2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cok iyi anliyorum seni bu 9. aya kadar süruyor hareketi azalsa o gün hissetmesek vb .....doguyor bu korkular dahada artiyor .,. Hep bisey olucak korkusu annelerin icinde ,,, en buyuk silahimiz dua etmek ,, rabbim saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin🤲 Ne yaparsak yapalim kaderin önüne gecilmiyor elimizden tek gelen sey dua etmek baska hicbirsey yapamayiz,,,bol bol dua edip pozitif düsünelim
Ah herzaman dua ediyorum hepimiz için hem de Allahım kabul eylesin inş dualarımızı💙🙏🏻

Canimm masallah Rabbim saglikla kollarinda da gormeyi nasip etsin...o husnu kuruntulardan bende de var .. ama korkma bebisin senledir Rabbimin adiyla🤲bizim de persembe gunu kontrolumuz simdiden o gunu dort gozle bekliyorum
Aminnn canım cümlemizin kollarında olsun bebişleri sağlıklı sıhhatli bir şekilde inş🙏🏻😇 Hissetmeye başlasak bir tık belki rahatlarız ama doğana kadar hep sanırım endişeyle geçcek🙈 sonrasında farklı endişeler başlıcak o ayrı 🙊 güzel haberlerle gelelim inş💙

Aminnn canım cümlemizin kollarında olsun bebişleri sağlıklı sıhhatli bir şekilde inş🙏🏻😇 Hissetmeye başlasak bir tık belki rahatlarız ama doğana kadar hep sanırım endişeyle geçcek🙈 sonrasında farklı endişeler başlıcak o ayrı 🙊 güzel haberlerle gelelim inş💙
Aminn canimm biz zaten 9 ayi boyle gecirecegiz orasi kessin .vesveseler bizi rahat birakmaz cunku gecmisimizde kotu deneyimler yasadik ama gerek burdan gerekse bazen doktora gittigmiz icin rahatliycaz artik...bazen ben de yasadigim seyleri yaziyirum hani biri benim gibi ayni seyleri yasadiysa az rahatliyim diye...sen de korkma canim o vesveseler burda hepimize oluyor arada..Rabbim yavrularimizi bagislasin bize🤲

Canım geçmiş olsun benimde nerdeyse 3 haftadır kanama alanım var hala geçmemiş 2 kere kahve lekem oldu başka olmadı önce ilk gittiğimde 2mm di çok ağladım üzüldüm 2 gün sonra 11 mm e çıktı sonra artmadı hep dinleniyorum. Hiç jslkmıyorum lütfen sizde üzülmeyin benim yaptıgım hatayı yaparsanız büyüyor malesef size kaç mm dedi doktor
sanada cok gecmis olsun inshallah daha iyisindir, doktor hic bisi demedi altan bakmadiki . az bir kanama gorunuyo dedi istihrat sadece dedi 🤷🏻‍♀️ yarin tekrar kontrole gidicem bakalim ne diyecek

sanada cok gecmis olsun inshallah daha iyisindir, doktor hic bisi demedi altan bakmadiki . az bir kanama gorunuyo dedi istihrat sadece dedi 🤷🏻‍♀️ yarin tekrar kontrole gidicem bakalim ne diyecek
Banada karından. Baktı kanama alanı silikleşiyor demişti 2 hafta önce hala aynıycı cuma gittiğimde rapor veedi ilçlara devam kalkmak yine yasak

Arkadaşlar ikili tarama testimin kan sonucu çıkmış anlayan var mı ultrasonda ense kalınlığı çok iyi çıkmıştı ama kan sonucunda cinsiyette belli oluyor diyorlar

Eklentiler

• 5B53E84C-749D-474A-9E4C-FA2DCD03E2A4.jpeg
    5B53E84C-749D-474A-9E4C-FA2DCD03E2A4.jpeg
    31,1 KB · Görüntüleme: 111
Merhaba bugün ikili test sonucumu aldım doktor randevum perşembe günü sizce nasıl endişe etmemi gerektiren bir durum var mı 😟

Eklentiler

• 4C2C1D5D-D8A3-4A5F-ADC1-CB5F35F78386.jpeg
    4C2C1D5D-D8A3-4A5F-ADC1-CB5F35F78386.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 98
Benim genelde geliyor 😶 günde bir kere falan. Ama kokusu ve rengi olmadığından normal diye düşündüm. Bugün alışveriş için iş çıkışı markete girdik biraz yürüdüm ettim tabi o zaman çok yoğun olduğunu çamaşırımın baya ıslandığını hissettim aklıma takıldı. Doktorumda normal dicek sandım ama.. Umarım bir şey yoktur çok korkuyorum 😥
İnsallah kötü bir durum değildir canım merak ederim doktorunun söylediklerini yazarsin, uine de canını sıkma çok geçmiş olsun belki akıntıların yoğunlaşmıştır o yüzdendir.

Kizlar kilo durumlariniz nasil.. ben kilo vermeye devam ediyorum 51 kiloya kadar düstüm..cünkü dogru düzgün bisey yemiyorum midem cok felaket bulaniyor.. hala tiksinme hissi gecmedi. su bile zor iciyorum.. cok halsizim yataktan cikamiyorum.. ama bebek cok şukur iyi doktor haftasina göre önde görünüyor dedi.. bu biraz moral oldu ama artik cok bunaldim bu koku hassasiyetinden ve tiksinmelerden..😔

Lütfen aynısını yaşayan varsa yazabilir mi bu gece nasıl geçecek bilemedim.. ya da bilen biri. Şu an 14. Haftadayım 1 kaç haftadır su gibi bi akıntı geliyo kokusuz renksiz. Doktoruma sorduğumda bu haftalarda su gelmesi beklenmez yarın gel bakalım dedi. Netten araştırdıkça paniğe girdim. Yaşıyo musunuz sizde? Su gibi bi akıntı
Aynı haftadsyız bende aynısını yasadım normal bence akıntı yogun oluyor bu haftalarda,,tabı doktorunuzada danısın

Kizlar kilo durumlariniz nasil.. ben kilo vermeye devam ediyorum 51 kiloya kadar düstüm..cünkü dogru düzgün bisey yemiyorum midem cok felaket bulaniyor.. hala tiksinme hissi gecmedi. su bile zor iciyorum.. cok halsizim yataktan cikamiyorum.. ama bebek cok şukur iyi doktor haftasina göre önde görünüyor dedi.. bu biraz moral oldu ama artik cok bunaldim bu koku hassasiyetinden ve tiksinmelerden..😔
Bende aynı durumdayım hala kılo almadım gündüzleri yıne birseyler yıyorum ama aksamları felaketım yanı tek ögün besleniyorum ve hala kusmalarım bulantılarım devam edıyor🤢

Arkadaşlar ikili tarama testimin kan sonucu çıkmış anlayan var mı ultrasonda ense kalınlığı çok iyi çıkmıştı ama kan sonucunda cinsiyette belli oluyor diyorlar
Cnm bu şekilde bir şey anlamadım. inş güzel sonuçlar alırsın grafik tarzında olsa yorumlaması daha kolay
Merhaba bugün ikili test sonucumu aldım doktor randevum perşembe günü sizce nasıl endişe etmemi gerektiren bir durum var mı 😟
Gözün aydın cnm sonucun temiz çıkmıs 🌸İçini ferah tut
Bende kilo almadım cnm. 63 kilo ile hamile kaldım şimdi aç karna tartıldığımda 61.5 cıkıyor bu sekilde kilomu 5. aya kadar sabit tutabikirsem çok ii olur çünkü 68 ile bitirmek istiyorum hamileliği.
Oğlumda 59 ile basladı 67 ile bitirdim inş bu hamileliğimde de çok almam

X