2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
merhabalar, 5+5 gibi doktora vajinal kontrole gittim, ufak bir kan sizmiswti rahim ici kesenin disinda bir bölgeden. fakat doktor kalp atisi dinletmedi, 7. hafta bitimine randevu verdiler. yabancı forumlarda 5. haftada kalp atisi duyulabileceğim söyleniyor benimki yaklaşık 6 haftalıktı neden dinletmediler acaba..
Canım sen karindan goremedinmi bebeği bende gittim bugün seninle aynıyım göremedik keseyi falan vajinadandan bakmadı doktor ki bende istemezdim zaten

6+2 de tam ortada ya ordan anlayamadım digeri vajinalse erkek bir sonra ki gidişinizde ki usg görüntüsüne bakarız tekrar☺️ Amin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız👼🏼🌸
Amin inslalah pazartesi gidicem tekrardan inslalah sıkıntı olmasin saglikla ilerlesinde 6+2de acil gittim kanamam oldu doktor düşük riski var dedi boyuna yatiyorum cok sukur kanama yok ama ara ara lekelenmem oluyo kahve tarzinda 🙄🙄

Bende bugün kalp atışını gördüm 😍 başka bir teoriye (hangi teoriydi hatırlamıyorum kesenin duruşuna göre olan bi teoriydi) göre sanırım erkek ama A arven84 birde senden yorum alayım 😄 vajinal usg

Eklentiler

• 20201225_192853.jpg
    20201225_192853.jpg
    150 KB · Görüntüleme: 49
Bir kızım bir oğlum var 3. Bebeğin cinsiyeti çokta önemli değil hangisi olsa razıyım ama bende yine de çok merak ediyorum. Sağlıkla gelsin kuzucuklar. Benim gibi 3. Bebeğini bekleyen anneler var mı sayfamızda
Bende üçüncüyü bekliyorrum canım iki oğlum var buda 5+5 bugün gittim ama keseyi falan göremedik insallah haftaya görürüz benim diğerleride çok geç görünmüştü umarım buda o sebepten gorunmemistir

Canım tahminimce 7 haftayı doldur leke falanda kalmaz
Canim ilginc zaten ya cok sukur bi daha kanama olmadi ama gun icinde azicik ayakta dolanayim bi bakiyorum hemen leke gelmis yada sabah kalkinca bi var bi yok gunde 1 kez falan yokluyo oda boyle acik kahvemsi pembemsi birsey saglikli buyusunlerde insallah saglikla kucaklarimiza aliriz senin bittimi lekeler

kızlar bende 6 haftalık gebeyim tüp bebek yaptırdık
bugün kalp atışınınduyduk .
crl si 3.4mm sizce cok mu küçük ?
sizlerin 6 inci haftada bebek boyu ne kdardı

X