2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
sadece o günü değerlendirimiyorsunuz değil mi? o tarihten bir kaç gün önce başlanması sonrasında bir iki gün devam edilmesi lazım. ne kadar zmndır deniyorsunuz
17 aydır aynı bu yöntemle devam :) 2 kez hamile kaldım biri kürtaj biri kimyasal, tüm testler yapıldı normal. İlk defa bu kadar gecikince kesin hamileyim sandım😢

17 aydır aynı bu yöntemle devam :) 2 kez hamile kaldım biri kürtaj biri kimyasal, tüm testler yapıldı normal. İlk defa bu kadar gecikince kesin hamileyim sandım😢
yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti? belki de kullandığın testler hatalı sonuç veriyor. yalnız herşey çok normal olsa bile bu durumu çok kafaya takman olumsuz netice almana sebep olabilir. mümkün mertebe bu konu üzerine çok düşünmemeye çalış cnm. inşallah test yanlıştır da sen de aramıza katılırsın:KK200:

Kanama kırmızı mı canım yoksa lekelenme şeklinde kahverengi mi oluyor

hiç kıpkırmızı gelmedi canım ama koyu renkli kandı sonra kahveoluyor sonra hıc gelmıyor bıttı oh dıyorum tekrar baslıyor iğne olmama rağmem aslında doktoruma guvenıyorum ama gecen gebelıgımde kotu olaylara denk geldım ıcım rahat etsın dıye gıdyrum baska doktora

aynen oyle yapım yarın inshallah kalp atişini duyacam 🙏🏼 esteoftem progrstan duphasyon hepsini kullanıyom ibshallah bırakırım artık
İnsallah canım bırakırsın benim 8.haftada mıde bulantım azalmaya basldı koku sadece mıdemı bulandrydı sımdı 9.haftadayım daha da azaldı gıbı sabret senınde gececek💕

Kızlar benim bir kedim var, hamilelikte sorun olmadığını biliyorum ama tuvaleti ile pek haşır neşir olmayın gibilerinden yazılar var, fakat bu kediye ben bakıyorum ve eşim sadece bir hafta yanımda hemen hemen. Onun dışında hep uzakta çalışıyor.
Ben de tuvaletini kürekle alıp elimi sürmeden poşete atıyorum ve sonra ellerimi yıkayıp kolonya ile dezenfekte ediyorum.
Benden başka buna benzer bir durumda olan var mı?
Canım kediye parazit aşısı yaptır.

İnan bana boşuna evham yapıyoruz ben artık vücudumu dinleyip evham yapmayı bıraktım sende öyle yap tadını çıkar hamileliğinin herşey çok güzel olacak Allah on izniy
Haklisin canim. Insallah hepimiz icin hersey güzel devam eder

Kızlar benim bir kedim var, hamilelikte sorun olmadığını biliyorum ama tuvaleti ile pek haşır neşir olmayın gibilerinden yazılar var, fakat bu kediye ben bakıyorum ve eşim sadece bir hafta yanımda hemen hemen. Onun dışında hep uzakta çalışıyor.
Ben de tuvaletini kürekle alıp elimi sürmeden poşete atıyorum ve sonra ellerimi yıkayıp kolonya ile dezenfekte ediyorum.
Benden başka buna benzer bir durumda olan var mı?

Canim benim ogluma hamileligimde bahcedeki kedilerden dolayi rahatsizlanmistim. Tam olarak adini hatirlamiyorum ama doktor bir test yapmisti ve cok yüksek cikip tedavi olmustum. Aslında hic ellememistim kediyi ama doktor masanin üstunde gezdiyse ve sende elini masaya sürüp agzina sürmüssündür dedi. Bence doktoruna bir daniş belki ilaci aşısı vardir

Canım ben dayanamadım bugun baska doktora gıdcm bu kanamam neden var neden bıranda yok oluyor dıye ınsallah hersey yolundadır

Bende anlamadim canim. Bende haftada 1 igne oluyorum günde 3 tane progestan kullaniyorum. 3 4 gün olmuyor hehh diyorum gecti ertesi sabah yine basliyor.

X