2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Seni en iyi ben anlarım 🤣
Bende aşırı ödem yok epey kilo da aldım ama aldığım kilolar sadece göğüs ve karında toplanmış gibi kollarım bacaklarım hala ince. Gövdeden şiştim. 🤣 Hareketlerim benim de çok kısıtlı yattığım yerden tek başıma kalkarken çok zorlaniyorum. Egilip yerden bir sey alayim desen zaten imkansiz. Hatta eşim sen şimdi böyleysen 30dan sonra napcan diyor. Afedersin geçen gün ağda yapayım dedim resmen görmeden yaptım karnım da baya var 🙈
🤣🤣 gercektwn tam beni anlatmissin ya , nolucak halimiz bilmiyorum valla . Bende tuy almada cok zorlaniyorum, gogslerim zaten patlayacak kadar buyudu yanlarinda yortiklar olustu biraz . 🤦🏻‍♀️ bebisler baya yordu bizi

🤣🤣 gercektwn tam beni anlatmissin ya , nolucak halimiz bilmiyorum valla . Bende tuy almada cok zorlaniyorum, gogslerim zaten patlayacak kadar buyudu yanlarinda yortiklar olustu biraz . 🤦🏻‍♀️ bebisler baya yordu bizi
Sana da emzirsen göğüslerin rahatlayacakmış gibi geliyor mu?

Ben de izmirdeyim, Perinatolog prof. Fuat Akercan'a gidiyorum, özel muayenehane, memnunum. Ama Egepol'deki Bülent Bey oraya geçmeden yıllar önce annemin de doktoruydu. Ben de ilk ergenlikte ona gitmiştim adet düzensizliği için, aşırı tatlı biri. Doğum kısmını bilmiyorum :)
Merhaba Fuat beye aylik mi odeme yapiyirsunuz?muayeneleri ne kadar?

A bende tek benimdir sanıyordum normalde hiç aram yok son 1 haftadır marketten Haribo çeşitlerini topluyorum :olamaz: ama korkup az az yiyorum umarım zararı yoktur
ben severdim de aşırı aklıma gelmzdi zararlı diye hamile kalmadan önce.
gecen gün actm bi paketi bitirdim yne bugünde bitirdim kendimi durduramıyrm . birde topitop o da aynı sekil .

Mecbur canım doğum öncesi dediğin gibi şart. Kadını çağırıp evi iyice havalandirirsak bir sey olmaz herhalde.
Kız bi de benim evim çok küçük kocam da sanki çok iş yapıyormuş gibi ne gerek var ben temizlerim diyor 🤣🤣🤣 totomla gülüyorum artık 🤣🤣
🤣🤣🤣başkasına temizlik için para vermek istemiyor ben yaparım diyor benim eşimde 🙈benim evde küçük 2+1 ama mümkün değil istediğim temizliği yapsın🤣

Aynen benımde erken haftalarda cıkıntı var gibi demısdı hala beklıyorum detaylıyı inşallah ögrenırız bıran önce insan alısverıs yapmak ıstıyor artık indırımlerıde kacırmamak için🤣
Ben ogrensem de her turlu detayliyi bekleyecegim alisveris icin simdilik hareketlerini felan ne zaman hissedecegim veya bebegim iyi mi stresinden kurtulamoyorum surekli..ah o detaylidan sonra rahat bi nefes alip aliaverise dalcam🤤🤤

Ben ogrensem de her turlu detayliyi bekleyecegim alisveris icin simdilik hareketlerini felan ne zaman hissedecegim veya bebegim iyi mi stresinden kurtulamoyorum surekli..ah o detaylidan sonra rahat bi nefes alip aliaverise dalcam🤤🤤
Bende daha hiçbir şey almadım canım senin gibi düşünüyorum inşallah detaylıdan sonra rahatlayıp yavaş yavaş başlarım alışverişe ☺️

🤣🤣🤣başkasına temizlik için para vermek istemiyor ben yaparım diyor benim eşimde 🙈benim evde küçük 2+1 ama mümkün değil istediğim temizliği yapsın🤣
Çaydanlığı kaldırıp mutfağa götürmeye usenen adam cam mi silecek anacim en iyisi birini çağırmak 🤣

Muhtemelen değişmez ama insan emin olamıyor işte. Aynı durumu ben de yaşadım 12.haftada kız gibi dedi, 16da kesin kız dedi. 18de en son kız diyorum neden inanmıyorsunuz dedi 🤣
Bişeyler alıcam, ya değişirse diye bi kurt beynimi kemiriyo, bırakıyorum elimden, biraz daha sabret diye :KK70:

Bişeyler alıcam, ya değişirse diye bi kurt beynimi kemiriyo, bırakıyorum elimden, biraz daha sabret diye :KK70:
Bende ne zaman alsam kararsızım cinsiyetimiz kesin ama alışverişe detaylıdan sonra başlasam mı yoksa erken mi olur 28. Hafta civarı mı başlasam kafamda deli sorular😅

X