2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaslar bu bebegin suyu icin nar suyunu nerden temin ettiniz ben torkunun %100 nar suyunu buldum ama acildiktan sonra 2 gun icinde tüketiniz yaziyor uzerinde baya fazla ve bana gunde yarim bardak yeterli
Baska da bulamadim
Onerebileceginiz bir sey var mi
Metro chef markasının dondurulmuş nar suyunu tavsiye ederim.

Turnusol %100 sonuç vermiyormuş ona guvenmedi benim hastahane amnişur testi diye bi test aldirdilar mesikalden o kesin sonuç veriyor
Benim doktorum ben yapamam bu testi ben bilmiyorum filan dedi şaka gibi yıllardır bu işi yapıyor kocaelinin en çok hastası olan doktorlardan üstelik baştan savdı resmen kalmış şurda 2 ay. Ebeler bile yapıyormuş sanırım nasıl ağrılı bir test mi canım.

Allah iyilerle karşılaştırsın inşallah. Keşke elimizden bir şeyler gelse. Yorum yazarak biraz senin dertlerini eşelemiş gibi oldum kusura bakma.

Yok canim benim ne kusuru burayada yazmasam içimde patlayacak. Allah razi olsun sizden.

Cnm kendimizi olumsuz şartlandırmayalım 34,35 haftalık doğupta kuvöze girmeyen bebekler bile çoğunlukta inş bizimkiler de girmez

Evet canim doktorda dedi ki 36 37 de doğup küveze girmeyende var. 39 da doğup küveze girende var dedi. Rabbim hayirlisi neyse hepimize onu yaşatsın

Arkadaslar bu bebegin suyu icin nar suyunu nerden temin ettiniz ben torkunun %100 nar suyunu buldum ama acildiktan sonra 2 gun icinde tüketiniz yaziyor uzerinde baya fazla ve bana gunde yarim bardak yeterli
Baska da bulamadim
Onerebileceginiz bir sey var mi

Canim ben dimesin %100 nar suyunu gebelik öncesi rahim kalınlaşmasi için kullandim süper etki etti. %100 olduğundan tadı biraz buruk ama tüp bebek gruplarinda iyi oldugunu okumustum.. Ama o da 1 litre. Gerci kücük kutularda 250ml . Sen günde 1 bardak içsen 2 günde yarim kilosu biter. Kalaninida kocişin içsin. Gerci ben 2 günde bitmeli diye birşey okumamıştım.

Aynı durum bizde de var kafa ileride 30. Haftada 32+6 ile uyumlu çıktı. doktora özellikle sordum bi sorun yok öyle çok büyük bi fark olsa söylerim dedi. Haftasına göre 6mm büyük ölçüyorum o da sorun olacak bir şey değil dedi. Tabi ben de takıldım ister istemez. İnşallah bi sorun çıkmaz . Rabbim sağlıklı sıhhatli eylesin yavrularımızı.
Ay inşallah banada doktor bişey demedi ama tedirgin oldum

Kizlar Aranizda puset icin muslin ortu .carsaf. ve minder alan varmi.varsa memnunmusunuz bide nereden aldiniz.okadar cok yer varki karar veremedim bi turlu.
Ben kumas aldim komsum terzi ona biraktim...emzirme ortusu,muslin bataniye,agiz bezleri,puset ortusu,carsaf ve yastik kiliflari hepsini bana dikecek nasip olursa boylece ben nerdeyse hepsini yari fiyatina getirmis olacagim hem de istedigim desenleri aldim

Benim doktorum ben yapamam bu testi ben bilmiyorum filan dedi şaka gibi yıllardır bu işi yapıyor kocaelinin en çok hastası olan doktorlardan üstelik baştan savdı resmen kalmış şurda 2 ay. Ebeler bile yapıyormuş sanırım nasıl ağrılı bir test mi canım.
Ben ankara şehir hastahanesinde yattimorda suyunun gelmesinden suphelanilen herkese aldirdilar kulak copu gibi biseyle alttan ornek aliyorlar onu suyuna batirp calkaladi yanlis gormediysem ve kesin sonuc bana oyle tedaviye basladilar yok turnusola guvenmiyorlar

Canim ben dimesin %100 nar suyunu gebelik öncesi rahim kalınlaşmasi için kullandim süper etki etti. %100 olduğundan tadı biraz buruk ama tüp bebek gruplarinda iyi oldugunu okumustum.. Ama o da 1 litre. Gerci kücük kutularda 250ml . Sen günde 1 bardak içsen 2 günde yarim kilosu biter. Kalaninida kocişin içsin. Gerci ben 2 günde bitmeli diye birşey okumamıştım.
Evet canim dimes diyolar genelde cok tesekkur ederim umarim faydasi olur🥰

Kizlar Aranizda puset icin muslin ortu .carsaf. ve minder alan varmi.varsa memnunmusunuz bide nereden aldiniz.okadar cok yer varki karar veremedim bi turlu.
Ben anneme kumaşını aldırdım annem dikecek benim için sağolsun kızımda da ne gösterdiysem dikivermişti çok daha hesaplı oluyor tabi

Kızlar sormak istediğim bir şey var benim bebiş normalde çok hareketli ve sağlam hareket ediyor irkilirim yani bazen vurunca ama dünden beri daha zayıf hareketleri oynuyor ama güçlü değil ağrı sancı vs bir şeyim yok sizce neden olur?

Canim ben miucollection adinda bi instagram sayfasindan puset icin muslin ortu aldim, yaz oldugu icin simdilik tek kat muslinden aldim ortusunu, sayfaya da sormustum yaz icin tek kat olanlari onermislerdi, ben begendim☺️

Kızlar sormak istediğim bir şey var benim bebiş normalde çok hareketli ve sağlam hareket ediyor irkilirim yani bazen vurunca ama dünden beri daha zayıf hareketleri oynuyor ama güçlü değil ağrı sancı vs bir şeyim yok sizce neden olur?
Ay bu gün biz de öyleyiz sabah bir iki kımıldadı. Birazda akşam üstü. Aka öyle güçlü değil. Dün ve önceki gün karnımın içi açıyordu artık.

Kızlar bu arada sezeryan tarihim 16 temmuz bayram öncesi . 37+1 oluyorum umarım herşey yolunda gider. Ben erken olur dedim o zaman 26 temmuz olur dedi. 16 temmuz _26 temmuz arasinda 10 uçurum gün var . Muhtemelen 16 temmuz olacak .
Canım daha dün bi arkadaşım doğum yaptı, suyu azalmıştı 36+0 bebeği sezaryen ile aldılar. Anne de bebiş de gayet sağlıklılar. Bebek kuvöze girmedi bugün de eve cıkacaklardı. Hiç kötü düşünme doktor alınmasını uygun görüyorsa zamanı gelmiştir stres yapma. Sen olabildiğince kendine iyi bak beslenmene dikkat et

Canim ben miucollection adinda bi instagram sayfasindan puset icin muslin ortu aldim, yaz oldugu icin simdilik tek kat muslinden aldim ortusunu, sayfaya da sormustum yaz icin tek kat olanlari onermislerdi, ben begendim☺️
Ben de ordan 3lü puset set aldım pazartesi elime ulaşacak bakalım. İletişim kuran kişiler kibar ve ilgiliydi

Daha önce de iki kez oldu böyle sonra geçti yine hareketlendi ama korkutuyor beni böyle olunca
İster istemez telaş yapıyoruz normal olarak. Daha önce de oldu evet. Bugün aklıma geliyor hiç hareket etmedi diyorum o ara hafif hafif vuruyor anne ben buradayım der gibi. İnşallah yarın eski performanslarına dönerler.

X