Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

teşekkür ederim canım. Gençti 39 yaşındaydı. Erken evlendiği için çocukları büyük. Oğlu iki hafta önce askerden geldi.Kızı lise okuyor.
Çok gençmiş çok üzüldüm canım rabbim geride kalanlara sabır versin

İyi akşamlar kızlar. Bugün coğrafyadan toprak türleri testlerini çözdüm ama cevapları detaylı inceledim tek tek doğru yaptıklarım da dahil okudum. Şimdi de biraz alan uygulamasında takılacağım ordan soru çözeceğim

İyi akşamlar kızlar. Bugün coğrafyadan toprak türleri testlerini çözdüm ama cevapları detaylı inceledim tek tek doğru yaptıklarım da dahil okudum. Şimdi de biraz alan uygulamasında takılacağım ordan soru çözeceğim
Harikasin canım. Hangi uygulama bu ben de bakayım 😊😊

Kızlar iyi akşamlar hepinize. Bugün 2 test vatandaşlık anayasa hukukuna giriş çözüp yanlışlarımı inceledim. 20 soru paragraf çözdüm. 1 video matematik işlem izledim. 1 video da modüler aritmetik izledim. Uykum geldi okuduğumu anlayamıyorum yarın matematikle devam ederim. Bir de kızlar bu aralar biraz kötü günler geçiriyorum pazartesi günü kütüphaneye gidip çalışmayı düşünüyorum. Belki öyle istikrarı sağlayabilirim. Sizler günü boş geçirmediniz inşallah. Bildirimlerinizi bekliyoruz.

X