Gebeliğe Hazırlık 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle şey mi olur ya iyiki doğdun sevdiklerinle nice mutlu yaşların olsun ❤️❤️❤️ Daha gençsin yaşlı moduna girme 😠 inşallah yeni yaşın hayırlı sağlıklı bir evlat verir güpgüzel bir sene olur senin için 🤲🏻
Teşekkür ederim canım amin inşallah 🤲🏻🤲🏻
Pareeeeeeeeee:tokat::tokat::tokat::tokat::tokat:

Yaaaaa Ece cokkk güzelllll ♥️♥️♥️♥️
Hasta yaşlı bir kadına neden vuruyorsun kiii
Hahah Fuat değil ya Furat. Çizgi filmde Fırat diye bir karakter mi ne varmış. Onu düzgün diyemediği için Furat koyun dedi çocuk. Ağzımıza yapıştı gerçekten. O kadar benimsedim ki nasıl değiştireceğiz acaba. Hayır alternatifini de bulamadık bir de. Hiçbir isim içime tam sinmiyor

Doğru diyon. Anama diyeyim erkek erkek dedin, çak bi bileeenzik 🤣 Eşimin annesi de çaktırmadan saç rengi ve kilo siparişi veriyor ahshhss Çok şükür hep beraber deliriyoruz

Benim yerime de çak bir tane. Paresilaaa Paresilaaa Ben de 34'üm ne olmuş yani 34 olduysak? Sana çaresizsin demediler ki. Beklemek istemediğiniz noktada tedaviye geçersiniz. Ya bak bana aşılama deneyeceklerdi güya. Öyle bir noktaya geldik ki "Daha fazla vakit kaybetmeyin, tüpe geçin" dediler. Aşılamaya sayı yetmedi bile
Şu an tüp aşılama çatlama hicbirsey yapasım yok... İş yerin tam bir kargaşaya döndü önce onu toparlamam lazım. Bu kadar iğrenç bir iş hayatım varken tedavi sürecim sağlıksız geçer
İnşallah seyahat yasağı çıkarda bizimki doğuma gelemez 🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️ Hiç onla uğrasacak halım yok benim ya
Zaten yanlızım şu hayatta biz bize yeteriz🥺🥺
Hayır tek değilsin evet fiziken yanında değiliz ama manen yanındayız bunu hiçbir zaman unutma olur mu

Yine napmış napmış? Elin değmişken benim yerime de vur

34 yaş sendromundan çıkamadı ama pastaları götürdü :KK70:
Nie beni alet edion kendin vur :KK70:
Kızlar nerdeyse iki gündür iyi değilim ki😔😔 dün akşamdan beri afedersiniz hem alttan hem üstten gidiyor😔😔 baş ağrım var, uykum var.. nazar mı değdi ne? ya da covid mi oldum? bu halsizlik baş ağrısı onu aklıma getirdi ama koku almam müthiş o yüzden covidi eledim. Sanırım tatil sonrası bu kadar fazla iş yoğunluğuna vücudum dayanmıyor iflas ediyor bunu yazarken bile midem bulanıyor cok şükür yeşil mandalina var🤲🏻

Hazır elin değmişken vur işte eline mi yapışır aa aaa aaaa aaaaa
Senimi kıracam ya...
Dövecem söz
Paresilaaa Paresilaaa neoşun yerinede dövcem :KK70:

Teşekkür ederim canım amin inşallah 🤲🏻🤲🏻

Hasta yaşlı bir kadına neden vuruyorsun kiii

Şu an tüp aşılama çatlama hicbirsey yapasım yok... İş yerin tam bir kargaşaya döndü önce onu toparlamam lazım. Bu kadar iğrenç bir iş hayatım varken tedavi sürecim sağlıksız geçer

Hayır tek değilsin evet fiziken yanında değiliz ama manen yanındayız bunu hiçbir zaman unutma olur mu

Kızlar nerdeyse iki gündür iyi değilim ki😔😔 dün akşamdan beri afedersiniz hem alttan hem üstten gidiyor😔😔 baş ağrım var, uykum var.. nazar mı değdi ne? ya da covid mi oldum? bu halsizlik baş ağrısı onu aklıma getirdi ama koku almam müthiş o yüzden covidi eledim. Sanırım tatil sonrası bu kadar fazla iş yoğunluğuna vücudum dayanmıyor iflas ediyor bunu yazarken bile midem bulanıyor cok şükür yeşil mandalina var🤲🏻
Oyyy parem geçmiş olsun :KK43:
Üşüttünmü acaba ya :KK43:
Sıcak birşeyler tüket sürekli
Çorao giy..
Ayyy adliyeyi senmi kurtaracan allah aşkına.. Vazgeç şu iş sevdasından artık

Zaten her şeyi kafaya taka taka taka bu hale geldik. Ne dünyayı kurtarabiliyoruz ne de başka bir işe yarıyor bu kadar stres maalesef. Kendimize zarar verdiğimizle kalıyoruz. Muhtemelen bağışıklığın düştü. Bünye kaldıramıyor ki bir yerden sonra :/
Aaa kız kardeşi alın demiş. Almazsak olmaz emir büyük yerden.
Görümce terörü vol. 153
Bunlar niye kendi evinin önünü süpürmüyor da kardeşlerinin evine bulaşıyor ya 🤬

Senimi kıracam ya...
Dövecem söz
Paresilaaa Paresilaaa neoşun yerinede dövcem :KK70:

Oyyy parem geçmiş olsun :KK43:
Üşüttünmü acaba ya :KK43:
Sıcak birşeyler tüket sürekli
Çorao giy..
Ayyy adliyeyi senmi kurtaracan allah aşkına.. Vazgeç şu iş sevdasından artık
Bence yoğun çalışmaktan 😔😔 hala devam ediyor mide bulantım korkuyorum başka bir hastalık çıkacak diye. Hiç bir işimi yapmamışlar 3 haftanın birikimi yenileri ekleniyor hepsi acil hepsi haciz
Zaten her şeyi kafaya taka taka taka bu hale geldik. Ne dünyayı kurtarabiliyoruz ne de başka bir işe yarıyor bu kadar stres maalesef. Kendimize zarar verdiğimizle kalıyoruz. Muhtemelen bağışıklığın düştü. Bünye kaldıramıyor ki bir yerden sonra :/

Görümce terörü vol. 153
Bunlar niye kendi evinin önünü süpürmüyor da kardeşlerinin evine bulaşıyor ya 🤬
Bana da öyle geliyor maalesef adliyede çalışmaktan artık nefret ediyorum

Bunu iltifat olarak alıyorum 😎
Bence yoğun çalışmaktan 😔😔 hala devam ediyor mide bulantım korkuyorum başka bir hastalık çıkacak diye. Hiç bir işimi yapmamışlar 3 haftanın birikimi yenileri ekleniyor hepsi acil hepsi haciz

Bana da öyle geliyor maalesef adliyede çalışmaktan artık nefret ediyorum
Paree paree hayat akıp gidiyor, ertelemeye hiç gerek yok. Ben bunu 30'umdan sonra ancak anladım. İşim yüzünden sağlığımdan oldum, hayatım alt üst oldu. Kaç yaşımdan sonra yeniden üniversiteye girdim, dört yıl daha okudum. İnan çektiklerinin hiçbirine değmiyor. Olan sana oluyor. Kimse de gelip madalya takmıyor. Eminim aynı durumda olan başka bir iş arkadaşın olsa sen onun işini onun yerine yapmıştın. Ne gerek var? Sen o işi ne kadar kendi babanın dükkanı gibi sahiplenirsen o kadar eziliyorsun. İyi yaptığın iş senin işin olmasa bile üstüne kalıyor. "Al bunu artık sen yap, iyi yapıyorsun" diyorlar. Sırtına binen binene sonra... Giden sağlık da zaman da geri gelmiyor

Bunu iltifat olarak alıyorum 😎

Paree paree hayat akıp gidiyor, ertelemeye hiç gerek yok. Ben bunu 30'umdan sonra ancak anladım. İşim yüzünden sağlığımdan oldum, hayatım alt üst oldu. Kaç yaşımdan sonra yeniden üniversiteye girdim, dört yıl daha okudum. İnan çektiklerinin hiçbirine değmiyor. Olan sana oluyor. Kimse de gelip madalya takmıyor. Eminim aynı durumda olan başka bir iş arkadaşın olsa sen onun işini onun yerine yapmıştın. Ne gerek var? Sen o işi ne kadar kendi babanın dükkanı gibi sahiplenirsen o kadar eziliyorsun. İyi yaptığın iş senin işin olmasa bile üstüne kalıyor. "Al bunu artık sen yap, iyi yapıyorsun" diyorlar. Sırtına binen binene sonra... Giden sağlık da zaman da geri gelmiyor
İltifatıda pek beceremem ama :KK70:

Yahu dedm ya kanguru hediye geldi die
1 haftadıe kanguruyu çözemedim :KK70:
Lağnet olsn kime hediye edem :KK70:

X