekiyorbelim için. daha annemin haberi yok bu durumlardan 🤦‍♀️

bizde haller böyle canım, prensesler nasıl? sen kreşe vericek misin?

Her doktor bu memenjit asisini nimerinksi neden farkli soyluuor. 3.ayda yapalim.diyen beni korkuttu. Ortakukaktan bile.gidebilir beyne dior. Yeni tanistik bu.doktorla.
Eskiden tanidigim.oglumun bobrek doktoru kalavaliga girmiosunuz daha erken bekleyebilir dior ama sonra sen pimpiriklisin yaptir dior, ya da riski goze aliorsan yaptirma dior.bu nedir ya.
Kimisi 3 ay kimisi 9 sy kimisi yas sonrasi dior.
Bekserayi drmiorum.bile.
Nasil.bir sosyal.devletmis burasi.
Tercihe is birakiyorlar.
Durumu olmayan zaten yasamasin bile.
Ne diyim rabbim.korusun evlatlarimizi.
Fal mi baktircaz hangi ayda yapilir diye tey allahim ya.

Cok salya akitiyor bu kizcagiz dis gelcek galiba.
Rotadan sonra kaka biraz yesile dondu, normaldir sanirim.
Sizler nasilsiniz

Her doktor bu memenjit asisini nimerinksi neden farkli soyluuor. 3.ayda yapalim.diyen beni korkuttu. Ortakukaktan bile.gidebilir beyne dior. Yeni tanistik bu.doktorla.
Eskiden tanidigim.oglumun bobrek doktoru kalavaliga girmiosunuz daha erken bekleyebilir dior ama sonra sen pimpiriklisin yaptir dior, ya da riski goze aliorsan yaptirma dior.bu nedir ya.
Bekserayi drmiorum.bile.
Tercihe is birakiyorlar.

Sizler nasilsiniz
Çok haklısın arkadaşım. Hepsi ayrı telden çalıyor doktorların. İnsan kime güveneceğini şaşırıyor. E okuyoruz araştırıyoruz da . Hangisi doğru şaştık kaldık. Gerçekten de parası olmayan hasta olsun ölsün istiyor devlet mesela bizler rotayı yaptırabildik ya yaptıramayanlar? Aylık doktor kontrolüne dahi gidemeyen bebekler?😥 insan düşündükçe kahroluyor.

Bekserayi drmiorum.bile.
Tercihe is birakiyorlar.

Sizler nasilsiniz
Ben menenjiti bir yaşından sonra yaptırmaya karar verdim cnm. Evt olasılıklar insanın kafasını karıştırıyor uzman olan onlar siz bilirsiniz deyip işin içinden çıkıyorlar

Ben menenjiti bir yaşından sonra yaptırmaya karar verdim cnm. Evt olasılıklar insanın kafasını karıştırıyor uzman olan onlar siz bilirsiniz deyip işin içinden çıkıyorlar
Bn karar veremiorum
Riski goze aliosaniz falan
Ya hem.biz iyisini bikiriz doktoruz diorlar hem de kafa karistiriorlar.

Sunnetimizi olduk geldik eve. Beklerken emzirdim o sirada gozleri gidiyodu uyuyamadigi icin sinirlendi sonra yatti bacaklari falan tutulunca hepten sinirlendi daha sunnete baslamadan bizimkisi katti ortaligi birbirine inadina agladi bastan sona kadar. Suan evdeyiz uyuyo. 1 krem var bezine sur pipisine denk gelsin dedi. Her bezini acmada siringayla papatya suyu ve sarikantoron yagi sıkın pipisine dedi. Calpol ver agrisi dinsin dedi.
Sunnet yaptiran anneler ilk gun agladilar mi cok o uyusukluk gecene kadar ?

Sunnetimizi olduk geldik eve. Beklerken emzirdim o sirada gozleri gidiyodu uyuyamadigi icin sinirlendi sonra yatti bacaklari falan tutulunca hepten sinirlendi daha sunnete baslamadan bizimkisi katti ortaligi birbirine inadina agladi bastan sona kadar. Suan evdeyiz uyuyo. 1 krem var bezine sur pipisine denk gelsin dedi. Her bezini acmada siringayla papatya suyu ve sarikantoron yagi sıkın pipisine dedi. Calpol ver agrisi dinsin dedi.
Hayırlı olsun geçmiş olsun :)

Bizimki ağlamadı sadece sünnetten sonra ilk yarım saat çok ağlamıştı başkada ağlamadı

Bu arada hayırlı olsun :)

Geçmiş olsun. Bizimki büyüktü baya ağladı o anı unutamam 😩 dokundurmadı hiç hatta sonraki aylarda bile pipiyi silerken elimi itiyordu. ama seninki kısa sürede iyileşir bence.

X