Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

halacocuksun halacocuksun sen naptın canım nası gidiyo
Bayramdi islerdi hastalikti uğraşmaktan pek gitmiyordu ama zorla deyim en azından 1 saat olsun çalıştım 1 haftaya yakın ama önceden 1 günde bitireceğim şeyi 1 haftada bitirdim matematik tekrarı yaptım eksik konularımi video izleyemeyecegim matematik olduğu kadar artık ....şimdi tarih genel tekrar yapıyorum yetişirse işte vatandaşlık ve coğrafyada genel tekrar yapıp deneme cozeyim diyorum ...son 6 gün kalada çıkmış sorulara bakacağım yanlış yaptığım konulara göz gezdirecegim ama baya zor çalışıyorum doğrusu yinede son tekrarlarını bitirmek hedefim ...bu arada eğitim bilimleri kitabını bitirdim en azından öyle iste .. sıkıldım ama kendimi zorluyorum. Çünkü evim berbat halde içim rahat değil ama takmamaya çalışıyorum bakalım ..bırakmak yok yavaş gitsekte ..güncel yetismeyecek gibi artık olduğu kadar

Kızlar şu kpssyi atlatalim ben evimi tertemiz yapıp misafir ağırlayacağım sonra memlekete gidip bir süre orada kalacağım olmadı yanıma tarih alırım program vs yaparız işte yine buralarda olacağım yani sadece çok stresliyim sınava kadar o yüzden bu aralar yazamıyorum stres bastı beni ..stresten dolayı calisamayorum odaklanamiyorum

Kızlar şu kpssyi atlatalim ben evimi tertemiz yapıp misafir ağırlayacağım sonra memlekete gidip bir süre orada kalacağım olmadı yanıma tarih alırım program vs yaparız işte yine buralarda olacağım yani sadece çok stresliyim sınava kadar o yüzden bu aralar yazamıyorum stres bastı beni ..stresten dolayı calisamayorum odaklanamiyorum
Al benden de o kadar bende stresliyim senin gibi ne yaparsam kar diye bakıyorum çözüyorum bişeyler. Yapacak bir şey yok Allah yardımcımız olsun artık emeklerimizin karşılığını alma vakti inşallah.

Bende çok aradımda bulamadım ya sinir olmuştum birde tıklıyosun durmadan sekmeler çakılıyor heralde virüs var bende çokda şey etmedim artık 😅
Keyfsiz oluyor öyle de.. ben keyf almak isterim sonuçta çıkmış soru ararken 🤪🤪

Zaten bu yıl böyle oldu. Her yıl gibi. Hiçbir zaman yetistiremedim. Nasıl oluyor anlamadım ama artık böyle gireceğim.

Keyfsiz oluyor öyle de.. ben keyf almak isterim sonuçta çıkmış soru ararken 🤪🤪

Zaten bu yıl böyle oldu. Her yıl gibi. Hiçbir zaman yetistiremedim. Nasıl oluyor anlamadım ama artık böyle gireceğim.
Bende zaten hiçbir zaman tamamen hazır şekilde gireceğimize hiç inanmıyorum. Sen hiç gördün mü kpss ye hazırım şimdi girsem hepsini yaparım yiia diyeni 😄. Görmedik çünkü yok onlar hayali karakterler 😄

Yine iyi ilerlemişsin lotuscum kolay gelsin bundan sonrası turbo jet hızıyla innşallah ☺ ben de odaklanamıyorum valla keşke bi önerim olaydı ama kelin ilacı olsa işte 😁 sınavdan sonra teeertemiz temizlik işine varım diyoooooor darlandım evden her yerde saççlaaaaar yerlerdee saçlaaaaaar kimin bu saçççlaaaaar 😂

Çok az kaldı ben genel tekrar bile yapacak durumda değilim🥴
Çıkmış sorulara internetten ulaşmak mümkün mü?
Ben buluyorum ya internette yazınca ösymden çıkıyo gkgy eğitimi diyosan ama alan çıkmiiiy 😁 çok üstüne düşemedim gkgy eğitimin acaba hayal mi gördüm 😁 ama buldum yani bikaç sınavı direkt yazdım çıktı hem de ösymden

Organik kimya tekrarı yapıyorum ben de😑 bitmiyo Allah'ım bitmiyo kimyası bitse biyolojisi kalıyo o bitse fiziği o bitse astronomisi öööööf kusucam alandan da 😑😑jdjaıakamshdıapaşamnaı(gerisi küfür) 😁

Ben buluyorum ya internette yazınca ösymden çıkıyo gkgy eğitimi diyosan ama alan çıkmiiiy 😁 çok üstüne düşemedim gkgy eğitimin acaba hayal mi gördüm 😁 ama buldum yani bikaç sınavı direkt yazdım çıktı hem de ösymden
2018 var ama tam değil benim bulduğum bu 🥴

Eklentiler

• Screenshot_20210724-181043_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210724-181043_Samsung Internet.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20210724-181025_Drive.jpg
    Screenshot_20210724-181025_Drive.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 18
Organik kimya tekrarı yapıyorum ben de😑 bitmiyo Allah'ım bitmiyo kimyası bitse biyolojisi kalıyo o bitse fiziği o bitse astronomisi öööööf kusucam alandan da 😑😑jdjaıakamshdıapaşamnaı(gerisi küfür) 😁
Bende Allah ne verdiyse modundayım aynı senin gibi 😂. Bide bebişim sağolsun çıldırmada zirve yaptı gene 😄. Zannımca bağıra bağıra sınava giricez öyle gözüküyor yani sınav günü bari sınav sessizliğiyle dinlenirim diye düşünüyorum. Sabahtan 130 dk öğleden sonra da 100 dk kafam dinlenir şöyle son dakikaya kadar dururum birde en son çıkarım ohhh :confused:

Bende Allah ne verdiyse modundayım aynı senin gibi 😂. Bide bebişim sağolsun çıldırmada zirve yaptı gene 😄. Zannımca bağıra bağıra sınava giricez öyle gözüküyor yani sınav günü bari sınav sessizliğiyle dinlenirim diye düşünüyorum. Sabahtan 130 dk öğleden sonra da 100 dk kafam dinlenir şöyle son dakikaya kadar dururum birde en son çıkarım ohhh :confused:
Ben gkgy yi zor yetistiriyorum. İnşallah yakın bir yer çıkar sınav giriş yeri çünkü arabamız sanayide 🥴 şimdiden onun stresi sardı.

Ben gkgy yi zor yetistiriyorum. İnşallah yakın bir yer çıkar sınav giriş yeri çünkü arabamız sanayide 🥴 şimdiden onun stresi sardı.
Doğru söylüyorsun herkesin sınav dışı ama bir şekilde sınavı etkileyen sıkıntıları sınavın önüne geçmeye başladı. Çok da haklısın şimdi araba olmadan sınava gitmek zor ve bende artık notlara bakamıyorum sınava gireceğim şehirde bile değilim muhtemelen bir gün evvel gelicem. İnsan bunları düşünerek odaklanmakta zorlanıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah emeklerimizin karşılığını alırız

Doğru söylüyorsun herkesin sınav dışı ama bir şekilde sınavı etkileyen sıkıntıları sınavın önüne geçmeye başladı. Çok da haklısın şimdi araba olmadan sınava gitmek zor ve bende artık notlara bakamıyorum sınava gireceğim şehirde bile değilim muhtemelen bir gün evvel gelicem. İnsan bunları düşünerek odaklanmakta zorlanıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah emeklerimizin karşılığını alırız
Amin canım🤲
İnşallah kolaylıkla gidersin sen de gireceğin şehre❤️

X