2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar iyi gecelerr ☺️ yine kafam cok karisik , dogum icin yurt disinda olucam o arada bebek odasi telasina giricem simdilik bisey almiyorum . amaaaa, fiyatlar cok yuksek. iki besik bi dolap mi alsam , set olarakmi alsam . yada anne yani alip bebek odasini yavas ya as mi yapsam bilemedim . ev zaten cok kucuk ana kucagina felan ihtiyacim yok bence bebekler uyudukca 5 adimlik her odalarin ikisi 🙄🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ siz nasil yapicaksiniz ne yapicaksiniz . buyuyen yatakmi yoksa kucuk besik 1/2 sene sorna buyuk yatakmi 🤦🏻‍♀️
Bende almandayım canım yeni eve geçtiğim için şuan tadilatı yapılıyor ancak 6 ayda gireceğim evime. Çocuk odasi var ama ben şuan hem ev düzeceğim hem bebeğe hazırlık madiyat konusundan pek çocuk odasına yetişebileceğimi zanetmiyorum zaten ilk aylar yanımda uyuyacaği için böyle birşey almak istiyorum 1 yaşına kadar kulanabilir tabi bende imkanim olunca ilk iş çocuk odasini hazırlamak olacak

Eklentiler

• 926641E1-000B-4569-9A22-C398357B862E.png
    926641E1-000B-4569-9A22-C398357B862E.png
    222,2 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar ben multivitamin olarak ocean mummy kullanıyorum ilk aydan beri ama artık kokusundan tiksindim yutamıyorum😬 Sizler neler kullanıyorsunuz multivitamin, değiştirmek istiyorum biraz.

Kızlar ben multivitamin olarak ocean mummy kullanıyorum ilk aydan beri ama artık kokusundan tiksindim yutamıyorum😬 Sizler neler kullanıyorsunuz multivitamin, değiştirmek istiyorum biraz.
Doktorum bi vit vermişti kokusuz balık tadı kokusu gelmiyor genelde bunu alıyorlar demişti bende onu almadım mummy aldım 😅istersen bakıp söyleyeyim

Kızlar nezle gibiyim ben ya burun akıntısı var. Hafiften bir burnum tıkalı halsizliğim falan yok öyle. Bu durumda ne yapmamız gerek ki 😑 yakın tarihte kurum sınavımda var derste çalışıyorum istirahat olayım zor malesef ne yapabilirim panik olmuş durumdayım. Doktoruma mı haber versem sağlık ocağına mı gitsem halsizliğim olmadığı için sakin mi kalmaya çalışsam ne yapsam bilemedim
Bende 3 gün önceye kadar kadar aynı durumdaydim sadece ihlamur kaynatım ve başımı bezle örtüp soludum hem burnum açıldı hem rahatladım iyi geldi doktorum önerdi bi de deniz suyu aldım ama işe yaramadı 1 defa kulandım hiç açmadı ama soluma iyi geldi tavsiye derim ihlamur yoksa su kaynamaya başlayınca içine bir kaşık karbonat atın onu soluyun

Pendik li arkadaşlar bana da yardım edin 😅😳çok kararsız kaldım ya doktor ve hastane seçimşnde
Bende çok kararsızım bir yanım diyor Lütfi Kırdar şehir hastanesinde yap doğumu diyor adatıp varya oradan fiyat almıştım ben 4 bin normal doğum 4500 sezeryan. Şuan fiyat olarak en uygun yer ersoy

S.a. kızlar. Pendik civarında özel ebe tutan, tutmayı düşünenler var mı acaba ?
Ben ozel ebe tuttum kendime fakat avrupa yakasinda ikamet ediyorum
ama dogum yapmayo dusndgm hastane ozel ebe desteklemiyor.. hayal kırıklığı oldu
Hastane degisecegm
Dogum oncesi eğitim olarak aldim dogumdan once 4 saatlik egitim olacak surekli iletisim halindeyz zaten dogumda benimle olacak ve emzirme danismanlgi olarak aldim ilk banyosunda falan da geliyor dogumdan sonra 20-25 gün gelecek nasipse

Sipariş ettim bakalım😅 Fiyatı baya uygundu umarım iyidir joie marka da fena değil diye düşünüyorum 🤣🤣
Erken degil canim normal bence kalsin zarari yok .. bend Elele anne yani park yatak aldim.. fakat park yatak oldugu icin herkes laf soyledi annemde dahil bebek gormede vs suslu olmazmis diye 😂 annem bir fe anne yani ahsap yatak almis tabi goruntu olarak o daha güzel. . Bir sure onu kullanip sonra park yataga gececgm

Bende çok kararsızım bir yanım diyor Lütfi Kırdar şehir hastanesinde yap doğumu diyor adatıp varya oradan fiyat almıştım ben 4 bin normal doğum 4500 sezeryan. Şuan fiyat olarak en uygun yer ersoy
Ersoydaki doktorlar pek içime sinmedi ben kaldım yine Pendik Bölge Hastanesinde doktorumdan ayrılamadım 🤣 Ada tıp en mantıklısı gerçekten Emseye göre daha uygun fena bir hastane de değil

Ersoydaki doktorlar pek içime sinmedi ben kaldım yine Pendik Bölge Hastanesinde doktorumdan ayrılamadım 🤣 Ada tıp en mantıklısı gerçekten Emseye göre daha uygun fena bir hastane de değil
Benimde içime oranın doktorları sinmiyor canım orayı o yüzden istemiyorum. Bölge hastenesinde senin doktorun kimdi bir de doğum fiyatları ne kdar 😊

Erken degil canim normal bence kalsin zarari yok .. bend Elele anne yani park yatak aldim.. fakat park yatak oldugu icin herkes laf soyledi annemde dahil bebek gormede vs suslu olmazmis diye 😂 annem bir fe anne yani ahsap yatak almis tabi goruntu olarak o daha güzel. . Bir sure onu kullanip sonra park yataga gececgm
Annelerin hepsi aynı demekki🤣 Benimkide hep ahşap beşik al dedi ama park yatak çok kullanışlı elele ye bende baktım ama ben anne yanı kullanamayacağım yerim yok oda da indirimi de görünce dayanamadım aldım 😅

Benimde içime oranın doktorları sinmiyor canım orayı o yüzden istemiyorum. Bölge hastenesinde senin doktorun kimdi bir de doğum fiyatları ne kdar 😊
Ben Doğan Cüceloğlu na gidiyorum canım %10 sendika indirimiyle normal 3500 Sezeryan 3850 dediler fiyatı da beklediğimden çok uyguna geldi en az 5000 i gözden çıkarmıştım çünkü☺️Arkadaş tavsiyesiyle gittim bu doktora şimdilik memnunum☺️

Bende 3 gün önceye kadar kadar aynı durumdaydim sadece ihlamur kaynatım ve başımı bezle örtüp soludum hem burnum açıldı hem rahatladım iyi geldi doktorum önerdi bi de deniz suyu aldım ama işe yaramadı 1 defa kulandım hiç açmadı ama soluma iyi geldi tavsiye derim ihlamur yoksa su kaynamaya başlayınca içine bir kaşık karbonat atın onu soluyun
Ihlamuru içmediniz ama değil mi bitki çayı içebilir miyiz ki

X