2020 Yay Burcu Sezonu Burçları Nasıl Etkileyecek

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.526
1.392

2020 Yay Burcu Sezonu Burçları Nasıl Etkileyecek?​

Marie Claire


2020 Akrep Burcu sezonu sizin için yoğun duygularla geçtiyse şimdi Yay sezonu için hazırlıklı olun. Çünkü ateş grubunun bu değişken burcu; enerjisiyle karanlık günlerin ve daha uzun gecelerin ortasında bile neşeli bir iyimserlik hissi getirir. Yay sezonu 2020'nin burcunuzu nasıl etkileyeceğini bilmek isteyeceksiniz, böylece 21 Aralık'a dek sürecek bukutlama havasını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yay burcu Jüpiter tarafından yönetilir. Jüpiyer iyi şans gezegenidir, bu yüzden şimdi tüm zodyak işaretleri açısından büyük düşünmeye başlamak ve yeni deneyimlere evet deme zamanı.

Yay burcu yüksek öğrenim ve dünya seyahati ile ilişkili bir burç olduğundan, Yay mevsiminin enerjisi bize kişisel ufkumuzu genişletmemiz ve küresel düşünmemiz için ilham verecektir. Önümüzdeki astrolojik sezon bize macera, doğallık ve pozitiflik anlamında büyük fırsatlar getiriyor.

Bazı açılardan karanlık bir yıl oldu, ama önümüzdeki astrolojik sezonun parlak ve özgür ruhlu enerjisi ruhlarımızı güçlendirecek. Yay sezonu 2020'nin burcunuza getirecekleri görmek için okumaya devam edin!

2020-yay-burcu-sezonu-burclari-nasil-etkileyecek-2.jpgYAY MEVSİMİNİN ENERJİSİ BİZE KİŞİSEL UFKUMUZU GENİŞLETMEMİZ VE KÜRESEL DÜŞÜNMEMİZ İÇİN İLHAM VERECEKTİR.


Koç
Büyük düşünüyorsunuz, bilgi arıyorsunuz ve bu ay dünyevi tarafınızı kucaklıyorsunuz sevgili Koç. Çevrimiçi bir sınıfa kaydolmayı, arkadaşlarınızla felsefi bir sohbete atılmayı veya maceracı tarafınızı unutmamanızı sağlayacak filmler izlemeyi tercih edebilirsiniz.

Boğa
Bu ay duygularınızın derinliklerine iniyorsunuz sevgili Boğalar. Bu, ilişkiler içinde sınırları belirlemek ve vicdanınıza yük olan tüm bagajları veya borçları temizlemek anlamına gelir. Otantik olmayı taahhüt edin ve bir sonraki evriminize dönüşmenize izin verin.

İkizler
Bu ayın enerjisi, eşinizle ya da partnerinizle aranızdaki dinamikleri yeniden değerlendirmek ve birbirinizin ihtiyaçlarını kontrol etmek için yararlıdır. Birbirinizi gerçekten istediğiniz şeyden uzak tutuyor olabilirsiniz, Her iki tarafın da daha dürüst destek ve bağlantı sağlamak için iletişim hatlarını açın.

Yengeç
Pandemide güvenilir bir rutin kurmuş olabilirsiniz ancak yılı bitirmeye hazırlanırken biraz değişime ihtiyacınız var. Programınızda eğlence ve doğallık için daha fazla yer açın. Sabah ritüelinizi yenilemek veya düzenli rutininize heyecan verici bir şey eklemek gibi basit bir şey yaparak, her açıdan daha fazla enerji ve ilhamla aydınlanacaksınız.

Aslan
Bu dönemde ekstra eğlenceli, flörtöz ve yaratıcı ilhama sahip hissediyorsunuz. Son zamanlarda dikkatinizi çeken birileri varsa, şimdi romantik yönünüze eğilip randevu gecesine evet demek için harika bir zaman. (Tabii ki çevrimiçi bir dating öneriyoruz mevcut pandemide.) Her türlü tutkunuz için son derece ilham verici bir zamandasınız.

Başak
Yuvanızın gerçekten sizi gerçekten yansıtıp yansıtmadığı üzerine düşünmek için harika bir dönemdesiniz sevgili Başak burçları. Yılbaşına özel çerez tarifleri denemek veya süsleme yapmak için harika bir zaman. Dışarısı karanlık ve soğuk olabilir ancak kendi meskeniniz içinde sevimli, sıcak ve güvenli bir alan yaratabilirsiniz.

Terazi
İnsanlarla bağlantı kurma havasındasınız sevgili Terazi - bu yüzden uzak arkadaşlarınızla arayı kapamak için birkaç Zoom partisi düzenleyin. Şahsen toplanamasanız bile bağlantıyı korumak için her türlü yaratıcı çözüm mevcut, bu yüzden arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymayın.

Akrep
Yılbaşı alışverişine başlamanın zamanı olabilir ama kredi kartlarınızı maksimuma kadar kaptırıp kendinizi finansal baskı altına sokacak kadar uzağa gitmemelisiniz sevgili Akrep! Savurganlık eğlenceli olsa da ve çevrenizdekileri hediyelerle şımartmak isteseniz de; gerçek arkadaşlarınızın sizden gelecek her şeyi zaten beğeneceğini unutmayın.

Yay
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Yay burçları! Bu ay her şeye hazırsınız, bu yüzden açık fikirli olun ve yeni deneyimlere evet demeye hazır olun. Heyecanınızı takip edip ve sizi mutlu eden şeye sadık kaldığınız zaman, hayatınız boyunca her türlü maceraya atacaksınız. Şu anda yolculuğunuz kim olduğunuzun sınırlarını genişletecek ve kendinizi yeni bir ışıkta görmenize yardımcı olacak.

Oğlak
Üretken ve odaklanmış olma yeteneğiniz şu anda en yüksek seviyede değil sevgili Oğlak - ama sorun değil! Yavaşlayın ve sadece bu iyileştirici zamanı kucaklayın. Bunun yerine ekstra toplantılar ile yeni projeler üzerine çalışabilir, manevi tarafınız ile bağlantı kurabilir, uyku düzeniniz üzerine çalışabilir veya herhangi bir duygusal yaranızın iyileşmeye başlamasına izin verebilirsiniz.

Kova
Dışarısı soğuk olabilir, ama dijitalleşen sosyal hayatınızda heyecan yaratarak sıcak kalabilirsiniz. Şu anda, önemli şekillerde insanları bir araya getirmek için gücünüz var sevgili Kova - bu yüzden iş arkadaşları ile Zoom ile parti planlama söz konusu olduğunda inisiyatif alabilir, bir kış kitap kulübü başlatabilir ya da daha eğlenceli sanal toplantılar organize edebilirsiniz.

Balık
Bu ay konfor bölgenizin sınırlarını zorlamaya başlayın sevgili Balık. Yay sezonu size şans ve motivasyon açısından mükemmel bir destek sunuyor. Zam isteyebilir, rotanızı değiştirebilir veya yeni bir uygulamayla ufkunuzu genişletebilirsiniz.