2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Boyutsuz USG varsa paylaşın nubu görünmüyor kapatmış
66F69811-886D-4688-97ED-630154FB12F5.jpeg

Benimde var malesef daha önce 2 defa kalbini duydum sonraki kontrollerde kalbi durduğu için 2 kere kürtaj oldum ve biliyorum böyle bir durumda hiç bir belirti olmadığını oyüzden korkuyorum zaten allah bir daha yaşatmasınn hiç kimseye
Ben de aynısını yaşadım Rabbim yaşatmasın kimseye neyse kapatalım konuyu güzel şeyler düşünelim kucağımıza aldığımız anı hayal edelim evrene burdaki arkadaşlarımıza güzel enerji yayalım😇🙏🏻💙 Miniklerimize kavuşcaz inş🙏🏻

Kızlar kanama sebebim placenta asaği inmiş o yuzden olmus 1/2 haftaya yukari cikar dedi veee mujdemi isterim doktor erkek dedii 🥰🥰🥰❤️ Kiz erkek fark etmiyor ama hislerim beni yaniltmadi ilk gunden beri erkek hisediyordumm ☺️☺️ sunu da suraya brakiyorum anlayan bi baksin 🙂

Banada aynisini söyledi canim insallah yukari çikar

Benim daha önce kötü tecrübem var travma oluştuğunu yeni yeni idrak ediyorum Rabbim bebişlerimize kavuştursun sağlıkla🥰
Cok iyi anliyorum seni bu 9. aya kadar süruyor hareketi azalsa o gün hissetmesek vb .....doguyor bu korkular dahada artiyor .,. Hep bisey olucak korkusu annelerin icinde ,,, en buyuk silahimiz dua etmek ,, rabbim saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin🤲 Ne yaparsak yapalim kaderin önüne gecilmiyor elimizden tek gelen sey dua etmek baska hicbirsey yapamayiz,,,bol bol dua edip pozitif düsünelim

Banada aynisini söyledi canim insallah yukari çikar
İnsallah canim bugun komsumla konustum ben ilk cocugumu dograna kadar asagida tasidim dedi biraz fazla yatalak gecti korundum dedi sende dikat et soyledi boyle durumlarda varmis ilk degiliz yani insallah hersey guzel olur

İnsallah canim bugun komsumla konustum ben ilk cocugumu dograna kadar asagida tasidim dedi biraz fazla yatalak gecti korundum dedi sende dikat et soyledi boyle durumlarda varmis ilk degiliz yani insallah hersey guzel olur

Insallah canim. Zaten biraz fazla ayakta durunca baskı yapıyor. Ama evde çocuk olunca mecbur yemek vs kalkıyorum. Insallah bugünlerde geçecek.

Gelcez hayırlısıyla aramızda 1 gün var bu arada 🙈 ben de yarın 16. Haftaya adım atıyorum 🥳 Ya bugün bir tuhafım bebeğim hala benimledir inş bir korku endişe var haftaya kontrolüm nasıl geçcek zaman bilmiyorum boşlukta gibiyim inş hüsnukuruntumdur 😕
Canimm masallah Rabbim saglikla kollarinda da gormeyi nasip etsin...o husnu kuruntulardan bende de var .. ama korkma bebisin senledir Rabbimin adiyla🤲bizim de persembe gunu kontrolumuz simdiden o gunu dort gozle bekliyorum

Kizlar simdi aklıma geldide gögüs uçlarinizi simdiden yag yada kremleyin. Ben oğlumda cok çektim resmen kanadılar .eczacı hamileyken yumusatsaydın böyle olmazdı dedi.
Lansiloh krem kullanmıştım ben kızım doğmadan önce başladım emzirirken de kullandım yine ondan alacağım tavsiye ederim.
Kızlar napıyorsunuzz ?

Ben bişiy sorucam ; 2. Hamileliği olup da bebeği hisseden var mı?
Ben hala net bir şey hissedemedim. Bu hafta acaba o mu dediğim oldu ama emin olamadım hiç.

Lütfen aynısını yaşayan varsa yazabilir mi bu gece nasıl geçecek bilemedim.. ya da bilen biri. Şu an 14. Haftadayım 1 kaç haftadır su gibi bi akıntı geliyo kokusuz renksiz. Doktoruma sorduğumda bu haftalarda su gelmesi beklenmez yarın gel bakalım dedi. Netten araştırdıkça paniğe girdim. Yaşıyo musunuz sizde? Su gibi bi akıntı

Lansiloh krem kullanmıştım ben kızım doğmadan önce başladım emzirirken de kullandım yine ondan alacağım tavsiye ederim.

Ben hala net bir şey hissedemedim. Bu hafta acaba o mu dediğim oldu ama emin olamadım hiç.

Tesekkürler canım. Biryerden başlamak lazim

Lütfen aynısını yaşayan varsa yazabilir mi bu gece nasıl geçecek bilemedim.. ya da bilen biri. Şu an 14. Haftadayım 1 kaç haftadır su gibi bi akıntı geliyo kokusuz renksiz. Doktoruma sorduğumda bu haftalarda su gelmesi beklenmez yarın gel bakalım dedi. Netten araştırdıkça paniğe girdim. Yaşıyo musunuz sizde? Su gibi bi akıntı
Su gibi derken çok yoğun mu yoksa geliyor haftada 1-2 kere ufak afedersin biraz çişin damlamış gibi mi. Bana da olmuştu su gibi akıntı ama 2 kere falan ve çok az gelmisti. Doktora sormadım ama sorun da yoktu. Panik olma simdi🙁

Su gibi derken çok yoğun mu yoksa geliyor haftada 1-2 kere ufak afedersin biraz çişin damlamış gibi mi. Bana da olmuştu su gibi akıntı ama 2 kere falan ve çok az gelmisti. Doktora sormadım ama sorun da yoktu. Panik olma simdi🙁
Benim genelde geliyor 😶 günde bir kere falan. Ama kokusu ve rengi olmadığından normal diye düşündüm. Bugün alışveriş için iş çıkışı markete girdik biraz yürüdüm ettim tabi o zaman çok yoğun olduğunu çamaşırımın baya ıslandığını hissettim aklıma takıldı. Doktorumda normal dicek sandım ama.. Umarım bir şey yoktur çok korkuyorum 😥

Bende önceli hamileligimde yasadim ciddiyede almadim pek 8. ayda yukari cikti ve hep kanamali🤭 cahillik iste bukadar riskini bilmiyordum ,, bundada cok kanamam oldu korkum yine asagida olmasi ama bebek biraz buyumeden anlasilmazmis

Kızlar napıyorsunuzz ?

Ben bişiy sorucam ; 2. Hamileliği olup da bebeği hisseden var mı?
Merhaba canım 14.haftamiza girdik yaklaşık 5 6 gündür sadece günde bir kere böyle mısır patlamasi gibi minik bir balon patlamasi gibi pit diye birşey oluyor böyle tekme gibi ama elimi koyunca degil cok derinden hissediyorum.ikinci gebelikler de evet erken hissedilirmis bide birşey soracağım erkek bebekler daha erken hareket edermiş öyle mi ki bizim.henuz belli değil 😄

Bende önceli hamileligimde yasadim ciddiyede almadim pek 8. ayda yukari cikti ve hep kanamali🤭 cahillik iste bukadar riskini bilmiyordum ,, bundada cok kanamam oldu korkum yine asagida olmasi ama bebek biraz buyumeden anlasilmazmis
Evt bende anlamıyordum ki insan başina gelince herşeyi ister istemez ogreniyor :KK43:

X