2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yegenlerimden gordugum kadariyla baya ise yariyorlar...kundak ,altini acarkem altina ,terlerken sirtina,gaz cikartirken omuza,battaniye gibi pek cok kullanim alani var ben 7-8tane dikmeyi planliyorum...kumasi online alip ablama gonderecegim o bi nevi terzi🤤en azindan fiyat olarak cok uyguna geliyor bir de istedigim renk ve kumas olacak🙏
Ohhhh şanslısınız😍 ben deee almaya karar vermiş bulunmaktayım bu açıklamadan sonra🤗😆💙

Ay ben de bakacaktım bugün a101 e ama eşim daha erken alırız sonra dedi baktırmaei😣😂

anladim ne kadar anlayisliymis doktorunuz. Bende de rahim kisalmasi problemi cikti ama heyet vermedi ,işlem yaparsam veririm dedi benimkide acik acik:) ama cok sukur isleme varacak bir sıkınti olmadi bir sekilde izinlerle kisa raporla falan idare ettim.Saglikla kucagimiza alalim insallah🥰🙏
Kaç mm olduğuna bağlı 25 mm altına düşmeden işlem yapmıyorlar zaten ama masa başı çalışıyorsan korkma razım ağzı ayakta çok durunca kısalıyor genelde

Ver bezi elime, gıcır gıcır evi temizler, ütüleri yapar sıfır teslim ederim. Ama yemek yapmak beni o kadar yoruyor ki :)
Keske evlendigimiz partnerlerimiz oyle olsaydi sizinki iyi yemek yapan benim de utu yapip temizlik yapan🤣🤣
Ohhhh şanslısınız😍 ben deee almaya karar vermiş bulunmaktayım bu açıklamadan sonra🤗😆💙
Kesinlikle alabildiginiz kadar alin...kullan at makinaya miss gibi ve hepsi pamuk👍

Dış çekim için kaça anlaştınız 🙂 ben de çok istiyorum ama maddi olarak pek uygun değiliz. O yüzden eşime hiç açmadım konuyu. Ama içimde kalacak. İlkinde de yaptırmamıştık. Hiç hamile fotom yok
Ben de çok istiyorum ama henüz bir yerden fiyat almadım.
Eşim dalga geçiyor, sözde dış çekim yaptırdık, nişanda dış çekim yaptırdık, düğünde yaptırdık, doymadın mı artık videolara çekimlere diye. :KK70:

Ahh ben de muslin icin gidecektim ama esim evde bugun ise gitmedi sansima ve 40 yilda bir evden cikacaktim ki esim evde olunca cikamadim..kovid sebebiyle beni bir yere birakmiyo🤣kimseyi de evimize almiyor....bebek alisverisini de hep online yapacagiz dedi bana ben de bisey diyemiyorum hakli da aslinda ama iste insan dayanamiyor...disarisi cehennem resmen 3 kisiden 2 si suan kovid neredeyse🙄🙄
A101 sitesinden alabilirsiniz ürünler orada da var

Seni yine aramışlar beni hiç aramadilar tetanoz için de istediğin zaman gelebilirsin dedi 🤦🏻‍♀️
Yarın kendi imkanlarımla gidicem. :KK70: Zaten hamileliğin başında kan tahlili vermiştim, 6. aya giriyorum, anca bu hafta tekrar kan verebildim.
Doktor diyo ki, tiroidlerin iyiydi dimi, evet dedim. O zaman bakmaya gerek yok dedi. :KK70: :KK70:

Kızlar bugün sonunda sağlık ocağına gidip kan ve idrar tahlili yaptırdım ama sonuçlar beni endişelendirdi. İdrarda Eritrosit idrarda kan anlamına geliyormuş neden yüksek çıkar bir de crp de üst sınırda bilen var mı yorumunuza ihtiyacım var moralim bozuldu ☹️

Eklentiler

• IMG_20210408_224519.jpg
    IMG_20210408_224519.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20210408_224448.jpg
    IMG_20210408_224448.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar bugün sonunda sağlık ocağına gidip kan ve idrar tahlili yaptırdım ama sonuçlar beni endişelendirdi. İdrarda Eritrosit idrarda kan anlamına geliyormuş neden yüksek çıkar bir de crp de üst sınırda bilen var mı yorumunuza ihtiyacım var moralim bozuldu ☹️
Benim de sadece kasiklarda baski sikayetim var ozellikle idrarimi yaparken kasiklarim agriyor ve tam yapamiyor gibi hissediyorum. Crp 12 cikti ve idrarda lokosit pozitif cikti. Doktor sonuclara normal dedi ilac vs vermedi. Hangi durumda endiselenmeliyiz bilemiyorum 🤔

canım benimde bugün idrarda hem nadir eritrosit hemde amorf ürat kristalleri görüldü yazıyor.kültür daha çıkmadığı için doktorumla görüşmedim ama çok panikledim.

Siz hangi şehirde yaşıyorsunuz? Ben Ankarada yaşıyorum ama evim gerçekten sıcak oluyor çevrenizde kliması olmayıp bebeği sıcakta uzun veya kısa giydiren var mı? Benim için tam bir muamma bu giyinme mevzuu ☹️

Ben İzmir de yaşıyorum, burası da çok sıcak oluyor yazın malum.. Klimayı hep 26-27 derecede çalıştırdım, ne soğuk ne sıcak olacak şekilde. Çok şükür hiç pişik veya üşütme derdimiz olmadı. Zaten oğlanlar sıcağa gelemiyorlar pek, oğlum klimasız yere gidince sıcaklar ağlardı ☺️

Klima daha almadık canım. Niyetimiz var ama bilemiyorum tabi yetişir mi.. nem cihazı lazım mı illa ki bu arada onu da sorayım

Nem cihazını - buhar makinası yani benim bildiğim - ben bir kere kullandım Sadece. Bence gereksiz bir alet. Bir kaseye su koyup radyatör üzerine koyunca aynı işlevi görüyor. Benim ilk çocuk diye hadi alalım dedik ama dolap bekliyor senelerdir.

X