2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende e bebeğe gidip bakıcam bugün sunny baby vista modeli bakıcam bir bakın bütçesine göre makul bi fiyat bence yani pahalı markalara gerek yok
Bildirimler kapanmis ya gecmisi silince hersey gidiyor 🤦🏻‍♀️ simdi gordum biz aldik bebek arabasini gidip gorup alinca daha bi icime sindi joie markasinin chrome modelini aldik sonradan ayak ortusu olmadigini hatirlayinca uzuldum ama alicaz ekstradan artik. Siz karar verdiniz mi?

Benim ki travel sistem değil onun için çift yön meselesini bilmiyorum maalesef. Ben ağır olması dışında çok memnun kaldım. Evim dördüncü kat ve asansör yok onun için sürekli arabanın bagajında kaldı. Sürüşü falan çok rahat.
Evet dediğiniz gibi biraz ağır, ama şık ve kaliteli duruyor. Peki bebeginiz kac aylıkken kullanmaya basladiniz, yani rahat oluyor mu 2-3 aylık için de. Hiç tecrübem yok🥰

Bugün sağlık ocağında doktorumun isteğiyle tam kan tahlili yaptırdım sağlık ocağındaki dr hersey cok normal cıktı fakat sadece kanında az miktarda enfeksiyon görünüyor ağrıyan yerin var mı bi doktorunla görüş ona göre ilaç yazalım dedi doktorumla da randevum cuma günü bekliyorum simdilik fakat anlamadığım hasta vs de değilim fakat kanda enfeksiyon çıkan birileri oldumu telaslandım biraz
Dişinizde çürük varsa da çıkabiliyor enfeksiyon değeri aklınızda bulunsun👍🏻

bebeğin karnımızdaki duruşu şuan için önemli mi ikidir doktor makat duruş diyor da. Hoş ben zaten normal doğum yapacak cesareti bulamıyorum :olamaz:
Şu an çok küçükler takla bile atarlar içerde 🤣 son haftalarda bile degisebiliyor pozisyonları şu an için hiç önemli değil ☺️
Bugün sağlık ocağında doktorumun isteğiyle tam kan tahlili yaptırdım sağlık ocağındaki dr hersey cok normal cıktı fakat sadece kanında az miktarda enfeksiyon görünüyor ağrıyan yerin var mı bi doktorunla görüş ona göre ilaç yazalım dedi doktorumla da randevum cuma günü bekliyorum simdilik fakat anlamadığım hasta vs de değilim fakat kanda enfeksiyon çıkan birileri oldumu telaslandım biraz
Daha yeni oluşmuştur belki enfeksiyon olabiliyor bazen öyle ya da ağrı eşiğin yüksektir hissetmemişsindir
Kizlar iyi gecelerr ☺️ yine kafam cok karisik , dogum icin yurt disinda olucam o arada bebek odasi telasina giricem simdilik bisey almiyorum . amaaaa, fiyatlar cok yuksek. iki besik bi dolap mi alsam , set olarakmi alsam . yada anne yani alip bebek odasini yavas ya as mi yapsam bilemedim . ev zaten cok kucuk ana kucagina felan ihtiyacim yok bence bebekler uyudukca 5 adimlik her odalarin ikisi 🙄🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ siz nasil yapicaksiniz ne yapicaksiniz . buyuyen yatakmi yoksa kucuk besik 1/2 sene sorna buyuk yatakmi 🤦🏻‍♀️
Ben ilk bebiş heyecanıyla odasını tam almıştım sonuçta dolap fln alacaktım zaten takım olsun demiştim, büyüyen yatak almıştım şu an 4yasinda kullanıyoruz büyümüş haliyle☺️ yanıma da küçük beşik almıştım ilk bir yıl kullanmıştım
Arkadaslar selam herkese ☺️ Bir sorum olacak, 18 hafta 1, gunumdeyim. Bu hafta ozellikle karnim bi anda gogus altindan baslayarak buyudu sanki ve cok gerildi. Suan sertlesmis ve gecen haftaya gore nispeten belirgin buyumus bir karnim var. Boyle bi sey yasayan var mi? Ben bi anda sisince cok endiselendim :KK43:
Aynıyız seninle canım gün olarak çok normak benim de geçen hafta birden çıktı karnım
Herkese günaydın 19+4 de detaylı yapılıyor mu ? .internetten baktım yapılıyor diyor ama aklıma takıldı.
20 sonrası demişti bana doktorum canım ben de 20+3te gideceğim detaylı için

Bildirimler kapanmis ya gecmisi silince hersey gidiyor 🤦🏻‍♀️ simdi gordum biz aldik bebek arabasini gidip gorup alinca daha bi icime sindi joie markasinin chrome modelini aldik sonradan ayak ortusu olmadigini hatirlayinca uzuldum ama alicaz ekstradan artik. Siz karar verdiniz mi?
Bende şuan joie bakıyorum e bebekte indirimde o kadar kararsızım ki anlatamam ya travel sistem almak istemiyorum pişman olmak istemiyorum ama ilkte travel den geçiyor yol ☺️ bi yanım biraz da daha büyüdüğünde kullanabilecek bişey al diyor sonucta kışın evdeyiz travel sistem de kullanana kadar tam anlamıyla bebek büyüyecek aldığımla kalıcam şuan derin detaylı düşünüyorum açıkçası kafam çok karısık bu bebek arabası iki ucu boklu değnek ☺️içinden çıkamadım ama istediğim çift yönlü olsun alt sepet geniş yüksek bebeğin puset kısmı yatabilem olsun kullanıslı olsun tekerlek sorun çıkartmasın bu kadar birde renk gri istiyorum açık renk toz toprak belli olmaz birde yıkanabilen tüm herşeyi alırken dikkat edin siyah güneşi çok çeker toprak çamur herşeyi belli eder bu kadar sunny baby karar kılmıstım alıyordum tam sonra kötü yorumlara denk geldim bakalım inşallah karar vericem akrep burcuyum aşırı kararsızım en iyisini bulmaya çalısıyorum şuan kafam da

Şu an çok küçükler takla bile atarlar içerde 🤣 son haftalarda bile degisebiliyor pozisyonları şu an için hiç önemli değil ☺️

Daha yeni oluşmuştur belki enfeksiyon olabiliyor bazen öyle ya da ağrı eşiğin yüksektir hissetmemişsindir

Ben ilk bebiş heyecanıyla odasını tam almıştım sonuçta dolap fln alacaktım zaten takım olsun demiştim, büyüyen yatak almıştım şu an 4yasinda kullanıyoruz büyümüş haliyle☺️ yanıma da küçük beşik almıştım ilk bir yıl kullanmıştım

Aynıyız seninle canım gün olarak çok normak benim de geçen hafta birden çıktı karnım

20 sonrası demişti bana doktorum canım ben de 20+3te gideceğim detaylı için
Bizim oda hazır büyüyen beşik li baby darling hepsi burada aldık pearl modeli artık kullanır mı büyümüş haliyle kullanır büyük ihtimal ☺️ anne yanı 60*120 beşik aldım bebekonfordan ahşap oda kocaman büyüyen beşik kadr neredeyse artık bakıcaz ilk bebek diye herkes bi hevesli herşey odası hazır fakat benden başka herkes doğmamıs bebeğime bişeyler aldı ben daha bi iğne alamadım anneanne almaya baslıcam yavastan halası da alıyor sağolsun anca çeyiz gibi bişey son ana bırakmamak lazım diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun arkadaslar ben çok abartmama taraftarıyım ama bakalım allah sonumuzu hayr etsin alışveriş çılgınlığından 😁😎 bebemizi alalım sağ salim 🌼🌼🌼🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Arkadaslar selam herkese ☺️ Bir sorum olacak, 18 hafta 1, gunumdeyim. Bu hafta ozellikle karnim bi anda gogus altindan baslayarak buyudu sanki ve cok gerildi. Suan sertlesmis ve gecen haftaya gore nispeten belirgin buyumus bir karnim var. Boyle bi sey yasayan var mi? Ben bi anda sisince cok endiselendim :KK43:
Selamlar, bende 17+1'im. ilk gebeliğim olmasına rağmen bebeği çok erken hissettim. 14. haftalarda kasık bölgemde şişlik vardı ancak son birkaç gündür bebeğin hareketlerini göbek deliğimin üstünde ve şişliğide, sertliği yukarıda hissediyorum. Zaten bebek zamanla yukarı çıkıyor, bu çevremden duyduğum kadarıyla normal bir durum.

Ben bebek arabası değilde joie nin park yatağını alsam mı diyorum ama erken mi olur beklemeli miyim yine kafamda sorular sorular🤣🤣🤣

Kızlar nezle gibiyim ben ya burun akıntısı var. Hafiften bir burnum tıkalı halsizliğim falan yok öyle. Bu durumda ne yapmamız gerek ki 😑 yakın tarihte kurum sınavımda var derste çalışıyorum istirahat olayım zor malesef ne yapabilirim panik olmuş durumdayım. Doktoruma mı haber versem sağlık ocağına mı gitsem halsizliğim olmadığı için sakin mi kalmaya çalışsam ne yapsam bilemedim

Bende şuan joie bakıyorum e bebekte indirimde o kadar kararsızım ki anlatamam ya travel sistem almak istemiyorum pişman olmak istemiyorum ama ilkte travel den geçiyor yol ☺️ bi yanım biraz da daha büyüdüğünde kullanabilecek bişey al diyor sonucta kışın evdeyiz travel sistem de kullanana kadar tam anlamıyla bebek büyüyecek aldığımla kalıcam şuan derin detaylı düşünüyorum açıkçası kafam çok karısık bu bebek arabası iki ucu boklu değnek ☺️içinden çıkamadım ama istediğim çift yönlü olsun alt sepet geniş yüksek bebeğin puset kısmı yatabilem olsun kullanıslı olsun tekerlek sorun çıkartmasın bu kadar birde renk gri istiyorum açık renk toz toprak belli olmaz birde yıkanabilen tüm herşeyi alırken dikkat edin siyah güneşi çok çeker toprak çamur herşeyi belli eder bu kadar sunny baby karar kılmıstım alıyordum tam sonra kötü yorumlara denk geldim bakalım inşallah karar vericem akrep burcuyum aşırı kararsızım en iyisini bulmaya çalısıyorum şuan kafam da
O dediklerinizin hepsi var chrome modelinde grisini aldim ben de 😂 yukselen akrep olarak ben de sizin gibiyim malesef zor oldu uykularim kacti karar verene kadar 😂 dün 2 binden aldik bugun 1600 olmus indirime girmis ama gidip halledicem 1600 den vercekler iadesini alip ben cok begendim arabayi cok rahat tekerlekler kayip gidiyor çek çek gibi tasiniyor kapaninca ama biraz agir sadece

Kızlar nezle gibiyim ben ya burun akıntısı var. Hafiften bir burnum tıkalı halsizliğim falan yok öyle. Bu durumda ne yapmamız gerek ki 😑 yakın tarihte kurum sınavımda var derste çalışıyorum istirahat olayım zor malesef ne yapabilirim panik olmuş durumdayım. Doktoruma mı haber versem sağlık ocağına mı gitsem halsizliğim olmadığı için sakin mi kalmaya çalışsam ne yapsam bilemedim
Selam canim, ayni durum bende de oldu. Doktoruma sordum, muhtemelen bahar alerjisidir dedi, hamilelikte bagisiklik dustugu icin bu tip alerjilere vucut daha musait oluyormus. Benim sik sik tekrarliyor burun akintisi, kendi kendine geciyor sonra ozel bir sey yapmadan.

Selam canim, ayni durum bende de oldu. Doktoruma sordum, muhtemelen bahar alerjisidir dedi, hamilelikte bagisiklik dustugu icin bu tip alerjilere vucut daha musait oluyormus. Benim sik sik tekrarliyor burun akintisi, kendi kendine geciyor sonra ozel bir sey yapmadan.
Yani 2 haftadır işe de gitmiyorum bi yere de çıkmıyorum ders çalışmak için nezle olmakta garip geldi belki seninki gibi alerjidir canım. Normalde de alerjik bi bünyem var zaten. Teşekkür ederim. Belki senin gibi benimki de geçer gider.

X