2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Selam kizlarrr👋. Nasılsınız? Umarim her şey yolundadır. Maalesef ben de durumlar pek hoş değil. Geçen hafta dedemi kaybettim memlekete geldik, beni pek de sevmeyen esimin babası ve kardeşleri sebebiyle de eşimle boşanmak üzereyiz. Hoş eşim de pek sahip çıkmadığı için bize o sebep de var tabi. Neyse gelelim bu korkunç haftanın tek iyi haberine. Bebisimin cinsiyetini öğrendim. Bir oğlum olacakmış Rabbim kısmet ederse🤗💓. Bu arada ben de rüyamda kiz görmüştüm esim de öyle ama erkekmiş. Rabbim bebislerimizin kaderini cok guzel yazar insallah 🤲. Bu arada dualarınıza ihtiyacimiz var teyzelerimiz, süreci en hasarsız şekilde atlatalim🤲.
Başın sağolsun canım öncelikle. Yaşadığın şeyler çok zor hele böyle bi hassas dönemde. Biraz kendini geriye çekip olayları akışına bırak kendine ve bebeğine yoğunlaşmaya çalış. Ani, duygusal kararlar verme, hemen boşanmak gibi. Zaman en güzel şey şuan senin için bazı şeyleri daha net görürsün , inşallah senin ve bebeğin için en güzeli olur 🙏🏻

yüzde yüz tanı istiyorsan amniyosentez dedi. fetal dna yüzde 99 bile olsa bir ihtimalden bahsediyor dedi. 2 farklı doktor ölçüm yaptı. bütün ölçümler gayet normal. hareketli bir bebiş. sigaram yok. ailede öykü yok. neden böyle oldu anlamadım
Yaş kaç canım.... Benim sadece yaş faktörü 90 da 1 çıktı. Yaşım 39. Diğer değerler normal çıktı. O yüzden amniyosentez düşünmedim. Bir yakınımda da böyle çıkmıştı. Gayet sağlıklı bir kızı var.

Başın sağolsun canım öncelikle. Yaşadığın şeyler çok zor hele böyle bi hassas dönemde. Biraz kendini geriye çekip olayları akışına bırak kendine ve bebeğine yoğunlaşmaya çalış. Ani, duygusal kararlar verme, hemen boşanmak gibi. Zaman en güzel şey şuan senin için bazı şeyleri daha net görürsün , inşallah senin ve bebeğin için en güzeli olur 🙏🏻
Cok sag ol canım, cok tesekkur ederim🙏. Evet aglama krizlerine giriyorum ara ara, cok zor bir durummuş. Şu an istediğim en büyük şey bebeğim için en hayırlı olanı yaşamak🤲. Insallah en kısa zamanda sarabilirim yaralarımı🤲

Kızlar çok net bir fotoğraf değil ama cinsiyet tahmini yapabilecek var mıdır 🙈

Eklentiler

• 20210215_232313.jpg
    20210215_232313.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 59
Sag ol canım benim, Amin 🤲. Süreç neyi gösterir emin degilim kesin konuşamıyorum. İnşallah en hayırlısı olur canim🤲
Surec ne olursa olsun si ve bebeginizin guclu oldugunu bu gunleri her turlu asacaginizi unutmayin....oyle veya boyle siz size yetersiniz...karninizda bir dunya var ve o size siz ona guc veriyorsunuz....🙏hukuki boyutunda da size onerim eger kessin karar verildiyse mutlaka bir avukat destegi alin hem sizin hem de bebeginizin gelecegi icin yasal haklarinizi istemekten sakin cekinmeyin🤲

Ben farkında olmadan hamileliğin ilk haftalarında kestirdim zaten😅 ama kesinlikle böyle hurafelere takılma canım tekrar kestirmem gerekirse giderim kestiririm😊
Zaten Normalde asla inanmam ama o kadar ısrarcılar ki bu konuda zaten duygusal dönemden geçiyoruz sinirlerimi bozdular 😂 teşekkürler canım yorumun için 🌸

Kızlar herkese iyi akşamlar❤️Eşimle memlekete tatile geldik bir haftalığına annem ve kardeşim bebeği görmek istediler bana randevu ayarlamışlar cinsiyeti de gördük 🥲Oğlum olacağını öğrendim hatta ilk cicilerini bile aldım aynı kabanın büyüğü eşimde var birlikte giyecekler inşallah 🤲🏻🧿🧿🧿 Ben hep kız hissettim öğrendim ki anneler de yanılırmış 🤣
Oğluşun hayırlı olsun canım ☺️ Ben de hep erkek hissediyordum ama kızım olacak o yüzden kesinlikle anneler de yanılabiliyor😅

Cok sag ol canım, cok tesekkur ederim🙏. Evet aglama krizlerine giriyorum ara ara, cok zor bir durummuş. Şu an istediğim en büyük şey bebeğim için en hayırlı olanı yaşamak🤲. Insallah en kısa zamanda sarabilirim yaralarımı🤲
Ahh şu aileler evlenen insanların bi aile kurduğunu idrak edebilirler dünya çok daha güzel olurdu ne isterler anlamıyorum ya evlenmiş barklanmış ne bu ego yada fitne fesatlık Allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah 🙏❤️ herşey olacağına varır stres yapıp bebeğini de üzme sakın bol sabır ve dua et

Ahh şu aileler evlenen insanların bi aile kurduğunu idrak edebilirler dünya çok daha güzel olurdu ne isterler anlamıyorum ya evlenmiş barklanmış ne bu ego yada fitne fesatlık Allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah 🙏❤️ herşey olacağına varır stres yapıp bebeğini de üzme sakın bol sabır ve dua et
Merhaba, sohbetinizden bagimsiz bir sey sormak istiyordum. Ana sayfada konuyu görünce aktif uyeler var herhalde dedim. Hemen girip yazmak istedim. Ben bu ay catlama gunlerimi degerlendirdim. Yerlesme kanamasina daha cok var. Ama bende lekelenmeler başladı. Daha yerlesmeden, döllenme bölünmeler oluyorken de kanama oldu mu sizde? Yanitlarsaniz cok sevinirim.

Surec ne olursa olsun si ve bebeginizin guclu oldugunu bu gunleri her turlu asacaginizi unutmayin....oyle veya boyle siz size yetersiniz...karninizda bir dunya var ve o size siz ona guc veriyorsunuz....🙏hukuki boyutunda da size onerim eger kessin karar verildiyse mutlaka bir avukat destegi alin hem sizin hem de bebeginizin gelecegi icin yasal haklarinizi istemekten sakin cekinmeyin🤲
Rabbim oyle guzel zamanda veriyor ki derdi bile. Diyorum ki bebegim olmasa Rabbim şaşırtmasın ama dayanamayabilirdim bu yaşadıklarıma. Her şerde vardir bir hayir. Teşekkürler önerin için canim. Aklimda bu. Tezcanlilik etmek istemedim, biraz daha bekleyip bakacağım durumlara. Bebegim icin en iyisini nasip etsin Rabbim inşallah 🤲

Ahh keşke canim keske. Benim esim de onlardan bağımsız bir ailesini olduğunu idrak edebilseydi. Neyse sağlık olsun, Rabbim beterinden korusun🤲. Rabbim hepimizi bebeklerimizi hep iyi insanlarla karşılaştırsın insallah.

yüzde yüz tanı istiyorsan amniyosentez dedi. fetal dna yüzde 99 bile olsa bir ihtimalden bahsediyor dedi. 2 farklı doktor ölçüm yaptı. bütün ölçümler gayet normal. hareketli bir bebiş. sigaram yok. ailede öykü yok. neden böyle oldu anlamadım
Bende aynı durumdayım bir karar verebildinizmi hangi testi yaptıracaksınız

Kizlar slm. Bugun benim de kontrolum vardi. Cok sukur dr sorun gormedi bebek haftasiyla uyumlu dedi. Fetal dna testi ile ilgili bilgi verdi sizlerle paylasmak istedim. bi kere nifty testi kesinlikle tavsiye etmiyor yanlis pozitif sonuc verdigi cok oluyor dedi. Biz kapsamli test istiyoruz diyince de benim baktigim parametreler var ense kalinligi v.s. bunlarda sorun yoksa ztn kapsamlı teste gerek kalmaz 12.haftada hangi testi yaptiracaginiza karar vericem dedi. Bu arada bugun cok genc bir hastasinun bebeginin ense kalinligi 4.1 mm cikmis sizde de boyle birsey olursa ztn direk cvs testifilan yapılır durum değişir dedi. Sizlerin de bilgisi olsun dedim

CVS testi ne acaba, fetal DNA testinin bir türü mü, yoksa farklı mı

Kızlar herkese iyi akşamlar❤️Eşimle memlekete tatile geldik bir haftalığına annem ve kardeşim bebeği görmek istediler bana randevu ayarlamışlar cinsiyeti de gördük 🥲Oğlum olacağını öğrendim hatta ilk cicilerini bile aldım aynı kabanın büyüğü eşimde var birlikte giyecekler inşallah 🤲🏻🧿🧿🧿 Ben hep kız hissettim öğrendim ki anneler de yanılırmış 🤣

Hayirli ugurlu olsun. Allah anali babalı büyütsün maşallah

Kizlar slm. Bugun benim de kontrolum vardi. Cok sukur dr sorun gormedi bebek haftasiyla uyumlu dedi. Fetal dna testi ile ilgili bilgi verdi sizlerle paylasmak istedim. bi kere nifty testi kesinlikle tavsiye etmiyor yanlis pozitif sonuc verdigi cok oluyor dedi. Biz kapsamli test istiyoruz diyince de benim baktigim parametreler var ense kalinligi v.s. bunlarda sorun yoksa ztn kapsamlı teste gerek kalmaz 12.haftada hangi testi yaptiracaginiza karar vericem dedi. Bu arada bugun cok genc bir hastasinun bebeginin ense kalinligi 4.1 mm cikmis sizde de boyle birsey olursa ztn direk cvs testifilan yapılır durum değişir dedi. Sizlerin de bilgisi olsun dedim

Gözünaydın canim . Hep böyle devam etsin inşallah

X