2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben daha 1 corap bile almadim🤣🤣okudukca gec kaldigimi dusunuyorum...15 nisanda Rabbim izin verirse detaylimiz var ondan sonra alirim insallah.....listem hazir hatta ne alacagim da belli 🙌
Geç kalmış sayılmazsın bence. Burda çoğu anne beğendiğini almış ben çılgınlar gibi alışveriş yaptım. Iki bebek olunca son aylara bırakırsam maddi olarak çok zorlar diye düşündüğüm için sırf. Tek bebek olsa 28.hafta bitince alışverişe başlardım valla.
Kafanda zaten beliymiş her sey alışverişi bitti say en zor kısım ne lazım diye düşünmek 🤗

Aynen Oğlumda kullanmadım gerek de duymadım açıkçası. Her emzirmeden sonra gazını çıkarıyordum sonra yan yatırıyordum. Kusma falan da çok olmadı. Çok şükür. Başlarda yastık da kullanmadım ben hala da yastıksız yatar öyle alıştığı için. Ama burada gördükçe baya heves ettim alsam mı diye düşünüyorum. Kullanışlı gibi geliyor. Ya da doğumdan sonra öyle çok kusan bi bebek olursa o zaman alırım.
Evet en guzeli dogumdan sonra duruma gore bakip almak 😁 insallah gerek kalmaz

Geç kalmış sayılmazsın bence. Burda çoğu anne beğendiğini almış ben çılgınlar gibi alışveriş yaptım. Iki bebek olunca son aylara bırakırsam maddi olarak çok zorlar diye düşündüğüm için sırf. Tek bebek olsa 28.hafta bitince alışverişe başlardım valla.
Kafanda zaten beliymiş her sey alışverişi bitti say en zor kısım ne lazım diye düşünmek 🤗
Gule gule giysin minnoslariniz...haklisiniz aslinda maddi olarak zorlayacaktir eminim ama hep tam detayli ultrasona odaklandim neden bilmiyorum sadece onu bekledim...saglikla gelsin yavrularimiz...Rabbim onlari korusun insallah🤲

Gule gule giysin minnoslariniz...haklisiniz aslinda maddi olarak zorlayacaktir eminim ama hep tam detayli ultrasona odaklandim neden bilmiyorum sadece onu bekledim...saglikla gelsin yavrularimiz...Rabbim onlari korusun insallah🤲
Öncesinde cinsiyet değişme ihtimalini de düşünüyor insan ister istemez ondan belki de inşallah güzel çıksın sonuç 😍

Bende bidahaki randevumdada cinsiyetti kesinlestirirsem herseyini alip hazirliycam biraz agirlassam hayatta yapamam, bide ne olacagi belli olmaz hem bu korona hem hamilelikde risk olurmu ilerde sona birakmak istemiyorum, doktor cinsiyet konusunda kesin konusmadigi icin almak istemiyorum bisey
Kesinleşince alırsınız gerçekten benim gözüm korktu daha şimdiden böyle yoruluyorsam daha hastane çantası odası hazırlanıcak iyce ağırlaşmadan yapmak lazım

Doktorunuz iyiymiş😍

Ooo 16-18 ay mı.? O kadar yorulmasaydınız ya. 0-3 ay. Hadi 6 ay olsun. 😍 çocuk 1 yaşında yürüyünce yapardınız. Hayırlı upurlu olsun 😍
Teşekkür ederim bir hevesle yapayım dedim😅 ama gözüm korktu gerçekten ama baya bi ütü yaptım sadece kıyafet değil nevresim takımları kendime aldığım lohusa takımları emzirme pijaması onlarıda yıkadım ütüledim ondan zor oldu sanırım😅

Ne zarari.oldugunu bilmiyorum ama hatta hamam vs gitmetin diyor doktorlar. Vucudumuzun yapisi geregi de o bolge soguk kaliyor. Benim de gibegim hep soguktur cunku
Baktım internetten hücre sayısında değişiklik olup anomali yapabiliyormuş sıcak su 😱 bildiğim iyi oldu çok sıcak suyla zaten yapmıyorum kuru cildim o yüzden ama hamama fln gitmeyi düşünmüştüm bi ara iyiki gitmemişim

20. Haftaya kadar kapalı- tiksinmeli- iğrenmeli olan iştahım iki haftadır öcünü alıyor, bu gidişe bir dur diyeceğim an canım başka bir şey istiyor ve yiyorum bir güzel.
Teşekkür ederim bir hevesle yapayım dedim😅 ama gözüm korktu gerçekten ama baya bi ütü yaptım sadece kıyafet değil nevresim takımları kendime aldığım lohusa takımları emzirme pijaması onlarıda yıkadım ütüledim ondan zor oldu sanırım😅
Nerelerden aldınız? Ben bu yeme hızıyla o zaman hangi beden olurum kestiremiyorum almaya niyetlenip vazgeçiyorum hep.

Alışveriş yapanları görünce dün dayanamayıp BİM’e gittim bi koşu. 5li set, müslin bez, çorap, pijama takımı falan bir kaç parça bi şeyler aldım. Bir de A101 eksik kalmasın dedik oradan da zıbın falan aldım. İlk alışverişimizi yapmış olduk hadi hayırlısı.
Gule güle giydirmek nasip olsun inşallah 😍

Kızlar lohusa pijamalarını nereden alacaksınız? İnternettekiler cok pahalı geldi bana öyle çok cicili bicili giyinmeyi de sevmem ama hastane icin bi tane dantelli gerekecek galiba. Kaç adet almayi düsünüyosunuz?

Kızlar lohusa pijamalarını nereden alacaksınız? İnternettekiler cok pahalı geldi bana öyle çok cicili bicili giyinmeyi de sevmem ama hastane icin bi tane dantelli gerekecek galiba. Kaç adet almayi düsünüyosunuz?
Ay ben bimde denk geldim bi tane. Küçük küçük dantelleri var çok uygundu renk beden aramadım hiç aldım. Bi tane de gecelik almayı düşünüyorum dikişlerim olursa rahat giyerim diye başka almicam. Belki normal bi pijama takimi alırım

Benim de ilk gebeligim...ve bebegi igrendigimizden beri yani yaklasik 4 aydir cinsel iliski hic yasamadik🤣🤣🤤 doktordan izin cikmasina ragmen ve ben istememe ragmen esim bebege bisey olursa diye yanima dahi yaklasmiyor...ben iradeli biriyim bebegimiz icin 9 ay sen sikinti cekecen ben de tutsam ne olacak ki deyip duruyor...
Şu mesajı alıp, eşime gösterip, gör gör ne kocalar var demek istiyorum. :KK70: :KK70:
Bir tek biz mi ara vermedik diye düşünüyorum buraları okuyunca.

X