2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben kesin zorlanırım şimdiden bile duygulanıyorum bedenimden ayrılacağı için sanki karnımda daha güvende 😞Koruyabilecek miyim endişeleri 🥺Benim ilk gebeliğim ya senin ?
Bnimde ilk canım ama sanki hep midem bulanacak hiç rahat edemiycem gibi geliyor sanki annelik yapamayacağım onu koruyamayacğım fikrine kapılıyorum

Kızlar iyi aksamlarrrr modum çok düsük yazamiyorum. Bugün 7+5 olduk bulantilarim tamamen gecti. Bulantim var diye şikayet ediyordum simdide gecti diye korkuyorum. Sadece sol kasık agrim var.
Cuma kontrolüm var
Korkma canm benimde bi anda gitti hemde neredeyse 5+3ten sonra geçti bu gün gittim herşey yolunda Dr normal bulantı kesilmesinden korkma dedi sende korkma canm

Arkadaşlar, Folik asit ve OMEGA 3 için neler kullanıyorsunuz? OMEGA 3 için doktor bir hap önerdi ; 30 adedi 150₺ 🤦🏻‍♀️🙈 önerilerinizi bekliyorum 💕
Ben Normalde Folidoce kullanıyorum ama tup bebek esnasında Maxiper kullandım multivitaminli ama kutusu 289 tl oda cok yuksek geri Folidocea basladım . Doktorum daha omeha 3 icin birsey demedi 🤷🏻‍♀️

Bir oğlum var bu ay 4 den sonra hamilelik için denedik ve 8 günüm var reglime covitmiyim hamilemisin emin değilim ilk çocuğum da kasık ağrım ilk etapda çok olmuş du bunda bel kasık sırt ağrısı çekiyorum 5 gündür covitmiyim hamilemi evde geçiren de yok bilinen ayiiiii belim kopacak resmen yerinden önceden de agirirdi sezeryan epidural yüzünden ama aynı yer acayip ağırlıyor adaya leğen kemiklerine vururyor

Yaklaşık 6 haftalık hamileyim, karnım aşırı şiş, sert ve gergin. Ayrıca arada kabızlık ve gaz problemi de yaşıyorum. Şimdiden böyle olduysam karnım büyüyünce ne yapıcam. 😔
İlk hamileliğim de hatırladığım kadarıyla böyle bişey yaşamamıştım (4,5 sene önce doğum yaptım).
Benim gibi olan var mı aranızda? Ya da tavsiyesi olan? 😊
Bende aynı şeyleri yaşıyorum kuru kayısı ve incir iyi geliyor. Karnınıza önce saat yönünde bir dakika sonra diğer yönde yuvarlak çizerek masaj yapmayı deneyin hafifçe iyi geliyor:)

Bende aynı şeyleri yaşıyorum kuru kayısı ve incir iyi geliyor. Karnınıza önce saat yönünde bir dakika sonra diğer yönde yuvarlak çizerek masaj yapmayı deneyin hafifçe iyi geliyor: bir şey işe yaraaödı Bugün dr‘a gittim kabızlık için magnezyum verdi
Çok sağol tavsiyen için 😊 Çok şey denedim ama hiç bir şey işe yaramadı, bugün dr’a gittim magnezyum verdi bir de onu denicem inşallah işe yarar. 😔

Kızlar benim bir kedim var, hamilelikte sorun olmadığını biliyorum ama tuvaleti ile pek haşır neşir olmayın gibilerinden yazılar var, fakat bu kediye ben bakıyorum ve eşim sadece bir hafta yanımda hemen hemen. Onun dışında hep uzakta çalışıyor.
Ben de tuvaletini kürekle alıp elimi sürmeden poşete atıyorum ve sonra ellerimi yıkayıp kolonya ile dezenfekte ediyorum.
Benden başka buna benzer bir durumda olan var mı?
Merhaba benim de hem kedim hem de köpegim var. Doktor evde yaşayan hatvan iç-dış parazit aşılarını düzenli yaptırıyorsan hiç birşey olmaz dedi. Yinede bende elimi iyi yıkıyorum eşimde yardım ediyor.

Korkma canm benimde bi anda gitti hemde neredeyse 5+3ten sonra geçti bu gün gittim herşey yolunda Dr normal bulantı kesilmesinden korkma dedi sende korkma canm

Gercektenmi canım insallah benimde yarin 9.10 da randevum.insallah iyi geçer

Merhaba kızlar. Adetim bugün itibariyle 4 gecikmiş oldu. Testlerim negatif çıkıyor bu yüzden kan testine gitmek istemiyorum. Moralimde bozuk :KK43:

X