2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Eki Görüntüle 2865305 Eki Görüntüle 2865307
Biz dün beşik işini hallettik teyzeleri😍 ben heyner marka aldım trendyoldan . Anne yanı olabiliyor ve asansörlü 3 kademesi var, boyası yok 100% kayın ağacı . uyku setini e bebekten aldım normalde 200 küsürmüş ama indirimdeydi 157tl ye düşmüş alacaklarınız varsa aklınızda olsun çok tatlı ve müthiş bi bebiş kokusu var☺️ Onun dışında ben park yatak da alıcam çünkü biz en az bir ay en fazla iki aya bir memleke gidip geliyoruz katlanılır olması ve kolay taşınması yolculuk için güzel.
Çok güzelmiş cnm güle güle büyüsün bebişin 😍🌺🌸

Eki Görüntüle 2865305 Eki Görüntüle 2865307
Biz dün beşik işini hallettik teyzeleri😍 ben heyner marka aldım trendyoldan . Anne yanı olabiliyor ve asansörlü 3 kademesi var, boyası yok 100% kayın ağacı . uyku setini e bebekten aldım normalde 200 küsürmüş ama indirimdeydi 157tl ye düşmüş alacaklarınız varsa aklınızda olsun çok tatlı ve müthiş bi bebiş kokusu var☺️ Onun dışında ben park yatak da alıcam çünkü biz en az bir ay en fazla iki aya bir memleke gidip geliyoruz katlanılır olması ve kolay taşınması yolculuk için güzel.
Hayrlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah beşiğin linkini bırakabilir misiniz acaba 😊

Yok kesin sicak olur bencede hatta ekimde bile. Ben bebek acisindan tereddut ermistim acaba cok kucuk olur dayanabilir mi diye 🤷 Bir de seninle haftalarimiz ayni sezeryan olacagim diyorsun agustos 18den once olmaz mi. Benim tam 40. haftam 16 agustos 😀
38 de falan sezaryen olurum diye düşünüyorum. İnşallah o zamana kadar dayanabilirsek. Henüz doktorumuz ile bir şey konuşmadık. Önceki gebelikte de 38. Hafta bitsin diye tarih ayarladık doktorumuz ile 37+0 da sezaryen olmak zorunda kalkıştım. Eşim de sizin düşündüğünüz gibi düşünüyor bebek dayanabilir mi, 2 saate bi emecek nasıl olacak diyor. Zor olur bu sene gibi şeyler söylüyor.

Bende farkında olmadan 5 li hastane çıkışı almıştım 3 tane üçü de alt üst ayrı olarak almışım zıbın değilde :) burda yazılanları okuyunca farkettim 😃 bide çıtçıtlı atletlerden koyarım ozaman
Ben de takım koyucam 5li ve 10lu, o şekilde düşünüyorum içine ben de iç zıbın almayı düşünüyorum göbek bağı olacak ya çıtçıtlı zor olmasın diye bi de 5liye bi penye battaniye koyacağım civil gibi yerlerde varmış ❤️

Ben ağlaya gitmek istiyorum bi sorun olur mu ki acaba
Kuaföre ağdaya gidiyordum ama son gidişimde fark ettim kendimi çok kasıyorum. Rahat olamıyorum. Onun için bıraktım artık. Şimdilik Jilet ile yola devam. Bir de ağda salonları ne kadar temiz ben en küçük bir şeyde mantar oluyorum. Gidecek olursan da Kişiye özel yeni bir ağda kartuşu açıyor mu ona dikkat et. Benim gittiğim yer yapmıyordu spatulayı değiştiriyorum diyordu biraz da onun için gitmek istemedim açıkçası.

X