2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba uzun zamandır yoktum yazmaya fırsat bulamadım hiç ama hepsini eksiksiz okuyorum 🤭 11+5 ve 12+2 de doktorum erkeğe benziyor gibi bacak arasında çıkıntı görüyorum ama kesin bir şey söyleyemrm çok erken demişti. Ama biz ona iki kontrolde de aynı tahmin olunca kesin erkek gördüyse demiştik isim, bile bakıyorduk. 15+2 kız dedi bacak arasını bana da gösterdi hiçbir şey yok 🥰 şok olduk o an kendimizi çok inandırmışız erkeğe. Bizden de bir prenses geliyor 😍💕💕
bizde de tersi oldu, 13-14. haftada yüzde 80 kız demişti. kız isimlerinden liste mi yapmadık, giysi mi bakmadık.. dün gittik oğlan geliyor dedi : ) size de hayırlı olsun, bize de hayırlı olsun: )

Kızlar merhaba uzun zamandır yoktum yazmaya fırsat bulamadım hiç ama hepsini eksiksiz okuyorum 🤭 11+5 ve 12+2 de doktorum erkeğe benziyor gibi bacak arasında çıkıntı görüyorum ama kesin bir şey söyleyemrm çok erken demişti. Ama biz ona iki kontrolde de aynı tahmin olunca kesin erkek gördüyse demiştik isim, bile bakıyorduk. 15+2 kız dedi bacak arasını bana da gösterdi hiçbir şey yok 🥰 şok olduk o an kendimizi çok inandırmışız erkeğe. Bizden de bir prenses geliyor 😍💕💕
16. Haftaya kadar kız ve erkek organı bırbırıne cok benziyor hatta yabancı bır sitede linki bile vardı bulursam atarım,, en garantı 16. Haftadan sonrası, saglıkla gelsın prenses🥰 daha cok degişdi haberi alıcaz🤭

Korktum şu an 14. Haftada doktor kız dedi hatta çok emin konuştu bacak arasının resmini filan verdi üç hafta sonra randevum var inşallah değişmez ya 😔
2016 Eylül annelerınde cok arkadasımız yasadı bunu ve bu platformdada okadar duydumkı degısenlerı artık hıc sasırmıyorum ben tabiki her doktorun tecrubesi yada ultrasyon kalitesi farkli ama 1112 13. haftalar bana cok erken geliyor,, 16. haftadan sonra yanilma daha az

kızlar bu sabah saat 6 gibi oglumun tekmesi i hissettim çok zayıf ama olsun çok mutlu etti beni. 💜😍 sanırım karnım açken hissedebiliyorum çok küçük olduğu için tokken hissetmiyorum. eeee göbekli de olunca zor 😂
Canim tam nerede hissettin Bende gece yattigim zaman pit gibi birsey hissettim bi kac defa gobek deliginin asagisinda sola dogru acaba bebekimmi gercekten emin olamadim cok bekledim yine olsun diye ama olmadi

@_strawberry_, @Umutumut82 @Arectys Hoşgeldiniz kızlar ban süresi bitmiş🌺🌸😍
G glerknglerkn halen banlı acaba onun ne zaman bitecek merak ettim doğrusu 🤗🌸
Beni merak etmen hoşta bu kadar dillenmesinden hoşlanmadım ben modarötör ile grup konusunu konuşmuştum zaten o konu kapanmıştı ikide bir açılmasına gerek yok farklı bi konudan ceza almıştım konunun dillenmesi tartışmayı taze tutarbence konuşulmaması daha hoş bu yüzden uzak durdum ceza kalktığı halde yazmadım ama merakınızdan dolayı açtım artık bu yazıyı normale dönün lütfen konuyu kapatın

Beni merak etmen hoşta bu kadar dillenmesinden hoşlanmadım ben modarötör ile grup konusunu konuşmuştum zaten o konu kapanmıştı ikide bir açılmasına gerek yok farklı bi konudan ceza almıştım konunun dillenmesi yarışma yaratır bence konuşulması daha hoş bu yüzden uzak durdum ceza kalktığı halde yazmadım ama merakınızdan dolayı açtım artık bu yazıyı
Banınızın bitmesine sevindim. Fakat orta da bu kadar rahatsız olunacak bir durum yok benim kanaatimce,ben o konuların kimin konustuğun bile hatırlamıyorum onları yazarken sizinde konustuğun uzu bilmiyordum ben devlet ve özel hastene lerde ki yorumunuzdan dolayı ban yediğinizi düşündüm yada karıştırdım başka Bi arkadaşla 🤷 Bir daha merak etmem kusura bakmayın

Canim tam nerede hissettin Bende gece yattigim zaman pit gibi birsey hissettim bi kac defa gobek deliginin asagisinda sola dogru acaba bebekimmi gercekten emin olamadim cok bekledim yine olsun diye ama olmadi
Cnm bende göbek deliğini alt tarafında ve sol kısmında hissettim. ve aynen pıt tarzı hareket etti büyük ihtimalle senin hissettiğin pıtta tekmeydi😍 daha çok küçük oldukları için 1 defa bile hissetmemiz bile büyük Bi basarı 😍😂

Cnm bende göbek deliğini alt tarafında ve sol kısmında hissettim. ve aynen pıt tarzı hareket etti büyük ihtimalle senin hissettiğin pıtta tekmeydi😍 daha çok küçük oldukları için 1 defa bile hissetmemiz bile büyük Bi basarı 😍😂
Ben de bir haftadır sağdaki bebegin hareketlerini hissediyordum bugün soldakini de hissettim 😍

Ayy bende dün gece bişi hissettim gibi geldi bana.
Sonra nette araştırdım 16. haftadan sonra başlar diye görünce değildir diye düşünüyorum ama çok heyecan yapmıştım.. :KK68: :KK68:

Hanımlar günlük süt ve yoğurt tüketiminiz nedir acaba🙋🏼‍♀️
Sabah ve Yatmadan süt.
Akşam Yemeğinde Yoğurt bazen gün arasında da yoğurt
2 hafta öncesine kadar bulantılarımı cacık yiyerek sindirirdim günde 4 5 kere 1 kase cacık çok iyi geliyordu.

kızlar bu sabah saat 6 gibi oglumun tekmesi i hissettim çok zayıf ama olsun çok mutlu etti beni. 💜😍 sanırım karnım açken hissedebiliyorum çok küçük olduğu için tokken hissetmiyorum. eeee göbekli de olunca zor 😂
Ben de bir kac sefer hissetim bu hafta çook
küçük bi pıt sol tarafta😊😁

X