2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
🙋‍♀️🙋‍♀️ Ben aynısıyım ama ne oluyor biliyormusun az su içtiğim için çok çişim varmiş gibi hisdiyorum 2 damla birşey çikiyor bende şimdi içebildigim kadar su içiyorum günde 1.5L kadar içiyorum gidince daha rahat ediyorum fazla çiş yapıyorum 😁 yatarken hisetmiyorum bi aya kalkıyorum sanki tum gun gitmemişim gibi gece de sabaha kadar en az 3 defa cişe kalkiyorum uykum bozuluyor 😁 ve sik çişe çikmak normal bebek buğduğu için idrar kesesine baski yapıyor o yuzden canim
Baski yapan bebek degil onlar hala minicikler bu haftalarda sık idrara cikmak rahim büyümesinden kaynaklaniyor. Ilk haftalarda basliyor ztn. Ben de gece en az 3 kez kalkiyorum🙈

Benim degil canim . Arkadasimin bu test dün bunlar da bugunku testler . Bence var cunku benimde adetten 2 gun once yaptigim testler tipa tip aynisi cikti ama bir de sizin dusuncenizi gorusunuzu merak ettik konu acmak istemedigi icin ben paylastim bi bakarmisiniz
Aynı test ve aynı hayalet çizgi ile bende gebeliğimi öğrendim bence var ☺️

Günaydın kızlar 15+5 oldum ama sabah mıde bulantılarım halsızlıgım be arada bas donmem basladı buaralar benım gıbı olan var mı oh bıttı dedık yıne en bastayım sankı
Ben 13+4 üm hala çok kötü midem bulanıyor ve acayip yanıyor. İdrarım geldiğinde midem bulanıyor bu normal mi bilmiyorum. Çişim geldi diye mide mi bulanırmış diyorum acaba bir hastalığım mı var diyorum. İdrarı gelince midesi bulanan var mı aranızda?
Hanimlar merhaba.Doktorunuz hangi vitaminleri versi size acaba? Bana Decavit, Ferrum, Efermag, Zentius, ve Pedia D vitamini verdi. Ilave olarak progestan aliyorum. Bu vitaminler cok degil mi? Zarari olur mu acaba?
Ben hala sadece folik asit kullanıyorum bulantı geçerse d vitamini kullan dedi ama ne mümkün!

Gaz sancısı için acil önerisi olan var mı çok fenayım ya
Bi çaresini bulursanız bana da söyleyin. Karnım çok sertleşiyor benim de gaz mı acaba diye düşünüyorum. Çarşamba günü serklaj yapıldı 3 gündür progesteron iğne kullanıyorum iğneye rağmen bugün taş gibi karnım. Serklaj sonrası sürekli yatıyorum mecbur ondan mı acaba?

Ben 13+4 üm hala çok kötü midem bulanıyor ve acayip yanıyor. İdrarım geldiğinde midem bulanıyor bu normal mi bilmiyorum. Çişim geldi diye mide mi bulanırmış diyorum acaba bir hastalığım mı var diyorum. İdrarı gelince midesi bulanan var mı aranızda?

Ben hala sadece folik asit kullanıyorum bulantı geçerse d vitamini kullan dedi ama ne mümkün!
Folik asit bildigim kadar 12 haftaya kadar kulaniliyor 🙄 yalnışmi biliyorum

Aranızda karnı hafiften büyüyen var mı acaba benim görünürde şişkin bir göbek var sadece dün geceden beri kasık ya da alt karın bölgesinde hareket ettikçe ağrı oluyor sanki bende korkuyorum. yatarken dönerken hep tedirginim sürekli dönüyorum zaten bu ara. rahim buyumesinden kaynaklı olabilir mi aranızda yaşayan var mı acaba

Kızlar 1haftadır hafif hafif hissettiriyordu bıdık kendini ama biraz önce ilk defa net hissettim kıpırdamasını o kadar heyecanlandım ki bu ikinci bebeğim ilk gibi çok özlemişim hissetmeyi bide cinsiyeti belli olsa da ismiyse sevsem artık kız erkek farketmez tabi sağlık ve hayırlı evlat olsun yeter ama çok merak ediyorum ya

Aranızda karnı hafiften büyüyen var mı acaba benim görünürde şişkin bir göbek var sadece dün geceden beri kasık ya da alt karın bölgesinde hareket ettikçe ağrı oluyor sanki bende korkuyorum. yatarken dönerken hep tedirginim sürekli dönüyorum zaten bu ara. rahim buyumesinden kaynaklı olabilir mi aranızda yaşayan var mı acaba
Ben de senin gibiyim canım 😞

Benim canım.. yani karşıdan gören aa hamile misin demez ama hafif göbeğim çıktı. 2 kilo aldım aslında ama pantolonlarım sıkmaya başladı. Hamile pantolonu aldım mecbur.. çatlaklarım oluşmasın diye de krem sipariş verdim onu bekliyorum.. kasık ağrılarım ve bel ağrım oluyo hafif hafif ama doktorum normal demişti. Geçen haftalarda bende endişelenmiştim bu yüzden ama normalmiş:)

X