2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gümüş meme kapaklarından kullanmayı düşünen/ kullanan oldu mu? Çok fazla marka var kafam karıştı:)

Gümüş meme kapaklarından kullanmayı düşünen/ kullanan oldu mu? Çok fazla marka var kafam karıştı:)
Ben herkeste ise yaramadığını okudum gümüş kapak almaktan vazgeçtim. Avent göğüs kalkanı aldım silikon. Içinde süt birikmesi de hoşuma gitti anne sütünün de iyileştirici etkisi var diyorlar

Merhaba kizlar nasilsiniz?🥰🥰 ben yarin sonunda cinsiyeti ogrenmeye gidiyorum biraz heyecanliyim 10+4 den beri goremedim usg kalp atislarini dinlettiler sadece malum pandemi🙈 Saglikli olsunda yeterki herseye ragziyiz 🤲🏻
Gerçekten çok olmuş canım sağlık her şeyden önemli tabi inşallah yarın hayırlısıyla cinsiyeti öğrenirsin güzel haberlerini bekliyoruz😍

Ben herkeste ise yaramadığını okudum gümüş kapak almaktan vazgeçtim. Avent göğüs kalkanı aldım silikon. Içinde süt birikmesi de hoşuma gitti anne sütünün de iyileştirici etkisi var diyorlar
Ben daha bir çöp bile almadım, önce bakıyorum okuyorum ne kadar övünmüşse o kadar hevesleniyorum sonra da aman buna ne gerek var diyip almıyorum. Biraz daha zaman geçsin diyorum, kervan yolda dizilir...
ne gerekli ne değil onu da anlayabilmiş değilim. Cinsiyet belli olduktan sonra burdan tavsiye alıp peyderpey alayım bari.

Kızlar bunu gördünüz mü?

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-03-00-34-40-51.jpg
    Screenshot_2021-03-03-00-34-40-51.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 93
Ben daha bir çöp bile almadım, önce bakıyorum okuyorum ne kadar övünmüşse o kadar hevesleniyorum sonra da aman buna ne gerek var diyip almıyorum. Biraz daha zaman geçsin diyorum, kervan yolda dizilir...
ne gerekli ne değil onu da anlayabilmiş değilim. Cinsiyet belli olduktan sonra burdan tavsiye alıp peyderpey alayım bari.
Beyin yakan işler bu alışveriş işleri gerçekten. Ben de yavaş yavaş alayım diyorum onu ekle bunu çıkar en son almicam deyip bırakıyorum. Yeni doğum yapan arkadaşlarımla görüşüp bi liste hazırladım olmazsa olmaz denenlerden. Göğüs yaralarından çok korkuyorum o yüzden ilk önce göğüs ucu kremi ve göğüs kalkanı aldım. Onun dışındakileri dev indirim yakalarsam alıyorum. Diğerlerini dediğin gibi yapicam ben de. Hepsi son haftalara kalırsa o stresle doğururum yoksa🤣

Beyin yakan işler bu alışveriş işleri gerçekten. Ben de yavaş yavaş alayım diyorum onu ekle bunu çıkar en son almicam deyip bırakıyorum. Yeni doğum yapan arkadaşlarımla görüşüp bi liste hazırladım olmazsa olmaz denenlerden. Göğüs yaralarından çok korkuyorum o yüzden ilk önce göğüs ucu kremi ve göğüs kalkanı aldım. Onun dışındakileri dev indirim yakalarsam alıyorum. Diğerlerini dediğin gibi yapicam ben de. Hepsi son haftalara kalırsa o stresle doğururum yoksa🤣
Beklenenden önce doğurursam da çocuk eşyasız kalırsa korkum kaç puan :KK70: bir de şimdiden alırsam da ya bir şey olursa aldıklarıma bakar çok üzülürüm korkusu var

Allah korktuklarımıza uğratmasın hayallerimize kavuştursun sağlıkla inşallah

Direkt tarihine baktım süper haber
Ben de sabahtan beri yeni tarihli bir yazı bir haber arayıp duruyordum uykum bile kaçtı bu sebepten.. Önce İzmir valiliğinin yazısını gördüm sonra da bunu inşallah biz 24 e gelene kadar bir değişiklik olmaz psikolojikmen kendimi idari izne göre motive eder oldum 😊

Aynen canım ya bir de hangi markayı alsam hangi türünü alsam diye düşünmekten hiçbir şeye karar da veremiyorsun bende daha hiçbir şey almadım bu kararsızlıkla nasıl alacağım acaba🤣

Canım kilo yapıyor mu peki demir ilacı
Canim acikcasi ilk kullandogom ay bend ebaya istah acmisti 2 kg kadar almistim o ay ama sonra vucut alistimi bilmiyorum eski duzenime geri dondum...ki haziran ayindan beri tup bebek sureci diye multivitaminler ,duphastonlar,demir ilaclari ,d vitaminleri,estrofemler her sey kullandim yani kilo yapan ilaclar bunlar.ama cok etki etti diyemem..14 haftaligim 3 kg ye yakin almisim🙄ama bu tamamen yememden kaynakli masallah bulantim da olmadi hic o yuzden ilaclara laf edemem

Beklenenden önce doğurursam da çocuk eşyasız kalırsa korkum kaç puan :KK70: bir de şimdiden alırsam da ya bir şey olursa aldıklarıma bakar çok üzülürüm korkusu var

Allah korktuklarımıza uğratmasın hayallerimize kavuştursun sağlıkla inşallah
Onu da düşündüm bacım 🤣
Allah korusun bir sey olursa yeniden çocuk yapmayı denerim çocuğum yok çünkü. Olmazsa da doğum yapan arkadaşlarıma hediye ederim dedim aldım valla üç beş parca 🤣🤣

Ben de sabahtan beri yeni tarihli bir yazı bir haber arayıp duruyordum uykum bile kaçtı bu sebepten.. Önce İzmir valiliğinin yazısını gördüm sonra da bunu inşallah biz 24 e gelene kadar bir değişiklik olmaz psikolojikmen kendimi idari izne göre motive eder oldum 😊
Ben biz 24e gelene kadar izinlerin iptal olacağını düşünmüyorum da 32 olmadan izinler iptal hadi gelin diye çağirmalarından korkuyorum açıkçası

Canım kilo yapıyor mu peki demir ilacı
Bu ilaçların kilo yapması bünyeye göre değişiyor bence. Ben bildim bileli şu tüp şeklinde olanlarda içiyorum ara ara her seferinde kilo alıyorum. en son hamilelikten 3 ay önce kullanmıştım 10 kiloya yakın aldım ama benim gözüm dönüyor resmen yemek diye çok fazla iştahımı açıyor. Şekerimi oynatıyor muhtemelen. Yani yemeğine dikkat edebilirsen hiç sıkıntı olmaz zaten sende iştah açacak diye birşey de yok şansına 😊 benim gün içinde yediğim en ufak şekerli şey bile günün geri kalanı sürekli aç hissetmeme neden oluyor normalde de. böyle söyleyeyim kendinle kıyasla. Yoksa hiçbir ilaç kilo yapmaz.

X