2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de Nisa’nın 3 üne aldım 23. Hafta oluyor bana doktor kendi hesaplayıp verdi en azından 22 yi doldurmak daha iyi oluyormuş bence geç değil
Cekmene gerek yok canimm 20-24 arasi yapılıyor zaten sorun yok.yani bana kalsa 1 gun geçirip tam 22de girecektm ama yer yoktu 😂
İyi o zaman hiç değiştirmeyeyim benim gideceğim doktor sadece cumartesileri geliyormuş tam 22 ye denk geldi😅

Fetal DNA testinin sonucu çıkmış. Bütün değerler negatif çıkmış. Sanırım bu güzel haber😇
Doktoruma sonucu sordum. Yarın yarın dedi geçiştirdi. Doktordan yana yüzüm gülmedi bir türlü.
Cinsiyet hangi değerlerden anlaşılıyor bilen var mı

Selam kızlar ben içim rahat etmedi fetal dna için kan verdim bugün, nipt test, Fransa ya gidiyormuş. İnşallah temiz gelir sizinkiler gibi🙏🏻 Yaptıran çok arkadaş vardı grupta sonuçları ne kadar sürede almıştınız ?
13. Günde yani bugün geldi sonucum. Amerika’ya gitmişti.
Herhangi bir olumsuzluk yoktur inşallah. İçiniz rahat olsun

Dün kontrole gittim kendi doktoruma 4lü tarama için kan verdim. İkilide sadece yaştan dolayı risk çıkmıştı. Yine idrar yolu enfeksiyonu var. Bu hamilelik böyle geçecek galiba çok dikkat ediyorum yine de oluyor. Detaylı için 3 hafta sonra yaptır dedi. Benim biraz kilom olunca ilk seferde ultrasonda tam görünmezse ikinci kontrol için süre olsun dedi.

Dün kontrole gittim kendi doktoruma 4lü tarama için kan verdim. İkilide sadece yaştan dolayı risk çıkmıştı. Yine idrar yolu enfeksiyonu var. Bu hamilelik böyle geçecek galiba çok dikkat ediyorum yine de oluyor. Detaylı için 3 hafta sonra yaptır dedi. Benim biraz kilom olunca ilk seferde ultrasonda tam görünmezse ikinci kontrol için süre olsun dedi
Hadi ya bende baya kiloluyum inşallah bebek gözükür🙈

Selam kızlar ben içim rahat etmedi fetal dna için kan verdim bugün, nipt test, Fransa ya gidiyormuş. İnşallah temiz gelir sizinkiler gibi🙏🏻 Yaptıran çok arkadaş vardı grupta sonuçları ne kadar sürede almıştınız ?
Çok sevindim canım inşallah tertemiz gelecek sonuçlar 🤲🏻Ben detaylı ultrasona göre hareket etmeye karar verdim.

Merhabalar ben de Ankarada bir doktor buldum 580₺ muayene ücreti sanırım bu civarlarda. Ama bazı yerlerde 1500₺ gibi şeyler de duydum onlara göre yine iyi geldi bana 😅
Ben hayatımın şokunu ikiz bebekler için iki katı muayene ücreti aldıklarını duyduğumda yaşadım. 🤣

Detaylı ultrasonu gittiğimiz hastane yapmıyor mu kızlar, özel hastaneler mesela? Doktorumla görüşmedim henüz bu konuyu gerçi 10 gün sonra muayenem ama.. 🧐

Çok sevindim canım inşallah tertemiz gelecek sonuçlar 🤲🏻Ben detaylı ultrasona göre hareket etmeye karar verdim.
Canım çok teşekkürler inşallah🙏🏻 Doktor kafa, kemik ölçümü fln yaptı haftasıyla uyumlu ama içimiz rahat etsin deyince yaptırdık keşke 2 li bile yaptırmadan yaptırsaydım en başta. Sen doğru karar vermişsin canım güzel haberler alcaz inşallah hepimiz🌸

Kızlar, İstanbul'da kamuda dönüşümlü çalışma kalktı. Valilik genelgesinde hamilelerle ilgili bir şey denmiyor. Sizler gidecek misiniz işe, kurumlarınızdan haber geldi mi? Bir de acaba 24. haftadan itibaren verilen idari izin ne olacak?

Detaylı ultrasonu gittiğimiz hastane yapmıyor mu kızlar, özel hastaneler mesela? Doktorumla görüşmedim henüz bu konuyu gerçi 10 gün sonra muayenem ama.. 🧐
Bazı doktorlar yapıyor ama sağlıklı olan perinatolog tarafından yapılan detaylı ultrason. o yüzden çoğu kişi ayrı randevu alıyor. Benimde gittiğim özel kliniğe dışarıdan perinatolog geliyormuş randevu günü, kendi doktorum yapmıyor.

Canım çok teşekkürler inşallah🙏🏻 Doktor kafa, kemik ölçümü fln yaptı haftasıyla uyumlu ama içimiz rahat etsin deyince yaptırdık keşke 2 li bile yaptırmadan yaptırsaydım en başta. Sen doğru karar vermişsin canım güzel haberler alcaz inşallah hepimiz🌸
Ben eminim burda birçok insanın temiz çıktı yazdığı gibi sen de yazacaksın ben de senin yorumuna “😍” bırakacağım . Ama iç rahatlığı için yaptırman iyi olmuş ben birkaç doktorla konuştum beklemedeyim şimdilik ama detaylıda doktor ufacık bir parlaklık şu bu görsün hemen yaptıracağım 👍🏻

Benim gittiğim hastanede radyolog bakıyormuş o yüzden başka hastanede perinatolog olan bir doktordan randevu aldım

Kızlar, İstanbul'da kamuda dönüşümlü çalışma kalktı. Valilik genelgesinde hamilelerle ilgili bir şey denmiyor. Sizler gidecek misiniz işe, kurumlarınızdan haber geldi mi? Bir de acaba 24. haftadan itibaren verilen idari izin ne olacak?
24.haftadan sonra baslayan idari izin kalkmadi devam ediyor. Ben hic donusumlu calismadigim icin o kismini bilemiyorum ama muhtemelen kurumlar cagirirlar. Yalniz bu konuda vilayetin de yazisi vardi o yuzden de kafalar karisik.

X