2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba simdiye kadar idrara sık çıkma ve kasık ağrısı fazla yaşamamıştım ama bugün sık idrara cikiyorum ve kasığımda agri oluyor ayaktayken. Yanma falan yok idrarimi yaparken ama bilemedim normal mi bu haftada acaba? Rahim buyudugu icin mi enfeksiyon mu ya da baska kotu bisey mi diye korktum.
Canım bende de oluyor sık idrara çıkma, kasik ağrısı da ara ara yaşıyorum ama rahim büyüyor normal bence. Hatta benim karin kaslarım bile ağrıyor bazen.

Anneler ben size göre biraz daha geriden geliyorum birşey soracağım mide bulantılarınız ne zaman geçti benim 3. gebeliğim hepsi de böyleydi fakat çok net hatırlamıyorum

Anneler ben size göre biraz daha geriden geliyorum birşey soracağım mide bulantılarınız ne zaman geçti benim 3. gebeliğim hepsi de böyleydi fakat çok net hatırlamıyorum
Benim 10 haftalık tan sonra hiç olmadi diyebileceğim kadar az oldu ara ara hala birşeyler gorunce midem kalkıyor ama fazlası yok şukur o donemi çok erken atlatım

Aynen canım bende yavrum diye konuşuyorum kiz erkek fark etmyor benim için bügün yani dün detaila gittik gostemedi cinsiyet ama doktor kiz dedi 🥰 ne olursa olsun ben kiz erkek diye ayır etmeyeceğim hep çok seveceğim dünden beri bebegimi çok fazla hisetmeye başladim ve çok aktiv hiç durmuyor maşallah çok güzel bir duygu onun orda olduğunu bilmek bile yetiyor
Ama hisetmeye başlayinca acayip guzel hisediyor insan allah isteyen herkeze nasi etsin 🤲🥰
Aminnnn saglikla dogsunlar gerisi muhim degil🙏

Kızlar bende detaylı randevumu 30marttan 25 marta çektim. Biran önce bakılsın istiyorum içim kıpır kıpır. Oglum kardesine odasında alan açmaya çalışıyor . Anne kardeşimin yatağıni şuraya koyarız diye. Çok hevesli yavrum. Sordum niye şimdiye kadar kardeşim olsun demedin diye. Anne sen hastaydınya üzülme diye söylemedim diyor. O böyle konuştukça daha çok evham yapıyorum. Insallah benim oğlumada sağlıklı bir kardeş nasip olur

İdrara sık çıkma bende de oluyor suyu çok ictigimde özellikle ama kasık ağrısı değilde orda bı doluluk hissi oluyor sanki, hiç beklemeden yapmak gerekiyor. Bazen sıkışık gidiyorum azıcık yapıyorum anlamadım. Bir de bu ara çamaşırım ıslanıyor bir kaç damla su gibi ve bazen kokusuz beyaz sarı gibi akıntı oluyor normal mi bende bilmiyorum sanki idrar kaçırmış gibi Dr a bı daha ki gittiğimde soracağım. Kasık ağrısı rahim büyüdüğü için de olabilir tabi.
Sürekli bu durumdayım ben de sık idrar baskı doluluk akıntı, test yapıldı enfeksiyon yok şükür. Benim bu hafta artık idrar kacirmalarim başladı, astımım da tetikliyor sürekli boyuna ama otururken bile su geliyormuş gibi. Tutamıyorum kaslarımı hissedemiyorum bile bir bakıyorum gidiyor. Su gelmesi değilmiş şükür hem alttan hem karından detaylı bakıldı iki gündür. Boşluklu organ ağrısı, yan kısım ağrıları ve rahim ağrısı gibi ağrılarda çok normal artık yerini aliyor bebisler ☺ ama idrar kaçırma ne can sıkıcı durummuş yahu 🙈

detaylı 21-24 haftası arasında mı yapılıyor arkadşlar? benim 2 tane doktorum var özel ve perinatolog. ayrı ayrı hafta almak istiyorum ben . birde size sorayım dedim

Arkadaslar merhaba...bugun aylar.sonra.ilk defa disari ciktik.yuruyus yaptik deniz kenarinda yegenimle lakin arada dinlenerek 15.000 adim atmisim eve gelince yoruldugumu farkettim belim agrimis resmen😬aranizda yuruyusler yapan varmi veya adik.ölcer kullanan

Arkadaslar merhaba...bugun aylar.sonra.ilk defa disari ciktik.yuruyus yaptik deniz kenarinda yegenimle lakin arada dinlenerek 15.000 adim atmisim eve gelince yoruldugumu farkettim belim agrimis resmen😬aranizda yuruyusler yapan varmi veya adik.ölcer kullanan
Ben varım canım hatta yarım saat oluyor eve geleli😂 haftada beş gün yürüyoruz eşimle o kadar yürümedim hiç ama genelde her çıktığımızda 7000 adım civarı atıyorum☺️

Ben varım canım hatta yarım saat oluyor eve geleli😂 haftada beş gün yürüyoruz eşimle o kadar yürümedim hiç ama genelde her çıktığımızda 7000 adım civarı atıyorum☺️
Oh masallah ben de aslinda duzenli.yurusem.iyi olur....3 aydir yurumedigim icin 15.000 adim bana fazla geldi tabi ki normalde de en hareket etmedigim.gunde bile attigim adik.sayisi 12.000 di..vucut tembellige alisiyor demekki

Oh masallah ben de aslinda duzenli.yurusem.iyi olur....3 aydir yurumedigim icin 15.000 adim bana fazla geldi tabi ki normalde de en hareket etmedigim.gunde bile attigim adik.sayisi 12.000 di..vucut tembellige alisiyor demekki
Ben normalde çok tembelimdir🙈 Ama temmuzdan beri çok alıştım spora evde yapıyordum genelde Leslie ama hamilelikte hareketleri biraz riskli geldi o yüzden canlı derslerimin öğleden sonra olmadığı günler mutlaka çıkıyorum kilo problemim olduğu için ihmal etmemeye çalışıyorum☺️

Ben normalde çok tembelimdir🙈 Ama temmuzdan beri çok alıştım spora evde yapıyordum genelde Leslie ama hamilelikte hareketleri biraz riskli geldi o yüzden canlı derslerimin öğleden sonra olmadığı günler mutlaka çıkıyorum kilo problemim olduğu için ihmal etmemeye çalışıyorum☺️
Ben de yuruyuse bayilirim..spor olarak da en sevdigim seydir....ama iste gebe olunca baya korkuyo insan...gerci 20 dakika yuruyusten sonra dinlen sonra yine yuru demisti doktorum oyle yaptim.bugun ama 15.000 adim attgimj eve gelince farkettim🤤belim ve kalca kemigim agrimis resmen korktum da bi an...bakalim artik bi daha o kadar yurumem de yine de arada yuruyus vucut icin kesinlikle faydali

Tesekkur ederim kızlar rahatladim biraz evet suyu fazla iciyorum doluluk hissediyorum sanki su dolu bi torba tasiyomusum gibi iceride o baskı yapiyo agri saniyorum. Degisik bisey. Pazartesi ancak icim rahatlar kontrolde soracagim 😊
Sık idrar dışında benim özellikle bugünlerde kasiklarimda ağrı oluyor. Çok ayakta durursam veya eğilip yerden bir sey alırsam ağrımın daha çok olduğunu fark ettim. Herhalde rahim büyüyor bebekler büyüyor hareket kabiliyetimiz kısıtlandı ondan diyorum. Kasık ağrıları normalmiş öyle diyorlar 😊

Yerim onu da ismini de saglikla gelsin yavrum🤲🤤🥰 benim de kizim olacak gibi haalen ogrenemedik tam ama ultrasonda ozellikle bacak arasina bakiyom bisey yok...saglikla benim de Arwenim gelsin🤤🤲🤲
Aminnn kuzum aminnn😍 Ben de v harfini attım Aren koyayım bari dedim🙈Sağlıkla gelsin senin de minik prensesin ismi gibi kendide pek güzel olcak annesi 🥰

X