2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geceleri artan dayanılmaz hale gelen bir baş ağrım peşinden mide bulantısı. Yemek yiyemiyorum açım ama midem yememe müsade etmiyor. Sanki akşamdan kalma gibiyim.
Su bile içsem çıkartıyorum.

kizlar ya midge yanmasi ve bulantiyla nasil basa cikiyorsunuz 🤢😭 normaldr cok guzel beslenip hersey yiyor bol bol su iciyorum su 1 haftadir nerdeyse hic icemiyorum su hic birseyde yiyemiyorum 😭😭 5/6 haftayin icindeyim ikiz oldugu icin mi boyle anlamadim kendimi cok kotu hissediyorum ama hic bisey yiyemiyorum

Canim yanmaya soğuk süt iyi geliyor.yarim caybardagi iciyorum. Benim yillardir mide yanmasi problemim var.birde elma iyi geliyor

Geceleri artan dayanılmaz hale gelen bir baş ağrım peşinden mide bulantısı. Yemek yiyemiyorum açım ama midem yememe müsade etmiyor. Sanki akşamdan kalma gibiyim.
Allah yardımcın olsun sansliysan 12.haftada biter canım sabret benim ilk oglumda 12. Haftada bitti ikinci oğlumda 16.haftada bitti bakalım bunda ne zaman bitecek Allah hepimize acil şifalar versin💞

Merhabalar 🥰 topikler arasında geze geze şimdide 2021 ağustos Annelerine paslandım. Bat 24 kasım. Hesaplama takviminde eğer olur da tutarsa bebişin 3 ağustosta geleceği görünüyor bakalım kasım ayı ve yeni topik uğurlu gelecek mi heyecanla bekliyorum. 15 aydır istiyorum bu süreçte iki kaybım oldu Allah isteyen herkese nasip etsin en kısa sürede ❤️
mrhba hayirli olsun oncleikle :) 3 agustos benim dogum gunum :) benimde testte silik cikti yrin kan verixem eger nasipse sanirim
bende agustos 15lerinde gorunuyor dogum tarihi 🥰 rabbim isteyen herkese nasip etsin ilk cocugum aralik 13 du iyiydi aslinda serin aerin yaz icin zor olmaz ins :)

Kızlar bakıyorum da bir kısım belirtiler var nasıl kurtulurum derdinde bir kısım da belirtim yok sıkıntı mı var derdinde :) Her gebelik kiliye özeldir. Bir kişinin tüm gebelikleri bile birbirinden farklı olabilir. Ben ikinci bebeğimi bekliyorum. İlkinde belirtim yokken bunda kasık şiddetli ağrısı ve lekelenme ile başladık bulantılarla devam ediyoruz. Sağlıkla kucağımıza alalım İnşaAllah yavrularımızı

bende butun gun boyleyim 😭 bas agriis yok ama bulanti ve migde yanmasi var. yoyemiyorum ama ac oldugum icin bu sefer basim donuyor acliktan sorna yoyorum ama yedikten sorna bulanti ve yanma basliyor kusma geliyo 🤷🏻‍♀️ bir cok kisi 12/16 haftalar arasi gecer diye yazmis inshallah bizede oyle olur

mrhba hayirli olsun oncleikle :) 3 agustos benim dogum gunum :) benimde testte silik cikti yrin kan verixem eger nasipse sanirim
bende agustos 15lerinde gorunuyor dogum tarihi 🥰 rabbim isteyen herkese nasip etsin ilk cocugum aralik 13 du iyiydi aslinda serin aerin yaz icin zor olmaz ins :)
Benim geçen döngüde olmadı canım bu döngüde de 31 ağustosta görünüyor yarın regl günüm henüz olmadım. Benim de bi silik çıkıyo bi negatif çıkıyo belli değil henüz. Regl olma durumuna göre bakıcam ben de rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah🌿

Merhaba herkese ☺️ Güzel haberi bende dün aldım , Ocak’ta tüp bebeğe başvuracaktık rabbim mucizemizi verdi bize , inşallah sağlıkla ilerler 🤲🏻 Yumurtlama 5 aralıktı , adet tarihimde 18-19 aralıktı . 2 gün gecikmeyle öğrendim. Kan sonucum 106 çıktı kaşık ağrım ve bacak ağrım devam ediyor bir de aşırı gaz var 🙈 şu an 4 haftalık görünüyor . Sizler doktora ne zaman gittiniz , kese ne zaman görünür acaba fikriniz var mi 😊

Benim geçen döngüde olmadı canım bu döngüde de 31 ağustosta görünüyor yarın regl günüm henüz olmadım. Benim de bi silik çıkıyo bi negatif çıkıyo belli değil henüz. Regl olma durumuna göre bakıcam ben de rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah🌿
amin ins 🥰

Merhaba herkese ☺️ Güzel haberi bende dün aldım , Ocak’ta tüp bebeğe başvuracaktık rabbim mucizemizi verdi bize , inşallah sağlıkla ilerler 🤲🏻 Yumurtlama 5 aralıktı , adet tarihimde 18-19 aralıktı . 2 gün gecikmeyle öğrendim. Kan sonucum 106 çıktı kaşık ağrım ve bacak ağrım devam ediyor bir de aşırı gaz var 🙈 şu an 4 haftalık görünüyor . Sizler doktora ne zaman gittiniz , kese ne zaman görünür acaba fikriniz var mi 😊
masallah 🥰 5 haftada gorunmustu benim oglumdayken hayirlisiyla kucagina alirsin ins :) bende birazdan kan vericem aksama gorurum netten sonucu🙄😊

Günaydin kızlar bu sabah sıfır bulantiyla uyandim cok güzel kahvalti ettim. İcimede dert oldu acaba sorun varmi diye .benim gibi bulantisi olup bir anda geçen varmi

X