Gebeliğe Hazırlık 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yahu asil dogal olan kolay ve zahmetsiz hemde zevk aliyon. Ama tup oylemi ignesi ilaci zarti zurtu bitmiyor. O kadar çile emek ahh o bebeler nasil odeyecek hakkınızı
Ulan bi de hamile kalıyon, "Oh totomu yayayım da normal hamile gibi oturayım" diyemiyon. İğneler, ilaçlar devam. Ben hala tedavi sürecindeyim sanıyorum bazen. Doktora gidince değişiyor fikrim, etkisi geçince geri yükleniyor tedavi kafası

Ulan bi de hamile kalıyon, "Oh totomu yayayım da normal hamile gibi oturayım" diyemiyon. İğneler, ilaçlar devam. Ben hala tedavi sürecindeyim sanıyorum bazen. Doktora gidince değişiyor fikrim, etkisi geçince geri yükleniyor tedavi kafası
Allah sabır ve kolaylik versin gercekten cok zor maalesef 🙄 bu kadar ugrastan sonra uslu bebeler bekliyorum sizden

Allah sabır ve kolaylik versin gercekten cok zor maalesef 🙄 bu kadar ugrastan sonra uslu bebeler bekliyorum sizden
Amin hepimize hepimize. Her türlüsü zormuş. Evlendiği gece hamile kalıp tereyağından kıl çeker gibi doğuranlar hariç.
Telkin metoduyla mı yapıyoruz o işi? Ben zırıl zırılım, kendimden sakin bir tip çıkmasını pek beklemiyorum ama hayırlısı, bakarsın şaşırtmacalı olur

Amin hepimize hepimize. Her türlüsü zormuş. Evlendiği gece hamile kalıp tereyağından kıl çeker gibi doğuranlar hariç.
Telkin metoduyla mı yapıyoruz o işi? Ben zırıl zırılım, kendimden sakin bir tip çıkmasını pek beklemiyorum ama hayırlısı, bakarsın şaşırtmacalı olur
Neyi düşünürsen onu cekersin derler kanki sakin uslu bir bebe hayal et surekli🤣🤣🤣 hayırlı bir evlat olur inşallah hepsi ❤ yaramazlik yapanları bana yollayın hsgsgsv

Neyi düşünürsen onu cekersin derler kanki sakin uslu bir bebe hayal et surekli🤣🤣🤣 hayırlı bir evlat olur inşallah hepsi ❤ yaramazlik yapanları bana yollayın hsgsgsv
"Iııı geliyor bak iğneli hemşire" de der miyiz agshhsjs Sinir olurdum çocukken doktorla, polisle, hemşireyle korkutanlara. Resmen travma. Beni kimse korkutmamıştı, ona rağmen polis fobim vardı çocukken

Amin amin sağlıklı, hayırlı evlat gelsin hepimize 🤲🏻 Arada bazısı yaramaz da olabilir. Mesela seninki ve Nurzfr Nurzfr 'unki. Size tam böyle afacan, ortamı şenlendiren çocuklar gelir gibi

"Iııı geliyor bak iğneli hemşire" de der miyiz agshhsjs Sinir olurdum çocukken doktorla, polisle, hemşireyle korkutanlara. Resmen travma. Beni kimse korkutmamıştı, ona rağmen polis fobim vardı çocukken

Amin amin sağlıklı, hayırlı evlat gelsin hepimize 🤲🏻 Arada bazısı yaramaz da olabilir. Mesela seninki ve Nurzfr Nurzfr 'unki. Size tam böyle afacan, ortamı şenlendiren çocuklar gelir gibi
Kocama benzerse firlama olur kesin😆 ben usluymusum ama 😇😇 gelsinlerde hayırlısıyla 🤲

Tam beni yansıtan bir mesaj olmuş. Kendimi tebrik ederim 👏

Hiç işte! Paresilaaa Paresilaaa ve Nurzfr Nurzfr için falakayı hazırlayalım bu gece

Hepimiz süreçlerimizi beraber takip ediyoruz. Maalesef hiçbirimiz de kolay yollardan geçmedik/geçmiyoruz. Bence hepimiz senin doğumunu aileden biri gibi heyecanla bekledik. Şimdi Miss Bride Miss Bride , sonra sırası geleni aynı şekilde bekleyeceğiz. Sevincinle biri kırılır mı diye hiç düşünme. Doya doya yaşa sevincini
Aaa falakaya niye yattım onu anlamadım misafir vardı yazamadım😂😂😂😂
Nurzfr Nurzfr anlıomu? Merak ettm :KK70:
Anlıosa kızacamda ona :KK70:
Aşkolsun niye anlamiyam kız 😂😂😂😂😂
Anlıyor hihhhhh :63: :63: :63: :63:
Benim yapımda yok tartışma carlamak
33 yıllık pareyi nasıl değiştirecen acep :63::63:
Bende onu diom Allah sana artık sabır vermesin carla😂😂😂😂

Hayırlısı kuzum güzel dileklerin için teşekkür ederim eğer olsaydı ya benim bebekligim gibi uslu olurdu ya şimdiki halim gibi afacan olurdu😂😂😂😂 moralinizi bozmak istemezdim ama söyleyeyim ailevi problemlerden dolayı biz bebek işini daha doğrusu ben bebek işini tamamen çöpe attım rafa falan kaldirmadim rabbim isteyen herkese tez vakitte versin 🤲🤲🤲🤲🤲

Hayırlısı kuzum güzel dileklerin için teşekkür ederim eğer olsaydı ya benim bebekligim gibi uslu olurdu ya şimdiki halim gibi afacan olurdu😂😂😂😂 moralinizi bozmak istemezdim ama söyleyeyim ailevi problemlerden dolayı biz bebek işini daha doğrusu ben bebek işini tamamen çöpe attım rafa falan kaldirmadim rabbim isteyen herkese tez vakitte versin 🤲🤲🤲🤲🤲
Neeeee

Geldiğime geleceğime pişman oldum yeminle. Klimalı odaya geçti ben uyuyorum dedi gitti yattı annem. Aşağıda sıcaktan uyuyamıyorum. Tam gece iki uykuya dalar gibi oldum kalktı mutfakta tangir tungur tabak sesleri temizlik yapiyo.
Mutfağın kapısını açma anne kedi gider diyorum Sanki hiç dememişim. Yine dalayım dedim, bu sefer indi ışıkları açtı evde geziyo.
Baktım olmayacak küçük odaya geçtim kapıyı kapattım sıcaktan havale geçirerek oturdum koltuğa. Ortada yatak da yok. Uyucagin zaman dolapta yastık falan var alırsın dedi gitti.
Kız bana bulaşmayın ya. Valla saat geç olmasa kaçıp gidicem evime. :)

Geldiğime geleceğime pişman oldum yeminle. Klimalı odaya geçti ben uyuyorum dedi gitti yattı annem. Aşağıda sıcaktan uyuyamıyorum. Tam gece iki uykuya dalar gibi oldum kalktı mutfakta tangir tungur tabak sesleri temizlik yapiyo.
Mutfağın kapısını açma anne kedi gider diyorum Sanki hiç dememişim. Yine dalayım dedim, bu sefer indi ışıkları açtı evde geziyo.
Baktım olmayacak küçük odaya geçtim kapıyı kapattım sıcaktan havale geçirerek oturdum koltuğa. Ortada yatak da yok. Uyucagin zaman dolapta yastık falan var alırsın dedi gitti.
Kendi evinde daha rahattın valla

Sen yine kaynana terörüne teslim olmuş olabilir misin acaba?

Ben olsam, aglayinca ee o kadar para verdik ağlıyor bu derdim gdhdhdhdh bedava olandan bi farki olsun bence🤣🤣
Kızzz tam tersini diorm :KK70:
O kadae para verdik uslu olacan
Hayırlı evlat olacan
Büyüyecen okuyacan, o parayı bana faiziyle geri getireksin diyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bence cok haklıyım :KK70:

Evet haklısın canım ben değişmiyorsam onlarda değişmez. O yüzden şikayet etmeye hakkım yok çok haklısın tatlım
Yk onu demedim.. Enişteyi şımarttın artık demek istedm :KK70:
Kız bu heriflerin hepsi böle parem
Bi yüz verdinmi yandınnn abooo
O yüzden ben benmkinin ipini tutuom brakmıorm kaçmasn :KK70:

Anlayınca o kendini anlamıo nurum :KK70:

Bana niye kizion 🤔🤔🤔🤔😂😂😂😂😂
Anlarsan kızarm bşver anlama :KK70:

Gelinnnnnnnnnn bişi diecem :KK70:
İnanmayacaksn ama ben senin annenle aynı evde kalmak isterdm
Bence ben onu delirtirdim :KK70:

7'de uyanıp sessizce kendi evime kaçtım. :KK70: Kedi bile gelir gelmez uyudu.
Kedi bile uyudu hahahhahahahahahahahha :KK70: :KK70:

X