2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende oradan almayı düşündüm çok şeker şeyler var ama iyi midir bilemiyorum tabi 🧐
Acayip kendine çekiyor değil mi 😂 bornoz seti falan da beğendim şöyle bi güvenebilsem... burdan da kullanan alan çıkmazsa en azından bi takım söyleyip duruma göre değerlendiricem. Tabi bunun için önce cinsiyeti öğrenmek lazım 🙃 senin 18. Hafta öğrenebilmişsindir belki

Acayip kendine çekiyor değil mi 😂 bornoz seti falan da beğendim şöyle bi güvenebilsem... burdan da kullanan alan çıkmazsa en azından bi takım söyleyip duruma göre değerlendiricem. Tabi bunun için önce cinsiyeti öğrenmek lazım 🙃 senin 18. Hafta öğrenebilmişsindir belki
14. Haftada gittim en son doktor kız dedi ama değişecek diye korkuyorum😅 İki hafta sonra tekrar gideceğim o zaman iyice emin olup bir takım söylemeyi planlıyorum bende beğenirsem başka şeylerde söyleyebilirim ki kesin söylerim orada çilekli kirazlı takımlar vardı bayılmıştım onlara 😍

14. Haftada gittim en son doktor kız dedi ama değişecek diye korkuyorum😅 İki hafta sonra tekrar gideceğim o zaman iyice emin olup bir takım söylemeyi planlıyorum bende beğenirsem başka şeylerde söyleyebilirim ki kesin söylerim orada çilekli kirazlı takımlar vardı bayılmıştım onlara 😍
İkimizde hemen hemen aynı zamanda öğrenicez o zaman bende 10 u gibi gidicem nasipse inş o zaman söyler 😆 aynen bende onlara bayılmıştım kız olursa o takımlardab birini alıcam sanırım 😍 bakalım belki alan biri çıkarda içimiz rahat eder

Ben eczaneden 109 tl ye almıştım hepsiburada da 54.90 a buldum şimdi sipariş verdim hemen yine ah bu eczanelerden yediğimiz kazıklar 🤭
Rica ederim bu arada inşallah faydasını görürsün..
inşallah sana da bana da şifa olsun ☺️ Eczaneler pahalı olabiliyor ☺️ Ama onlarda orijinali bu internettekiler sahte diyor aman dikkat et ürün eline gelince iyice incele

Benim 18.hafta bitti ama aşi yapalim diten olmadi geçmi kaldim acaba
Beni 19.hafta için çağırdı sağlık ocağı herhalde o zaman yaptırılır
sağlık ocağı 20. Hafta dedi bana. Ama biz aramıyoruz sen haftanı takip et gel yapalım dediler. 🙄
Aynen beni de 19.haftada çağırdılar
Kızlar şeker yükleme testi yaptıranlar kaçıncı hafta yaptırıldı veya yaptıracaksiniz?
Ben ilk gebelikte yaptırdım 50lik yüklendi sınırın biraz üstü çıktı sonra bir daha 75lik yapıldı normal çıktı boşu boşuna iki kez yaptırmış oldum. Bu kez ya yaptırmam ya da direk 75lik yaptırırım diye düşünüyorum. Ama kaçıncı hafta yaptırmıştım hatırlamıyorum canım 😂

On gün geciktiren sonra, bi ileri,bi geri yani iki ay sonrasında mı bu on günlük gecikmenin kaldınız?
Hayır. 6 7 ayda hamile kaldim zaten.ilk ay 2 gun gecikti. Sonra 4 gun geri geldi. Sonra 10 gun gecikti hamileyim sandim olmadi. Sonra yine dengesiz gitti. Duzelmeden kaldim hamile. Normalde bi gun bile gecikmez düzenlidir. Korkunmayi birakinca bozuldu

Doktor bana 17 haftalik olmadan yaptirman gerek ddi bende o yuzden merak ettm yarin son gunum oluyo
Ben yaptırmadım canım iki hafta sonra gideceğim 19. Haftamda yaptırmış olacağım sağlık ocağı o zaman çağırdı ve başkalarından da hep 20. Hafta diye duydum

Doktor bana 17 haftalik olmadan yaptirman gerek ddi bende o yuzden merak ettm yarin son gunum oluyo
3. aydan sonra yapılıyor işte 17 olmuş 20 olmuş fark etmez bence standart bir aşı sonuçta amacı antikor üretmek , sağlık ocakları da standart yönetmeliklere göre tarih veriyordur çok takılmayın hanımlar.

X