Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aynen QuantumPhysics QuantumPhysics hocamın dediği şekilde yapıyorum ben de. 2020 de 2-3 ay bakabilmiştim. Yani 0 sayılırım derslerde. Her bilgiyi ilk defa görmüş gibi oldum. Video izliyorum. Video not defterimden renkli kalemle savaşların, önemli gördüğüm yerlere yıldız atıyorum. Tekrar ediyorum. Tekrarımı da deftere kısa kısa notlar alarak yazıyorum. Bu şekilde de vakit kaybı oluyor haklısınız ama diğer türlü yapınca benim için havada kalmış oluyor. Dün 1 test kesir problemlerinden çözdüm. Yanlışların deftere çözümünü yazdım. Yükselme döneminden 1 video izledim. Fatih Sultan Mehmeti anlattı hoca. Bugün ikinci videosunu izleyeceğim. Sorusunu çözeceğim.
Aynen Senacım ya işte aynı benim gibisin bende böyle hem not al hem özet çıkar sonra özetin özeti sonra soru çöz anca aklımda kalıyor ama tam kalıyor 😊

Kızlarcım bugünde anayasanın ilk ünitesini tekrar ettim ve 48 soru çözdüm. Ancak nedense pek içime sinmedi bilgilerin havada kaldığını hissettim bu yüzden tekrar anayasa çalışacağım birgün özet çıkaracağım sonrada videolarda kaldığım yerden izlemeye devam edeceğim inşallah. Bu arada anayasa için Emrah Vahap Özkaraca nın videolarını izliyorum. Kolay gelsin kızçeler öpüyorum sizleri

Kızlar ben 2 gündür hiç çalışamadım. Şimdi oğlanı uyutunca çalışayım diyordum ama onu uyuturken bana da ağırlık çöktü. Biraz zorlasam kendimi açılır mıyım yoksa gidip uyusam mi bilmiyorum

Kızlar ben 2 gündür hiç çalışamadım. Şimdi oğlanı uyutunca çalışayım diyordum ama onu uyuturken bana da ağırlık çöktü. Biraz zorlasam kendimi açılır mıyım yoksa gidip uyusam mi bilmiyorum
Hocam ben yükselme dönemi videolarını izleyip bitirdim. Bugün de not çıkarmaya başladım. Temizlik yaptım (süpür, sil, toz al). Yoruldum ama yine de çalışmayı düşünüyorum. Biz kendimizi düşünmezsek başka kim düşünür hocam? Bence 24. 30 a kadar dayanın ben öyle yapacağım.

Hocam ben yükselme dönemi videolarını izleyip bitirdim. Bugün de not çıkarmaya başladım. Temizlik yaptım (süpür, sil, toz al). Yoruldum ama yine de çalışmayı düşünüyorum. Biz kendimizi düşünmezsek başka kim düşünür hocam? Bence 24. 30 a kadar dayanın ben öyle yapacağım.
Dayanamadım malesef. İnşallah bugün telafi edeceğim

Kızlar süpersiniz devam edin ben biraz toparlanıp öyle devam edeceğim galiba ya hem evimde değilim hemde bebiş kaç gecedir uyumuyor gündüzde kök söktürüyor deliricem az kaldı 😤
Ayy benimki de gece bırakmıyor beni emzik gibi kullanıyor bugün 1 saat yerimde yatabildim.

Ayy benimki de gece bırakmıyor beni emzik gibi kullanıyor bugün 1 saat yerimde yatabildim.
İnsan bazen sabretmekte zorlanıyor gerçekten. Benim sütüm yoktu 8.5 aylıkken bıraktı ama bu seferde emmese bile uyumayabiliyor ya huysuz 😖. Minişler büyüyünce rahatlarız inşallah canım.

Ayy canım benim allah yardımcın olsun 🤲 ben sınava girmediğim için kafam rahat ama seni merak ettim kuzum🤗😍🤩
Amin canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Yaa çok teşekkür ederim çok naziksin kuzum ❤️❤️. Bu yıl doğum yaptığım için zorlandım bu yüzden geçen yıla göre bir tık düşük geldi. Hayırlısı olsun bakalım. Sen neden girmedin canım ya özel değilse?

Amin canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Yaa çok teşekkür ederim çok naziksin kuzum ❤️❤️. Bu yıl doğum yaptığım için zorlandım bu yüzden geçen yıla göre bir tık düşük geldi. Hayırlısı olsun bakalım. Sen neden girmedin canım ya özel değilse?
Gerçekten hayırlısı canim 🤲 ek atama geldi 15 bin, sanada gelir ınş canim. Hiç bir sebebi yok ki kuzu,öylesine 🤷‍♀️🤦‍♀️

Gerçekten hayırlısı canim 🤲 ek atama geldi 15 bin, sanada gelir ınş canim. Hiç bir sebebi yok ki kuzu,öylesine 🤷‍♀️🤦‍♀️
Belki denk gelir bilmiyorum gene hazırlanıyoruz başladık işte 🙄. Çok haklısın gerçekten insanın giresi gelmiyor bunu bu sınav sonucundan sonra daha iyi anladım bende...

X