2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben sabahları aç kalamıyorum asla. Zaten midem asit dolu şekilde uyanıyorum. Aylık rutin testlere giderken bile aşırı zorlanıyorum Hem midem bulanıyor hem de bayılacak gibi oluyorum 😕 hastane baya uzak ve şimdilik aracımız da yok. Bakalım napcam

Bende ayniyim canim oyüzden sabah 8.30 gibi ilk kanı vermeyi hedefliyorum.

Arkadaslar merhaba 4lu test yaptirdim persembe gunu... sonucu henuz almadim ama simdi bir korku sardi beni....yani illa bi stres yaratacagim kendime...burdan yaptiran arkadaslarin da cogunda risk yuksek cikmis sanki yani doktorum perinatolog ve yaptir dedi diye yaptirdim yoksa gerek duymuyirdum sukur 2 li sonucum normal demisti doktorum ama yani bu 4 luye ne kadar gerek vardi bilemiyom gereksiz.stres yasiyom simdi
Selam naaptınız. Ben 4 lü yaptırmadım . Gerek duymDılar. Sadece yaş faktöründen isterseniz dediler

Hanimlar merhaba. Bugun ayrintili ultrasona girdim. Sukur sorun yoktu. 40 dakika surdu yaklasik. Oğlumun yuzunu de ilk kez net olarak gordum. 😍 Darisi diger annelerin basina. Herkes guzel haberlerle gelsin insallah...
Aminn. Benim ilk kızımda 15 dak falan sürmüştü, normalde o civarlar süreceğini biliyordum ama az sürmüştü.acaba sizinki özel mi?

Detaylı ultrasonda güzel haberler alan arkadaşlar hepinizin gözü aydın 😍Yarında biz girecez dua etmeyi unutmayın lütfen 🙏
Bu arada tatlı tatlı bebek kıyafetlerini görünce e dayanamadım oğlumdan kalan yenidoğan kıyafetlere baktım sanırım 10 takım almak yeterli olacak o da yeni bebişe yeni kıyafet hesabı
Bu arada oğlum 26 temmuz doğumlu o zamanlar çok sıcaktı 30 agustosa kadar hep kolsuz zıbın ve çorap giydirmişim. 30 agustos tan sonra uzun kollu zıbın ve patikli pantolon giydirmişim. fotolara bakıp hatırladım. tabi bizim buralar çok sıcak bölgeden bölgeye değişir

Kızlar henüz şeker yükleme testi yaptıran yok sanırım. Peki Önceki hamileliğinde yaptıran var mı ?test nasıl yapılıyor ? Devlet hastanesinde yapılıyor mu? Birer saat arayla kan veriliyormuş sanırım. O sırada yine aç mı kalmak gerekiyor ?
İlkinde yaptırmamıştım ben. Bu yüzden bilgim yok.
Ben de ilkinde yaptırdım. Hatırlamıyorum yöntemini. Şimdi yaptırmak istemiyorum

Detaylı ultrasonda güzel haberler alan arkadaşlar hepinizin gözü aydın 😍Yarında biz girecez dua etmeyi unutmayın lütfen 🙏
Bu arada tatlı tatlı bebek kıyafetlerini görünce e dayanamadım oğlumdan kalan yenidoğan kıyafetlere baktım sanırım 10 takım almak yeterli olacak o da yeni bebişe yeni kıyafet hesabı
Bu arada oğlum 26 temmuz doğumlu o zamanlar çok sıcaktı 30 agustosa kadar hep kolsuz zıbın ve çorap giydirmişim. 30 agustos tan sonra uzun kollu zıbın ve patikli pantolon giydirmişim. fotolara bakıp hatırladım. tabi bizim buralar çok sıcak bölgeden bölgeye değişir
İnşallah sağlıkla hayırla geçsin😇😇

İnşallah güzel haberlerle gelirsin sende 🥰🙏
Ben de ilkinde yaptırdım. Hatırlamıyorum yöntemini. Şimdi yaptırmak istemiyorum
Sanırım ben de yaptırmayacağım.

Siz de hayirli guzel haberler getirin insallah darisi basiniza... 🙋‍♀️

Valla öyle ama allahtan çok mavili almamışım 🤭😂
Ben çok birşey almayı düşünmüyorum zaten doğum için ve doğumdan ilk 1 ay için ihtiyacim olanlari alacağim ama herşey beyaz yada unisex alacağim hele bi kucağima sağa salim alayım ondan sonra geri kalanını alacağim riske atmak istemem 😀

Kızlar merhaba, sağlık ocağından sizi arıyorlar mi? Mesela tetanoz aşısı ya da hamilelik takibi icin. Benim 20 hafta bitti ama hiç aranmadim, hamileliğin ilk zamanlarında gitmiştim tahlil için o zaman hemşire kaydımi almıştı. Haftama göre hiç aramamasi normal mi ya da erken mi?

Kızlar merhaba, sağlık ocağından sizi arıyorlar mi? Mesela tetanoz aşısı ya da hamilelik takibi icin. Benim 20 hafta bitti ama hiç aranmadim, hamileliğin ilk zamanlarında gitmiştim tahlil için o zaman hemşire kaydımi almıştı. Haftama göre hiç aramamasi normal mi ya da erken mi?
Beni hamileliğimin en başında aramışlardı. Hamileymişsiniz gelin takibi yapalım diye. Gidince bi kart verdiler. Bir sonraki randevuyu ayarlayıp yazdılar her gidişimde. Bende o tarihlere göre gidiyorum.size vermediler mi takip kartı ?

X