2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar lohusa pijamalarını nereden alacaksınız? İnternettekiler cok pahalı geldi bana öyle çok cicili bicili giyinmeyi de sevmem ama hastane icin bi tane dantelli gerekecek galiba. Kaç adet almayi düsünüyosunuz?
Dün trendyolda gordüm cok begenmistim bi bakayim fiyatina dedim de 700 den 500 e duşmuş 😂😂 durumu olan bakabilir. Henüz bulamadim nereden alacagimi ben de.

Eklentiler

• Screenshot_20210410-222919_Lite.jpg
    Screenshot_20210410-222919_Lite.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 68
Dün trendyolda gordüm cok begenmistim bi bakayim fiyatina dedim de 700 den 500 e duşmuş 😂😂 durumu olan bakabilir. Henüz bulamadim nereden alacagimi ben de.
Simdi baktim tekrar indirime girmis 300 e düsmüs 😂

Eklentiler

• Screenshot_20210410-223344_Lite.jpg
    Screenshot_20210410-223344_Lite.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 67
Benim de ilk gebeligim...ve bebegi igrendigimizden beri yani yaklasik 4 aydir cinsel iliski hic yasamadik🤣🤣🤤 doktordan izin cikmasina ragmen ve ben istememe ragmen esim bebege bisey olursa diye yanima dahi yaklasmiyor...ben iradeli biriyim bebegimiz icin 9 ay sen sikinti cekecen ben de tutsam ne olacak ki deyip duruyor...ilgiye gelince bence bu kisiye gore degisir...ben hamileyim diye esim ekstra uzerime dusmeye basladi...ekstra ev isinde yardimci olmaya basladi haa dogunca ne olur bilemiycem ama esim cocuklara asiri duskun ...yegenlerini sevebilmek icin ve onlara batmasin diye kalkip onlar icin sabah erkenden tiras olan biri🤣ama tabi dedigim gibi dogumdan sonra degisir mi bilemiyirum
Benim eşim de daha çok yardımcı olmaya başladı eşiniz gibi ama cinsellik hariç🤭 biz ilk öğrendiğimiz günden beri bırakmadık ben doktorumuza sordum ilk başta sakıncası var mı diye hayır sadece korunun dedi çünkü sperm kasılmalara sebep olup erken doğuma yol açabilir dedi korunup devam ettik herşey güzel gidiyordu taki bu ay göbeğim iyice büyüyene kadar 😅 baktım eşim benden kaçıyor zarar verme psikolojisine girdi haklı olarak neyse dedim doktora soralım bu sefer kendi sordu geçen hafta ve doktor kızdı diyebilirim hayır böyle düşünme ilişki anında endorfin salgılanır annenin rahatlamak için bu hormona ihtiyacı var diyerek uzuuun uzuuun anlattı bir de hiç ilişkiye girmemek erken doğumu tetikler bırakmayın normal doğum için, tehlike yoksa son ana kadar devam dedi şimdi yine normale döndük bu arada doktorumuz aynı zamanda cinsellik üzerine de seminerler veren aynı zamanda normal doğumu destekleyen bir doktor.. Eğer bir sakınca yoksa abartmadan devam edilebilir tabi yine de siz bilirsiniz 🙋🏼‍♀️

Benim eşim de daha çok yardımcı olmaya başladı eşiniz gibi ama cinsellik hariç🤭 biz ilk öğrendiğimiz günden beri bırakmadık ben doktorumuza sordum ilk başta sakıncası var mı diye hayır sadece korunun dedi çünkü sperm kasılmalara sebep olup erken doğuma yol açabilir dedi korunup devam ettik herşey güzel gidiyordu taki bu ay göbeğim iyice büyüyene kadar 😅 baktım eşim benden kaçıyor zarar verme psikolojisine girdi haklı olarak neyse dedim doktora soralım bu sefer kendi sordu geçen hafta ve doktor kızdı diyebilirim hayır böyle düşünme ilişki anında endorfin salgılanır annenin rahatlamak için bu hormona ihtiyacı var diyerek uzuuun uzuuun anlattı bir de hiç ilişkiye girmemek erken doğumu tetikler bırakmayın normal doğum için, tehlike yoksa son ana kadar devam dedi şimdi yine normale döndük bu arada doktorumuz aynı zamanda cinsellik üzerine de seminerler veren aynı zamanda normal doğumu destekleyen bir doktor.. Eğer bir sakınca yoksa abartmadan devam edilebilir tabi yine de siz bilirsiniz 🙋🏼‍♀️
Bunu eşime söyledim 😁 baktı ters ters döndü yine ay bu adam beni delirtecek

Lohusa pijaması takımı hani lohusalik disinda bir daha giyemeyecegimiz kumaş parçası 😂

Oğlumun doğumunda annem bana almıştı. 1 tane mavi pijama takımı 1 tanede krem rengi gecelik takımı almiş. Sanki sahneye cıkacagim. 😂. Hiç giymedim öylece duruyor bir yerlerde. Zaten sezeryan olmuşum birde dantel güpürmü düşüneceğim. Günlük pijama takımlarimi giydim. bu seferde günlük pijama takımladimi götürecegim sadece bu sefer üstlerini önden düğmeli aldim emzirmek icin .

Oğlumun doğumunda annem bana almıştı. 1 tane mavi pijama takımı 1 tanede krem rengi gecelik takımı almiş. Sanki sahneye cıkacagim. 😂. Hiç giymedim öylece duruyor bir yerlerde. Zaten sezeryan olmuşum birde dantel güpürmü düşüneceğim. Günlük pijama takımlarimi giydim. bu seferde günlük pijama takımladimi götürecegim sadece bu sefer üstlerini önden düğmeli aldim emzirmek icin .
Ay evet onlar hala var her yerde 😁 lohusa takimi degil de normal gunluk pijamalarin buyuk bedenlerini alsak nolur ki? Önden dügmeli falan instagramda cok guzel modeller var oyle 50 tl ye. Olur mu acaba onlar? Olursa oyle yapcam

Lohusa siteleri çok pahalı ya. Bu tarz modeller beğeniyosanız LCW pijama bölümüne de bakabilirsiniz ben geçen baktim baya çesit desen vardı. Hamileler için de var normal de var ama büyük beden alınır iş görür diye düşündüm ben.

Ay evet onlar hala var her yerde 😁 lohusa takimi degil de normal gunluk pijamalarin buyuk bedenlerini alsak nolur ki? Önden dügmeli falan instagramda cok guzel modeller var oyle 50 tl ye. Olur mu acaba onlar? Olursa oyle yapcam
Simdi okudum da kizlar ben normal pijama takimi ve gecelik almayi dusunuyorum o dantelli takimlar pek benlik degil, cok daha sade şık olan pijama takimlarindan alicam hem daha sonra da giyerim☺️

X