2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sorma kuzum ya bi de tüp bebek doktoru olmadığı halde embrıyolarını getır ben transfer yapım dıyo ben orda kürtaj olcakmışım onu sındırmeye calışıyorum ne oldgnu bıle anlamadım kasap et derdınde koyun can derdınde 🙄 zaten zor anne olmuşuz ne emeklerle bana dıyo bişey olmaz 1 kere hamıle kalan bi daha kalır.. agzımı bıle acamadım ne oldgnu anlayamadgm için
He kalır madem menopoza girmiş annem de hamile kalir o zaman iki kere doğum yaptı sonuçta. Böyle mantık mi olur Allah aşkına. Embriyoları getir ben transfer edeyim ne demek bu daha korkunç. Bu doktor devlette mi çalışıyor özelde mı?

Kıyamam yaa aynıyız simit yiyebilirmişim gibi geldi bugun alıyım . Bende aynı seyler ekstra olarak un tarhana çorbası limonluyarak oda biraz iyi gelmişti

Evet simit bastiriyor biraz. Sulu hicbir yemegi yiyemiyorum çorba dahil. tarhana denemedim belki yarin bende onu denerim. Birde mısır ekmegi yapicam. Ben oglumdada ilk 6 ay mısır ekmeği cigköfte hamburger birde bimin sütlü tatlilarini yedim.

Benim bulantı var daha adetim geçmeden başladı ama şimdilik şiddetli değil her an artacak diye korkuyorum

Canım ben gebeliğimi ilk öğrendiğim hafta vajinada karıncalanma gibi şeyler hissettim
Normal mi bu olay
Bende genelde öyle batmalarla öğreniyorum canım..Normal aslında bunlar ama bazı durumlarda olmayabiliyor mesela bel ağrısı hem gebelikten hemde düşükten kaynaklı olabiliyor buda onun gibi birşey .

Yok kuzum iğnelenme olmadı ama rahım genişliyodur ondan oluyodur herkesın bunyesı farklı cunku. Bende hep karıncalanma var ilk başlarda sordum cogu kişide karıncalanma yoktu bende korkmuştum ama artık alıştım hatta karıncalanma olmayınca korku gelıyo neden yok diye
Umarım canım.Bende her gebeliğimde öyleydim goguslerimi kontrol ederdim aciyomu diye..Herkeste farklı olabiliyor tabi.

Bende genelde öyle batmalarla öğreniyorum canım..Normal aslında bunlar ama bazı durumlarda olmayabiliyor mesela bel ağrısı hem gebelikten hemde düşükten kaynaklı olabiliyor buda onun gibi birşey .
Aynen öyle herkesin gebelik belirtileri kendine özel oluyor.😊Mesela benim bel ağrım sadece yorulunca oluyor

Eklentiler

• F26F87D8-2C0A-4938-B6E9-AA762D3815EB.jpeg
    F26F87D8-2C0A-4938-B6E9-AA762D3815EB.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 57
Herkes midem bulanıyor falan yazınca bilemedm canım. Mesela benım de baş ağrım oluyor özellikle akşamları çok çabuk midem kazınıyor 🤗 lekelenme devam ediyor mu canım
Canım ne guzel iiştahın varsa bebişin çok şanslı 🥰sabah gelıyorsa aksam gelmıyor yıne benımle oyun oynuyor 🤪senın nasıl canım

Ben gördüm gerçekten var çizgi ama sanırım reglin yarındı senin dimi. Sabah uyandığında ilk idrarınla dene bir de bence yarın

He kalır madem menopoza girmiş annem de hamile kalir o zaman iki kere doğum yaptı sonuçta. Böyle mantık mi olur Allah aşkına. Embriyoları getir ben transfer edeyim ne demek bu daha korkunç. Bu doktor devlette mi çalışıyor özelde mı?
Ayyy kuzum cok güldüm ya😂 valla dogru dıyosun işte bekara karı boşamak kolay demişler aynı o hesap.. Özelde canım

merhaba kizlar birşey sormak istiyorum bugün çok üşüyorum diye sağlık ocağında kanıma falan baktırıym dedim troidlerim çok az yüksek çıktı var mı bunla ilgili bı bilgisi olan yada başına gelen bta da bı sknti yok 6900 a yükselmiş 4 gün önce 1600 dü
Genelde ilk 3 ay bekliyor doktorlar, sonrasinda hala yuksekse ilaç aliyorsunuz gebeliğiniz boyunca, bende ayni problemi yaşadım.
Kızlar benım midem bulanmıyor bu bir sorun olduğunu mu gösteriyor 🙄
Ahh ne guzel, bence sansli kisimdasin, herkesin belirtileri farklidir, belki daha sonra baslar hic belli olmaz, saglikla gelsinde
Benim bulantı var daha adetim geçmeden başladı ama şimdilik şiddetli değil her an artacak diye korkuyorum
Hayirli olsun simdiden, ne kadar erken baslamis belirtiler, benimde iki oglum var, bakalim daha tarihim gelmedi benim

Herkes midem bulanıyor falan yazınca bilemedm canım. Mesela benım de baş ağrım oluyor özellikle akşamları çok çabuk midem kazınıyor 🤗 lekelenme devam ediyor mu canım

Masallah canim ne güzel bebisin besleniyor.bol bol cevizde ye.
Herkesin gebeligi ayni olmuyor.
Ben 3 tane progestan kullaniyorum o yapiyorda olabilir.

Benim bugünki menum.
Sabah 2 lokma ekmek 2 zeytin çay 1 ısırık börek

Öğlen 3 yulafli büskivi 1 ufak tabak makarna (hepsini cıkardim).1 portakal

Aksam 2 dilim ekmek 3 zeytin 2 dilim domates .

Masallah canim ne güzel bebisin besleniyor.bol bol cevizde ye.
Herkesin gebeligi ayni olmuyor.
Ben 3 tane progestan kullaniyorum o yapiyorda olabilir.

Benim bugünki menum.
Sabah 2 lokma ekmek 2 zeytin çay 1 ısırık börek

Öğlen 3 yulafli büskivi 1 ufak tabak makarna (hepsini cıkardim).1 portakal

Aksam 2 dilim ekmek 3 zeytin 2 dilim domates .
12.haftadan sonra rahatlarsin insallah...

Kızlar bugun kucuk tuvaletimi yaptıktan sonra peçeteyr damla seklinde kan geldi doktora mesaj attım devam ederse muayene gerekir yazmış sadece varmı cok endişelendim kalp atışını 4 gun önce duymustuk..bişey olurmu sizce😔

Kızlar bugun kucuk tuvaletimi yaptıktan sonra peçeteyr damla seklinde kan geldi doktora mesaj attım devam ederse muayene gerekir yazmış sadece varmı cok endişelendim kalp atışını 4 gun önce duymustuk..bişey olurmu sizce😔
Belki idrar yollari enf vardir, tahlil olmusmuydunuz

X