2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar gunaydin 💚 araniz da Feramat kullanan var mi ? Nasil iciyorsnz?? Ilaci kullandgm öğün sut ve sut urunleri tuketmemem gerekiyormus fakat ben her gun sabah 1 haslanmis yumurta ve 1 bardak.sut içiyorum peynir vs..
Eczaci bana kahvaltidan 2 saat sonra oglen yemeginden 1 saat once alabilirsn dedi. Oyle deneyecgm😕 kullanan varsa nasil içiyor? ?
Bende başka bir demir hapı kullanıyorum. Eczacı demiri kesmemesi için 2 saat öncesinde çay kahve ayran içmemelisin dedi istersen yatarken iç dedi. Bende yatarken içiyorum. Yatmadan da bunları tüketmemeye çalısıyorum

Bnde böyle diyor 22 ocakta yaptırdım sonuç tam çıkmamış mı anlamadım

Eklentiler

• 68A9B09A-7E02-424C-8462-5847DBF2B143.jpeg
    68A9B09A-7E02-424C-8462-5847DBF2B143.jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 46
Ca
Çok geçmiş olsun benimde lökosit çok artmış bende değer olarakda yazmıyor +++ yazıyor iki hafta sonra gidicem bende umarım birşey olmaz doktor ilaç verene kdr
Canım şu an tahlilime baktım benim lökosit yazan iki yer var o ++ yazan yer diyorsun ya bu senin idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğin anlamına gelmeyebilir bak benimki şöyle fotoğraf atıyorum doktoruna sor gidince sende olmayabilir

Eklentiler

• 96023252-89B9-49D3-B12B-7463FF9167A1.png
    96023252-89B9-49D3-B12B-7463FF9167A1.png
    149 KB · Görüntüleme: 41
  • E5E61A54-12AD-40A6-9454-F668164AAFD5.png
    E5E61A54-12AD-40A6-9454-F668164AAFD5.png
    162,2 KB · Görüntüleme: 48
Sadece beyaz krem bazen açık sarı akıntım vardı yanma batma yoktu çok su içiyorum zaten inanamıyorum çıkmasına ve bundan bir ay önce değerim 4 küsürken 95 çıktı bu kadar kısa sürede yükselmesine inanamıyorum 😔Şikayetiniz yoksa da gidip verin bunlar RUTİN olarak yapılmalı tam idrar tahlili ve idrar kültürü verdim ben, devlet hastanelerinde ücretsiz sıkı sıkı korunup yaptırılabilir. Ben ilk trimester bitti diye yaptırdım hem detaylı kan tahlili hem idrar tahlili eşim gel bir baktıralım dedi ve orada çıktı ne olur ne olmaz diye baktırmıştık yani Endişe etmeyin her akıntı enfeksiyon değil tabi ki 🤲🏻🙏🏻❤️ ama bu rutin olarak hamilelikte yaptırmamız gereken bi şey iki üç ayda bir tekrarlamalıyız çünkü hamilelik bebek bunlar karşısında her vücudun geliştireceği tepki farklı.
Gecmis olsun ama gercekten birden okadar yuksek cikmasi sasirtici. Bende yaptirayim akintim kokusuz ama bazen kasinti oluyor. Doktorumda hic bu konularla ilgili birsey soylemiyor. Cok sagol bilgiicin

Ri
Gecmis olsun ama gercekten birden okadar yuksek cikmasi sasirtici. Bende yaptirayim akintim kokusuz ama bazen kasinti oluyor. Doktorumda hic bu konularla ilgili birsey soylemiyor. Cok sagol bilgiicin
Çok teşekkür ederim her akıntı enfeksiyon değil ama içiniz rahat olsun diye bence yaptırın ama unutmayın hem idrar tahlili hem idrar kültürü isteyin idrar kültürü de çok önemli benim daha sonucum çıkmadı Rica ederim bunları rutin baktırmalıyız çünkü gebelik şekeri tansiyonu dediğimiz şey de böyle bir anda çıkabiliyor annenin önceki yaşantısında yokken.. Tahlillerimiz çok önemli umarım sizde çıkmaz 🤲🏻

Merhaba hanımlar bugün dr gittim 12+4 çıktı adetimle uyumlu. İkiliye girdim burun ölçemedi doktorum bir türlü göstermedi burnunu. NT 1.71 ölçtüm dedi ne demek bilmiyorum, bir sorun olsa söylerdi değil mi?

bir de erkeğe benziyor dedi, yüksek ihtimal erkek olacak dedi alt tarafta çıkıntıya benzer bişeyler vardı :)) kesin konuşmuyorum dedi şu an ben de sasirdim valla :) acaba oğlum mu olacak ne zaman netleşir ultrason bitiyor merak bitmiyor :))

Evet canım benim cidden bir çok şeyimiz aynı inş sonumuzda aynı olur sağlıkla kavusuruz bebişlerimize 🥰Yok onları okumadan başlamıştı bende ağrılar idrar kültürü vercem daha önce verdim temiz çıkmıştı yine vereyimde rahatlatayım
Ver canim tabiki...ben gunde en az 2 litre su iciyorum sukur yanmam felan yok ama sabah ilk idrarimdan sonra hafif yanma oluyor ama bu benim gebelikten once de oyleydi hep

X