2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Öğretmen arkadaşlarım az önce toplantımız vardı müdür bey tatil planı yapmamamızı söyledi yaz için 1 aylık telafi eğitimi gelebilir dedi bu temmuzda olur ağustosta olur bilemiyorum böyle bir söylenti var bilginiz olsun dedi, temmuzda telafi eğitim olursa iznimizi aktarabiliriz diye düşünüyorum hayırlısı bakalım ben de sizi bilgilendirmek istedim☺️ 💕
Benim elimden hicbir şey gelmiyor malesef doktor hamileyken çalışmamı uygun görmedi işi bıraktım bile 🤣
Maddi durum o zaman da müsaade ederse ücretsiz alcam mecbur.

Benim elimden hicbir şey gelmiyor malesef doktor hamileyken çalışmamı uygun görmedi işi bıraktım bile 🤣
Maddi durum o zaman da müsaade ederse ücretsiz alcam mecbur.
Yeter ki bebiş sağlıklı olsun 🙏🏻 En önemlisi o 😇 Hiç düşünmeyin ilerisini Rabbim yoluna koyar herşeyi ben de ücretsiz izin düşünmüyorum 2 gün olacağı için dersim inş alnımızın akıyla bebişlerimizi büyütürüz onlara layık anneler oluruz 💞

Benimki de böyleydi ikra meyra bile kız dedi ondan kafam karıştı fetal dnada erkek deyince şaşırdım 😂 ama ben hep erkek hissettm rüyamda da gördüm Rabbim sağlıkla kavuştursun yavruşlarımıza💞
Amin canım inşallah 🤲Canım bende rüyam da hep erkek görüyordum ama kız olacağı geçiyordu içimden hissetmeye başladın mı

Amin canım inşallah 🤲Canım bende rüyam da hep erkek görüyordum ama kız olacağı geçiyordu içimden hissetmeye başladın mı
Ya sürekli konuşuyorum bir tepik bir işaret ver bana diye yok hem edepsiz hem inatçı bizim ki çenemden bıksında bir vursun diye sürekli konusuyorum bana mısın demedi 😂

merhaba kızlar, ikili tarama testi sonucum yüksek riskli çıktı. doktorum amniyosentez önerdi. sabahtan beri ne yerdeyim ne gökte. gerçekten çok zor. inşallah temiz çıkar sonuçlar
Allah yardımcınız olsun hepimizin duasıyla temiz çıkar testiniz merak etmeyin güzel düşünelim dua edelim🙏🏻 Ama amniyosentez yerine eğer yaptırabilirseniz fetal dna mı yaptırsanız acaba

merhaba kızlar, ikili tarama testi sonucum yüksek riskli çıktı. doktorum amniyosentez önerdi. sabahtan beri ne yerdeyim ne gökte. gerçekten çok zor. inşallah temiz çıkar sonuçlar
bazen yüksek çıkıyor herkesin dediği gibi, benim de kız kardeşimin 1/153 çıkmıştı amniyosentez yapıldı ama temiz çıktı şükür sağlıklı bir çocuk 5 yaşında maşallah. sizin de temiz çıkacak :anne:

Yeter ki bebiş sağlıklı olsun 🙏🏻 En önemlisi o 😇 Hiç düşünmeyin ilerisini Rabbim yoluna koyar herşeyi ben de ücretsiz izin düşünmüyorum 2 gün olacağı için dersim inş alnımızın akıyla bebişlerimizi büyütürüz onlara layık anneler oluruz 💞
Öyle olsa şimdi de çalışırım bizim okulda ben tek öğretmen 30 saat ders var. Üstüne kurs da açıyorlar en son okulda mi yatsam diye dusunuyordum 🤣

Allah buyukdur insallah temiz cikar sonuclar Rabbim hicbirimizi evlatlariyla imtihan etmesin🤲

Öyle olsa şimdi de çalışırım bizim okulda ben tek öğretmen 30 saat ders var. Üstüne kurs da açıyorlar en son okulda mi yatsam diye dusunuyordum 🤣
Benim şuanda 46 saat dersim meslekçiyim ben ama 20saati koordinatörlük yani 12. Sınıfların stajlarını koordine ediyorum. Alışkınım çok derse 43 saat birfiil derse girdiğimi biliyorum 😣 ama hamileyken ve pandemi de hele ki doğumdan sonra zor tabi okdar saat inş gönlünüze göre olur hiç belli olmaz belki az saatiniz olur toplu olur siz de çıkmak durumunda kalmazsınız🥰

Insallah guzel sonuclar alin ama cikan sonuc sadece olasilik olcum sonuclariniz iyiyse endise etmeyin Allah yardimciniz olsun🙏

Hanımlar merhaba hepinize bir şey soracaktim.

Gebelik başladığından beri çok afedersiniz burun akıntısı, boğazı kaplayan kötü akıntılar ve şimdi de burun tıkanıklığı ile uğraşıyorum. Hatta bulantıdan çok bu oldu bende. Zaten sinüzit problemim vardı ama çok azıttı.

her sabah nefes alamayarak uyanıyorum bildiğiniz. Burnuma sanki iki tıpaç takmışım gibi çok afedersiniz hafif kanlı ve kuru bir tıkanıklık ile uyanıyorum, ağzım kupkuru oluyor tabi gece boyunca ağzım açık uyuduğum için. Ondan sonra işte balgam gibi biseyler oluyo baş ağrısı da yapıyor🥺🥺 Başından beri bazı günler yoğun bazı günler hafif bunu yasiyorum. Grip diyebileceğim baska belirti yok salgı artışı sadece. Çevresinde bunu yaşayan ya da yaşamış olan var mı?

yüzde yüz tanı istiyorsan amniyosentez dedi. fetal dna yüzde 99 bile olsa bir ihtimalden bahsediyor dedi. 2 farklı doktor ölçüm yaptı. bütün ölçümler gayet normal. hareketli bir bebiş. sigaram yok. ailede öykü yok. neden böyle oldu anlamadım

İlk hamileliğimde grup kurmuştuk topikteki arkadaşlarla ve hâlâ da arkadaşız farklı şehirlerde olmamıza rağmen görüşmeyi bile başardık isteyen olursa bana yazsın kızlar

Facebook grubu mu? Biz de kurmustuk hala gorustugum arkadaşlarım var hatta daha samimi bir ortam olusmustu o sekilde
Mrb arkadaşlar grup kurmak (Facebook, Watsapp vb. uygulamalar ) Kadınlar Kulübü kurallarına göre yasaktır. Tespit edilen üyeler KK üyeliği kapatılıyor bilginiz olsun 🌺

X