2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba canım 8 haftalıkken buna benzerdi benimki kese rahimden ayrılmaya kalktı kanamam çok olmamıştı ama 2 ufak parça benden de düşmüştü ama bebek iyidi inşallah geçer kendine çok dikat ett ben 8 haftalıktan beri yatak yatıyorum hala düşük riskim var 13 haftalık kanamam tekrarladi 4 bardak dolusu kan geldi ama şukur bebek iyi iğri iğri buyuk parçalarda gelmişti o yuzden canım yep yat mumkunse sana bakan biri olsun yemeğini işini yapsin bi 13 haftayı atlat canım düşük riski azalıyor çok ayağa kalkmamaya çalış sadece ihtiyaç halinde kalk. 🥰
Eşim allah razı olsun bakıyor bana. Kese biraz daha toparlandı ama düşük riski devam ediyor her sabah 2 tane prostan vuruyorlar. Çok tesekkür ederim arkadaşım yazdığın için.inşallah sağlıkla kucağına alırsın allah razı olsun 🙏🏻

10+4 kizlar tahmin yapabilirmiyiz 🤗

Eklentiler

• 20210216_101535.jpg
    20210216_101535.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 46
  • 20210213_123225.jpg
    20210213_123225.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar dün devlet hastanesine gittim üçlü test için 16+4 çıktım iki gün öndeydi neyse doktor yanındaki iki asistanına maşallah çok güzel gösterdi bebeğin her yerini bilgisayarı onlara çevirdi bana değil onlara anlattı ben sadece cinsiyet dedim dememle lafı ağzıma tıktı ben cinsiyete bakmıyorum diye baya bi azarladı moralim bozuk çıktım neyseki sağlığı iyi dedim çok şükür . Bugün özele gittim cinsiyet için hem çok ilgilendiler hemde eşim ilk defa gördü😍 benimde bir oğlum olacak inşallah Allahım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin ❤️ Kan ilacı kullanan varmı bu ara da benim bir tık kan değerim düşmüş maltofer flakon verdi sabah akşam içicem şurup şeklinde ...

Kızlar dün devlet hastanesine gittim üçlü test için 16+4 çıktım iki gün öndeydi neyse doktor yanındaki iki asistanına maşallah çok güzel gösterdi bebeğin her yerini bilgisayarı onlara çevirdi bana değil onlara anlattı ben sadece cinsiyet dedim dememle lafı ağzıma tıktı ben cinsiyete bakmıyorum diye baya bi azarladı moralim bozuk çıktım neyseki sağlığı iyi dedim çok şükür . Bugün özele gittim cinsiyet için hem çok ilgilendiler hemde eşim ilk defa gördü😍 benimde bir oğlum olacak inşallah Allahım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin ❤️ Kan ilacı kullanan varmı bu ara da benim bir tık kan değerim düşmüş maltofer flakon verdi sabah akşam içicem şurup şeklinde ...

Hayırli olsun oğluşun. Ben 12.haftadan beri kan hapı +ocean mumyy+devit damla kullaniyorum. 10 gün öncede magnezyum hapina basladik .

Hayırli olsun oğluşun. Ben 12.haftadan beri kan hapı +ocean mumyy+devit damla kullaniyorum. 10 gün öncede magnezyum hapina basladik .
Teşekkür ederim ☺️ Bana ısrarla ilaç vermedi doktor bende ocean mummy+vinelac kullanıyorum ama benim kanım zaten bildim bileli düşüktü Demir eksikliğine bağlı anemi vardı ama ne hikmetse ısrarla yazmadılar bu gün tekrar kan alınıp bakılıp yazıldı sadece kan ilacı belimde ağrıyor aslında ara ara ama magnezyum başlamadılar 🤔

Merhaba güzel anneler bugün.14+2 olduk biraz önce doktordan çıktık çok şükür herşey yolunda kıpır kıpirmis ama sırtını poposunu dönmüş bir türlü göremedik yüzünü.doktor ugrasti orda bir cikinti gördü %99erkek degismez büyük ihtimal ama yinede.alisveris yapmayın acele etmeyin dedi.%99 un değişme ihtimali olurmu kızlar bide ben devlete gidiyorum ama eşimde görsün istedim özele gittik kalp sesini ilk defa duydu eşim o kadar duygulandı ki rabbim her kadına erkeğe yaşatsın bu duyguyu😀😀

Eklentiler

• IMG-20210216-WA0001.jpg
    IMG-20210216-WA0001.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba, sohbetinizden bagimsiz bir sey sormak istiyordum. Ana sayfada konuyu görünce aktif uyeler var herhalde dedim. Hemen girip yazmak istedim. Ben bu ay catlama gunlerimi degerlendirdim. Yerlesme kanamasina daha cok var. Ama bende lekelenmeler başladı. Daha yerlesmeden, döllenme bölünmeler oluyorken de kanama oldu mu sizde? Yanitlarsaniz cok sevinirim.
Reglinize kaç gün var herkeste farklı olabiliyor yerleşme kanaması olmayan da olan da çok var ne renk geliyor bide

Arkadaslar merhaba 12.haftamdayim ben genelde uzaniyorum ama az da olsa ayakta bir is yapsam seffaf ve peceteye gelen bir akintim oluyor kokusuz tabiki...bu normalmidir?basina bezer bir durum gelen var mi?

Merhaba güzel anneler bugün.14+2 olduk biraz önce doktordan çıktık çok şükür herşey yolunda kıpır kıpirmis ama sırtını poposunu dönmüş bir türlü göremedik yüzünü.doktor ugrasti orda bir cikinti gördü %99erkek degismez büyük ihtimal ama yinede.alisveris yapmayın acele etmeyin dedi.%99 un değişme ihtimali olurmu kızlar bide ben devlete gidiyorum ama eşimde görsün istedim özele gittik kalp sesini ilk defa duydu eşim o kadar duygulandı ki rabbim her kadına erkeğe yaşatsın bu duyguyu😀😀
Sirtini dönmusse ve alisveris yapma diyorsa neden yuzde 99 derki🙄 gercekden bazi doktorlari anlamis degilim hep süphede birakiyorlar emin olmadan söylemeseler keske🤭 ama yuzde 99 demisse biseyler görmüsdür kesin

Teşekkür ederim ☺️ Bana ısrarla ilaç vermedi doktor bende ocean mummy+vinelac kullanıyorum ama benim kanım zaten bildim bileli düşüktü Demir eksikliğine bağlı anemi vardı ama ne hikmetse ısrarla yazmadılar bu gün tekrar kan alınıp bakılıp yazıldı sadece kan ilacı belimde ağrıyor aslında ara ara ama magnezyum başlamadılar 🤔

Benimde doktorum magnezyum yazmamisti. Ama kasilmalarin kramlarim oluyordu sonra yazdi . Kullanmaya başlayalı rahat ettim.

Benimde doktorum magnezyum yazmamisti. Ama kasilmalarin kramlarim oluyordu sonra yazdi . Kullanmaya başlayalı rahat ettim.
Valla benim doktor o kadar vurdum duymazki ikidir idrar testi aldı baktı enfeksiyon var akıntıda var dememe rağmen hiç bir ilaç vermedi ne krem ne bişey aile hekimim monurol yazdı onu kullandım sadece benim doktordan yana şansım yok inşallah ilerleyen zamanlarda iyi bi doktor çıkar karşıma . Seninle haftalarımız aynı sanırım ben 1 nisana detaylı randevusu aldım şimdiden sen aldın mı 22+ 5 falan olucam inşallah o günlere sağ salim gelebilirsek ☺️

X