Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

canım keske dgs ile tamamlama yapsaydın . öyle mi yapmıştın acaba.
tekniker değil miydin
böyle daha iyi olmaz mıydı.
Canim gıda mühendisliği olabilirdim tamamlayarak
Ama ben çok daha farklı bir bölüme lisans işletmeye tamamladım.
İşletme daha genel geçer bölüm dha fazla atanma ihtimali yüksek diye. O yüksek ihtimal de vurmadı daha işte biliyirsun :KK14:

Kızlar bir şey sorcam. Benim elimde şu an 2020den kalan bayağı deneme var.

2022 için de genel olarak yediiklim murat uzman kariyer yani kısacası karışık yayınlar aldım. Ama ilk 6 denemelerine kadar falan var.. devamı daha çıkmamıştı alırken.

Şimdi sorum su. O 2022lerin ilk 5 6 denemeleri sizce de basit değil mi? Onları cözsem kendimi kandırmış mi olurum sizce şu 20 küsür gün kala😐
İleriki denemelerini alasım yok çünkü zaten çoğu kısmı 2020lerle aynı. Onlar da elimde var..

Napsam bilemedim. Özellikle yediiklimin genel yetenek kısmı kolay değil mi bana mı öyle geldi? Gerçi hepsini daha çözmedim de.

Kızlar bir şey sorcam. Benim elimde şu an 2020den kalan bayağı deneme var.

2022 için de genel olarak yediiklim murat uzman kariyer yani kısacası karışık yayınlar aldım. Ama ilk 6 denemelerine kadar falan var.. devamı daha çıkmamıştı alırken.

Şimdi sorum su. O 2022lerin ilk 5 6 denemeleri sizce de basit değil mi? Onları cözsem kendimi kandırmış mi olurum sizce şu 20 küsür gün kala😐
İleriki denemelerini alasım yok çünkü zaten çoğu kısmı 2020lerle aynı. Onlar da elimde var..

Napsam bilemedim. Özellikle yediiklimin genel yetenek kısmı kolay değil mi bana mı öyle geldi? Gerçi hepsini daha çözmedim de.
Canım neden kendini kandirasin ki,tabiki onları da cozceksin. Bence alma elindekileri bitir. Dün bende yargının 6. Denemesini çözdüm. Kolay yada zor diye düşünüp kendini stres yapma ,önemli olan düzenli deneme yapmamız bence. Zor olsabu seferde ben hiçbir şey bilmiyorum diyeceksin 🤷‍♀️ çöz gitsin

Canım neden kendini kandirasin ki,tabiki onları da cozceksin. Bence alma elindekileri bitir. Dün bende yargının 6. Denemesini çözdüm. Kolay yada zor diye düşünüp kendini stres yapma ,önemli olan düzenli deneme yapmamız bence. Zor olsabu seferde ben hiçbir şey bilmiyorum diyeceksin 🤷‍♀️ çöz gitsin
Dogru söylüyorsun canım. Çok ayrıntı düşünmemek gerekiyo bazen🤦🏼‍♀️
Onları bitireyim. Sınava yakın da zaten cikmislari cözcem yine.

Günaydın kızlar. Bugün program yoğun inşallah istediğim gibi geçer. Hepimize kolay gelsin🙋‍♀️
Canim bende de yenilerden bunlar var, yani çok yeniler yok, bunları çözene kadar, bir de dersanede gireceklerim, sınav gelmiş olacak yani.

Eklentiler

• IMG_20220706_082614.jpg
    IMG_20220706_082614.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 13
QuantumPhysics QuantumPhysics canım öğretmen kontenjanları açıklanmış inşallah siralamadasindir🙏 aklıma sen geldin hemen
Teşekkür ederim canımsın ya 😍. Sizleri de çokça ihmal ettim biliyorum ancak inanın sanki gittikçe hiç vaktim olmuyor gibi 😢. Kontenjanlara gelince de gene sevinmekle sevinmemek arasında kaldım çünkü kontenjanda olup olmadığımı tam kestiremiyorum 😑. O yüzden ders çalışmaya çalışıyorum ama o da işte pek olmuyor yani bu yıldan umudum yok zaten 2022 kpss yi bir atlatabilirsem diğer yıla hazırlamayı düşünmüyorum çok yoruldum

X