2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

dayler dayler

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
5.905
11.682
33
Bennnnn veee kızım:110:
Kizcemi karistirma, onun hiçbir suçu yok ahdhshdh
Hiç işte! Hem de önce kendime deli demişim 🤣
Neyse anlamaman da bir yandan iyi Bal0ncuk Bal0ncuk ya da konduramadın mı acaba bana 🤣
Ajdjshdh bizim bildiğimiz neal akli basindadir filan hshdjshfhd
Artık bildirimde N Neal veya dayler dayler dayler dayler tarafından etiketlendiniz dediğinde
Ya Allah, Bismillah die açıorm topiği :KK70: :KK70: :KK70:
Ben de pek hayra yormuyorm shdjwhdhe

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

DusunceBulutu

Minnak kuzu 💙
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2020
2.549
4.580

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-11-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 14 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında ortalama bebek ağırlığı yaklaşık 2,900 gr. ve boyu ortalama 35 cm civarındadır. Derin nefes alma ve gevşeme egzersizleri kasılma ağrılarının hafiflemesinde size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bal0ncuk

19.07.2021🧚🏻‍♀️🎈
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
41.950
104.246
Bende valla :)

Geceleri uyuma süresi uzamadı mı daha😶 gözüm korkuyor sizi okuyunca doğurasım gelmiyor 😂 doğumdan sonra supermom olmak istiyorum yok mu öyle bir cengaver 😂
Kuzum benmki huysuz yada uykusuz kalan bir bebek değil umarm seninde öyle olur
Bizi maffeden gaz sancıları idi :) ay hatırlamak bil3 istemiorm.. Neyseki o gnlerin çoğu gitti :)
Mesela bem uykuyu cok severm, heleki gece uykusu.. Sadece kalkıp tekrsr uyumak zor.. Bide hergn 6da uyanıp oyın oyanamak :KK70:
Benm bebem emseydi cok uyurdum, kalkıp hep süt sağıorm o zor :KK43: