2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar bu hafta itibari ile iştahım felaket açıldı. şimdiye kadar kilo almadım gibi ama bundan sonrası için korkmaya başladım zira 62 ile 63 kg arası başladım bu sabah 63, 2 kg çıktım hedef 67 ile bitirmek hamileliği sanırım 64 oldumu ekmekte azalmaya gideceğim çünkü doğum sonrası felaket yiyorum emzirme dönemim full tatlı ile geçiyor o yüzden bu sefer daha dikkatli davranıp daha az almaya calişacagım

Bu ara bu iki haftadır bebeğimin hareketlerini daha ii hissediyorum. 😍sürekli sol taraflar da tekme atıyor daha hiç sagda attığına denk gelmedim.

UUyku pozisyonları konusunda halen çok endişeliyim sırtüstü yatmaktan çok korktuğum için uykularından Bi tad alamıyorum. Saga da ara da bilinçli yatıyorum uzun süreli olmamak kaydıyla çünkü sabaha kadar solda yatmak imkansiz gibi geliyor belki farkında olmadan saga yatıyoruz sırt üstü de o yuzden hamilelik yastığı aldım. henüz gelmedi eğer gelirse size de tecrübe olarak baylaşırım inş gerçekten de kaliteli uyumama neden olur bir tık ta olsa

Kızlar hamile çekimi hakkında ne düşünüyorsunuz ben çok istiyorum ama etrafımdakiler ar edep diyo😔
Ben de yapcam çekim boşver etrafındakileri içinde hiçbirşey kalmasın canım benim hamilelik ayıp birşey değil ki eski zihniyetler öyle söyler gayet olağan bir durum ve tadını çıkarmaya bak al elbiseni süslen ohh çekimini yaptır 🥰

Slm kizlar birşey soracağim benim uaramaz sabahtan beri partiliyor içerde bulsdar çok aktiv olması normal mi sabatan beri sol kasıkta ya da yukarda takılıyor elimi koyunca avucumuda hisediyorum normal mi ya ?
Canım normal 18. Haftadan beri benimkinin partileri bitmedi 😂😂😂 vee artarak devam ediyor🤣 gecesi gündüzü yok benim oğlanın hareketli olacaklar sanırım Allah kolaylık versin bize 🙊 Sağlıkla gelsinlerde varsın hareketli olsunlar korkma yani sen de gayet normal 🥰

Iyi geceler kizlar , odem problemleri basladi bende sizdede durum aynimi . ben biraz fazla kiloyla hamile kaldim 70 kiloyala basladim su an 18+5 ve 9 kilo aldim ikiz bebeklere . surekli birseyler yemek istiyor canim ama ellerim ayaklarimda sismis 🤦🏻‍♀️ bastan belli cok zor geciyo ve 18 haftalik olmasina ragmen 35/40 haftalik gibiyim hem karnim coo buyuk hem hareketlerim cok sınırlandı 😭
Tansiyonnuz nasıl acaba?

Kızlar hamile çekimi hakkında ne düşünüyorsunuz ben çok istiyorum ama etrafımdakiler ar edep diyo😔
Ben ilk hamileligimde esimle kendimiz çekmiştik, profesyonel fotoğraf makinemiz var tripot ile kendi kendimizi çekmiştik sahilde☺️ yine öyle yaparız üç+bir şeklinde 🥰

Ben de yapcam çekim boşver etrafındakileri içinde hiçbirşey kalmasın canım benim hamilelik ayıp birşey değil ki eski zihniyetler öyle söyler gayet olağan bir durum ve tadını çıkarmaya bak al elbiseni süslen ohh çekimini yaptır 🥰
Elbise arama telaşına düştüm canım sizden cesaret aldım ya😂😂

Merhaba herkese umarım güzel bir gün olur hepimiz için 🙏
Kızlar bir sorum olacaktı ya benim göğüslerimin ucu özellikle bu hafta o kadar kaşınmaya başladı ki yağ sürüyorum kremler sürüyorum sürekli nemli bırakmaya çalışıyorum ama deli gibi kaşınıyor tırnağımı göğsümün ucuna sokup kaşıyasım var o derece 😅🤭benim gibi olan var mı siz neler yapıyorsunuz

Canım normal 18. Haftadan beri benimkinin partileri bitmedi 😂😂😂 vee artarak devam ediyor🤣 gecesi gündüzü yok benim oğlanın hareketli olacaklar sanırım Allah kolaylık versin bize 🙊 Sağlıkla gelsinlerde varsın hareketli olsunlar korkma yani sen de gayet normal 🥰
Şükür valla insan ilk defa böyle şeyler hisedince hem mutlu oluyor hemde korkuyor kimildamasa korkuyorum çok kımıldayınca da korkuyorum 🤦‍♀️ İnsan ne hisedeceğini bilmiyor 😂

Merhaba herkese umarım güzel bir gün olur hepimiz için 🙏
Kızlar bir sorum olacaktı ya benim göğüslerimin ucu özellikle bu hafta o kadar kaşınmaya başladı ki yağ sürüyorum kremler sürüyorum sürekli nemli bırakmaya çalışıyorum ama deli gibi kaşınıyor tırnağımı göğsümün ucuna sokup kaşıyasım var o derece 😅🤭benim gibi olan var mı siz neler yapıyorsunuz
Haha bende aynısıyım benimde göğüs uçlarım acayip kaşınıyor bende vicuduma bunu kulanıyorum çok güzel yumuşacik yapıyor cicudum rahatlıyor resmen .
peki meme uçlarında sıkınca sivi gelmeye başladı mı ?

Eklentiler

• 2D8A01C0-A404-40A5-839E-FF538EAE4ABB.jpeg
    2D8A01C0-A404-40A5-839E-FF538EAE4ABB.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 22
Şükür valla insan ilk defa böyle şeyler hisedince hem mutlu oluyor hemde korkuyor kimildamasa korkuyorum çok kımıldayınca da korkuyorum 🤦‍♀️ İnsan ne hisedeceğini bilmiyor 😂
Ben de ilk başta öyleydim doktoruma sordum iyi birşey hareketli olması dedi rahatladım yalnız alışıncada bu sefer dediğiniz gibi kımıldamayınca bir endişe geliyor insana ama iyiler iyiler maşallah sağlıkla kavuşcaz bebişlerimize 🥰🥰🥰

18. hafta benim 2-3 gündür deli gibi jelibon yiyorum . benim gibi olan var mı? zararlı mı acaba içinde jelatinden yemek istemezdm ama dayanamıyrm

Haha bende aynısıyım benimde göğüs uçlarım acayip kaşınıyor bende vicuduma bunu kulanıyorum çok güzel yumuşacik yapıyor cicudum rahatlıyor resmen .
peki meme uçlarında sıkınca sivi gelmeye başladı mı ?
İlk hamileliğimde kullanmıştım ben bu yağı çatlamam olmadı hemde kızım tam 40. Haftasında gelmişti.

İlk hamileliğimde kullanmıştım ben bu yağı çatlamam olmadı hemde kızım tam 40. Haftasında gelmişti.
Evt bende memnun kaldım çatlamalarım başlamışti ama kulanmaya başladığımdan beri nasılsa oyle kaldılar muthiş rahatlatıcı kokusu var be çok güzel nemlediriyor tenim yumuşacık oluyor tavsiye ederim ☺️

Kızlar ben dün öğrendim oğlum olacakmış ebe çok suratsızdı güzel bir fotosunu bile vermedi omurgasının fotosunu verdi ,yüzünüde göstermedi😩 tam bir İngiliz denk geldi kısaca sinir oldum kadına
Tebrik ederim canım 🥰🥰sağa salim kucağina da almayi nasip etsin rabbim. bazen öyle suratizlara denk geliyoruz malesef sıkma canını önemli olan bebeğin sağlikli olmasi ☺️

Seni en iyi ben anlarım 🤣
Bende aşırı ödem yok epey kilo da aldım ama aldığım kilolar sadece göğüs ve karında toplanmış gibi kollarım bacaklarım hala ince. Gövdeden şiştim. 🤣 Hareketlerim benim de çok kısıtlı yattığım yerden tek başıma kalkarken çok zorlaniyorum. Egilip yerden bir sey alayim desen zaten imkansiz. Hatta eşim sen şimdi böyleysen 30dan sonra napcan diyor. Afedersin geçen gün ağda yapayım dedim resmen görmeden yaptım karnım da baya var 🙈
Aramizda fazla bisey yok ama inan bende oyleyim😂😂 esimde aynisini diyo dedimki srn beni sal avm ye ben bi gunde herseyi alayim a'dan z'ye bi dahada cikamam zaten diye🤣🤣🤣🤣

X