2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Umarım geçer doğumdan sonra iz falan kalmaz 🙁 bügun biri bana dedi ki doğumdan sonra sütünle sil yüzündeki lekeleri hiçbirşey kalmaz dedi..🤷‍♀️😊
yaaa ilk defa duydum coo enteresan ama kesinlimle deneyecem 😍 mantikli geldii inshallah ise yarar. hamileligim cok cok zor gectigi icin hic kendime bakamadim 5 ayda 8 kilo aldim ama ikiz oldugu icin herhalde bulanti agri sizi derken vucudum maf oldu

Kızlar selam
Bizim cinsiyet erkekti ama 19. Hafta kıza döndü başınıza gelir mi bilmem paylaşmak istedim🤗
12-15-18 haftalarda hep erkek dediler
Bu gün 4 boyutluya girdim ve kız 😅
ismini tam bulduk derken hop başa döndük şimdi 😍🙈
Ya şok oldum şuan ve korktum açıkçası🙈 Bana %100 dedi ama yanılabiliyorlar mı böyle😀 Size ihtimal yüksek mi demişlerdi kesin erkek mi demişlerdi ? Gözünüz aydın tekrardan ayrıca☺️

Kızlar selam
Bizim cinsiyet erkekti ama 19. Hafta kıza döndü başınıza gelir mi bilmem paylaşmak istedim🤗
Bizimkinde galiba boyle biseyin mumkunati yok 😅 direk pipi gozuktu 🤭 nerdeyse ben burdayim anne diyordu esseksipa 🤣 ama guzel supriz olmus sizinkiside 🥰

Kızlar selam
Allahım Pazartesi inşallah bir sürprizle karşılaşmam en son 15. Haftada gittim ve doktor kız dedi şimdi 20. Haftamızdayız çok korkuyorum değişti diyecek diye🙈

Yalniz sag tarafa yatmayi onermiyorlar doktorlar..kagan kocatepenin videolarinda denk gelmistim.. Rahmi besleyen ana damarlardan biri sag kaburganin ordan geciyormus...uzerine yatinca bebege yeterli kan akisi saglanmayabiliyirmus...o yuzden surekli solum veya sirt ustu yatiyom...sirt ustu de gebeligin ilerleyen haftalarinda sakincaliymis...kafayi yimezsek iyidir😬
Bende sola donup yatmaya çalışıyorum ama çok zorlanıyorum arada sağa ve sırtüstü de yatmak zorunda kalıyorum yoksa tek taraflı uyuyamıyorum ağrı oluyor sırt- bel kısmında onun da ayrı zararı vardır ne yapicaz bilmiyorum

Ayyy korktuğum tablo bana 2 doktor kız dedi diye alışverişe başladım erkek gelirse çok büyük çok olurum :olamaz:
Tabiki benim durum olacak değil ama benimde 2 doktorum var sadece bu hafta ikisi de kız dedi 😂
Vücut yapısına kadar bile erkek dediği olmuştu birisinin hatta 🤣

Ya şok oldum şuan ve korktum açıkçası🙈 Bana %100 dedi ama yanılabiliyorlar mı böyle😀 Size ihtimal yüksek mi demişlerdi kesin erkek mi demişlerdi ? Gözünüz aydın tekrardan ayrıca☺️
%99 erkekti aslında ama şimdi %99 kız oldu 😂
Birazda bebek pozisyonundan kaynaklı sanıyorum benim kordon ile karışmış renkli ultrasona kadar kordonu hep pipi sandık 🙈

Allahım Pazartesi inşallah bir sürprizle karşılaşmam en son 15. Haftada gittim ve doktor kız dedi şimdi 20. Haftamızdayız çok korkuyorum değişti diyecek diye🙈
Ya böyle yaşayan da çok varmış hatta baya doğuma yakın öğrenen de var 😅
Benim şansım hiç bir sey almamıştım sadece ismi hazırdı tabi elde var sıfır isim de yok artık 😅

Kızlar selam
Hahaha hepimizin gözünü korkuttun😂 hic cinsiyet ogrenmeden bişey olmaz da öğrenince insan hazırlıyor kendini o cinsiyete biraz şok olmus gerçekten 😂 kordon kanına fln bakmamış mıydı doktorlar orda kırmızıya dönüyor kordon ordan pipi olmadığı da anlaşılırdı olsun doğumdan önce öğrendin yine dediğin gibi daha da geç öğrenenler oluyor😂 sağlıkla gelsinler kız erkek hepsi kabulümüz🥰

Ya böyle yaşayan da çok varmış hatta baya doğuma yakın öğrenen de var 😅
Benim şansım hiç bir sey almamıştım sadece ismi hazırdı tabi elde var sıfır isim de yok artık 😅
Evet odasını hazırlayanlar bıle oluyor ama cok duydum bende bu topıkdede hatta youtubeda vardı çıkıntıyı bıle gösterıyor erkek dıe sonra bı doguyor kız🤭 bendede bı cıkıntı var demısdı ama 21. Haftada detaylıdan önce kesın degıl dedı yanı ozaman ögrenıcem ben

Kızlar 17+5teyim bu sabah şeffaf sümüksü yoğun bi akıntı gibi bise geldi. Parça gibi yani ama sünüyor baya. Kanamam felan hiç olmadı. Gelen şey kanlı da değil beyaz şeffaf arası bise. Normal mi bu yoksa endişelenmeli miyim? Bu tarz akıntı son aylarda olur diyorlar.

X