2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Folik asit için günde bir tane içilecek bir hap arıyorum çünkü hamilelik öncesi folik Trio almıştım ve hamilelik süresince günde 3 adet içmek gerekiyor 🙈🙈 günde bir adet içilecek bir hap alıcak sonrasında.. OMEGA 3 ü ise 2 güne bir alabilirsin dedi doktorum
Ben folidoce veya maxiper kullanirken ikiside gunde 1 tane oluyo bakabilirsin bi , gunde uc tane cok. ben sabah aksam 6 tane toplam hap aliyorum 🤢🤢

Bir kızım bir oğlum var 3. Bebeğin cinsiyeti çokta önemli değil hangisi olsa razıyım ama bende yine de çok merak ediyorum. Sağlıkla gelsin kuzucuklar. Benim gibi 3. Bebeğini bekleyen anneler var mı sayfamızda

Eklentiler

• 20201225_160134.jpg
    20201225_160134.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar merhaba ben 8+1im bugun..ama gogus hassasiyeti yani şişkinliği hariç hoc oyle bulantim kusma ogurme yok normal mi 😊
var mi boyle olan
Benim ilk gebeligim oyle sayilirdi koku hassayeti disinda pek bir sorun yasamamistim ama maalesef bu gebeligim icin ayni seyi soyleyemiyorum. Kontrole en son ne zmn gitmistiniz?

Arkadaşlar merhabalar herkese. Öncelikle tüm anne adaylarına sağlıklı bir gebelik diliyorum inşallah. Reglim bir gün gecikince kan testi yaptırdım bugün 43.75 geldi sonuç. 1 gün gecikme için nasıl sizce bu değer.

X