2021-2022 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

QuantumPhysics

Atom fiziğine de profesörlüğe de...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
1.544
3.889
24
Tabiki kuzum kendi parani kazanmak gibisi yok. Hosbuldum canimm 2022 de bu mevzu kapanmalı çünkü bayram bayram bir tek ben çalışıyorum ve çok üzgünüm bu durumdan baya hırs yaptım elimden geleni yapacagim bu yil inşallah. Güzel programini bekliyorum kuzucum 😘😍
😍😘🌸

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 276 gün geçti.

Zorbuisler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
867
1.560
28
Selam kızlar ben geldimmm malesef 2021 kpssden elendim kardes dugunuydu misafirdi derken pek verimli bir yil olmadi benim için malesef 2022 icin tekrar basladim antrenmanlarla matematik 1 2 yi aldim basladim onlari çözüyorum matematikten ilerlemek istiyorum su eylule kadar sonra diger derslere geçeceğim umarim hepiniz iyisinizdir ve her sey yolundadır cok az bir sure kaldi siz bu yildan kurtulursunuz inşallah 🥰🙏🌸

Üzüldüm 🙄 her şeye rağmen güzel ilerliyodun vazgeçmiyodun yine de ümidini kesme bu yıldan 😍 inşallah Rabbim en hayırlısını gönlüne göre nasip etsin 🤗

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1298 gün geçti.

Birizz

🧚‍♀️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
761
1.326
Üzüldüm 🙄 her şeye rağmen güzel ilerliyodun vazgeçmiyodun yine de ümidini kesme bu yıldan 😍 inşallah Rabbim en hayırlısını gönlüne göre nasip etsin 🤗
Olmadı kuzum çok bölününce artık toparlayamadım matematik çalışıyorum yakinda egitimede baslayacagim 2021 mumkun değil yani 2022 de umarım istedigim puani alabilirim 🙏

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
5.528
7.819
beyaz lotus beyaz lotus sen naptın canım nası gidiyo
Bayramdi islerdi hastalikti uğraşmaktan pek gitmiyordu ama zorla deyim en azından 1 saat olsun çalıştım 1 haftaya yakın ama önceden 1 günde bitireceğim şeyi 1 haftada bitirdim matematik tekrarı yaptım eksik konularımi video izleyemeyecegim matematik olduğu kadar artık ....şimdi tarih genel tekrar yapıyorum yetişirse işte vatandaşlık ve coğrafyada genel tekrar yapıp deneme cozeyim diyorum ...son 6 gün kalada çıkmış sorulara bakacağım yanlış yaptığım konulara göz gezdirecegim ama baya zor çalışıyorum doğrusu yinede son tekrarlarını bitirmek hedefim ...bu arada eğitim bilimleri kitabını bitirdim en azından öyle iste .. sıkıldım ama kendimi zorluyorum. Çünkü evim berbat halde içim rahat değil ama takmamaya çalışıyorum bakalım ..bırakmak yok yavaş gitsekte ..güncel yetismeyecek gibi artık olduğu kadar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 394 gün geçti.

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
5.528
7.819
Kızlar şu kpssyi atlatalim ben evimi tertemiz yapıp misafir ağırlayacağım sonra memlekete gidip bir süre orada kalacağım olmadı yanıma tarih alırım program vs yaparız işte yine buralarda olacağım yani sadece çok stresliyim sınava kadar o yüzden bu aralar yazamıyorum stres bastı beni ..stresten dolayı calisamayorum odaklanamiyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 394 gün geçti.

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
1.544
3.889
24
Kızlar şu kpssyi atlatalim ben evimi tertemiz yapıp misafir ağırlayacağım sonra memlekete gidip bir süre orada kalacağım olmadı yanıma tarih alırım program vs yaparız işte yine buralarda olacağım yani sadece çok stresliyim sınava kadar o yüzden bu aralar yazamıyorum stres bastı beni ..stresten dolayı calisamayorum odaklanamiyorum
Al benden de o kadar bende stresliyim senin gibi ne yaparsam kar diye bakıyorum çözüyorum bişeyler. Yapacak bir şey yok Allah yardımcımız olsun artık emeklerimizin karşılığını alma vakti inşallah.

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
1.544
3.889
24
Çok az kaldı ben genel tekrar bile yapacak durumda değilim🥴
Çıkmış sorulara internetten ulaşmak mümkün mü?
Bende çok aradımda bulamadım ya sinir olmuştum birde tıklıyosun durmadan sekmeler çakılıyor heralde virüs var bende çokda şey etmedim artık 😅

Tosun Pasa

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
4 Eylül 2018
13.455
45.455
Bende çok aradımda bulamadım ya sinir olmuştum birde tıklıyosun durmadan sekmeler çakılıyor heralde virüs var bende çokda şey etmedim artık 😅
Keyfsiz oluyor öyle de.. ben keyf almak isterim sonuçta çıkmış soru ararken 🤪🤪

Zaten bu yıl böyle oldu. Her yıl gibi. Hiçbir zaman yetistiremedim. Nasıl oluyor anlamadım ama artık böyle gireceğim.

QuantumPhysics

Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
1.544
3.889
24
Keyfsiz oluyor öyle de.. ben keyf almak isterim sonuçta çıkmış soru ararken 🤪🤪

Zaten bu yıl böyle oldu. Her yıl gibi. Hiçbir zaman yetistiremedim. Nasıl oluyor anlamadım ama artık böyle gireceğim.
Bende zaten hiçbir zaman tamamen hazır şekilde gireceğimize hiç inanmıyorum. Sen hiç gördün mü kpss ye hazırım şimdi girsem hepsini yaparım yiia diyeni 😄. Görmedik çünkü yok onlar hayali karakterler 😄