2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun ilk defa duydum böyle birşey. Ne kadar zor şeyler atlatmışsınız. Bidaha yaşatmasın Allah🙏🏻

Tesekkürler canim. Insan basina gelince ögreniyor. ben baza kaldirdim bir anda oldu. Oyüzden sezeryanli dogum yapanlar bir ömür boyu dikkat etmeli.

Kizlar simdi ciktim doktordan. Çok sükür sıkıntımız yok . 3 lu teste gerek yok dedi fetal dna testi yaptirdigim icin. Birde kramplar icin magnezyum yazdi. 5.5 aylikken detayli ultrason yapilacakmis. Ayrica hergün yürü bol bol proteinli beslen dedi.

Cnm inş temiz sonuçlar alırsın Şu taramalarda annenin yasına çok dikkat ediyorlar genelde riskli çıkanların çoğu hep 30 yaş üstü bir arkadasım 33 yasında riskli çıkmıstı ve yüksekti sonuçları oğlu saglıklı doğdu demem odur ki belki de bebişin fındık burunludur inş öyledir. içini ferah tut
☺ aynen fındık burunlu olsun sağlıklı olsun bizim olsun teyzesi💙 çok teşekkür ederim inşallah temiz haberler veririm, iyiyim ben merak etmeyin can olduğu yerde umut her zaman vardır bizi güçlü tutan🐣 🌞

Saglıkla gelsın bebiş ne guzel tek tek ögrenıyorsunuz😍 benım daha 2 ayım var ben ögrenene kadar buyuk ihtımal herkes ögrenıcek🥳🥳🥳
Ben de şu an gitsem öğrenirim önümde engel yok hatta eşim diyor ki gel yanıma bizim hastanede bakalım iki dakika cinsiyete 😅 Ama ben biraz daha merak etmek istiyorum hiiiç acelem yok öğrenicem bi şekilde diyorum girmedim ultrasona 🤣

Kızlar bende de idrar tahlili bu şekilde ama idrar kültürü temiz çıktı. Dr dışardan bulaşma şeklinde demekki diyerek vagi-hex isminde fitil verdi. Bu değerlere göre kendiliğinden geçmez dimi bu enfeksiyon, ilaçlara karşı biraz onyargim var korkuyorum 🤦🏻‍♀️
Bu arada benim de çok şükür idrar kültürü temiz çıktı 🤲🏻

Ben de şu an gitsem öğrenirim önümde engel yok hatta eşim diyor ki gel yanıma bizim hastanede bakalım iki dakika cinsiyete 😅 Ama ben biraz daha merak etmek istiyorum hiiiç acelem yok öğrenicem bi şekilde diyorum girmedim ultrasona 🤣
Ya benim de 12+6 daha 3 hafta var kontrole gitsem mi diyorum, siz iyi duruyosunuz ben olsam çoktan takılmıştım eşimin peşine🙈 öğrensemde alışverişe başlasam diyorum

X