2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Lohusa siteleri çok pahalı ya. Bu tarz modeller beğeniyosanız LCW pijama bölümüne de bakabilirsiniz ben geçen baktim baya çesit desen vardı. Hamileler için de var normal de var ama büyük beden alınır iş görür diye düşündüm ben.

Simdi okudum da kizlar ben normal pijama takimi ve gecelik almayi dusunuyorum o dantelli takimlar pek benlik degil, cok daha sade şık olan pijama takimlarindan alicam hem daha sonra da giyerim☺️
Evet mesela şöyle 😊 bunlar hamilelere de uygunmus oyle yaziyor 80-100 tl arasi degisiyor fiyatlari alirsam bu tarz alirim ben de 😊

Eklentiler

• 1_org_zoom (1).jpg
    1_org_zoom (1).jpg
    126 KB · Görüntüleme: 65
  • 1_org_zoom.jpg
    1_org_zoom.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 71
Hanımlar benim kıyafet alışverişim bitti. 16-18 aya kadar kıyafet aldım. Hepsini yıkadım bu gün ütüledim ama daha şimdiden çok zorlandım iki yastık koydum belime ama oturarak ütüledim birde ama yine de belim koptu. Aylarına göre ayırdım vakumlu poşetlere koydum onlarıda hurçlara koyup kaldırdım yine hoşuma giden şeyler olur alırım ama onuda çok biriktirmeden yapmayı düşünüyorum ütü insanı yoruyormuş.
Bende yavaş yavaş hazırlıyorum. Kuzenimin geçen yıl haziranda oğlu oldu benimde erkek bebeğim olacağı için onun bütün küçülen kıyafetleri bize geldi 🐣 istemediğimiz kadar kıyafetimiz oldu şimdi yavaş yavaş onları yıkıyorum ütülüyorum. şanslı bıdık bizimki. Zaten çok çabuk büyüyorlar lekesi bile yok valla kıyafetlerin. Tabi benim de aldığım alacağım birkaç kıyafet olur ama maddi olarak bizi büyük bir yükten kurtardılar 😅

Bende yavaş yavaş hazırlıyorum. Kuzenimin geçen yıl haziranda oğlu oldu benimde erkek bebeğim olacağı için onun bütün küçülen kıyafetleri bize geldi 🐣 istemediğimiz kadar kıyafetimiz oldu şimdi yavaş yavaş onları yıkıyorum ütülüyorum. şanslı bıdık bizimki. Zaten çok çabuk büyüyorlar lekesi bile yok valla kıyafetlerin. Tabi benim de aldığım alacağım birkaç kıyafet olur ama maddi olarak bizi büyük bir yükten kurtardılar 😅
Benimde kız olsaydı hazırdı ama oğlum olacakmış ☺️ Olsun nasibiyle geliyorlar çok şükür ☺️

Şu mesajı alıp, eşime gösterip, gör gör ne kocalar var demek istiyorum. :KK70: :KK70:
Bir tek biz mi ara vermedik diye düşünüyorum buraları okuyunca.
Hamile olduğumu oğrendiğim ilk günden bu yana 22 haftadır 1 dafa birlikte olmadık 🤣🤣. Zaten riskli geçtı diye izin yoktu olsaydi belki olurdu ama bende korkuyorum şimdi herşey yolunda olmasına ragmen doğuma kadar ilişkiye girmem 😁 sonra ustune bir de 40 gün daha ekledikmi tam 10 ay adam görmeyecek 😂😂 inşallah başka karıya kaçmaz 😁😬

20. Haftaya kadar kapalı- tiksinmeli- iğrenmeli olan iştahım iki haftadır öcünü alıyor, bu gidişe bir dur diyeceğim an canım başka bir şey istiyor ve yiyorum bir güzel.

Nerelerden aldınız? Ben bu yeme hızıyla o zaman hangi beden olurum kestiremiyorum almaya niyetlenip vazgeçiyorum hep.
Bende normalde m bedenim hala boyumda uzun 1.74 kilo 6 kilo aldım ama belli bile olmuyor ama ben yinede Xl beden pentiden bir önü düğmeli emzirme pijaması altlı üstlü bir sabahlıklı lohusa takımı oda pentiden Xl beden aldım. Normalde 85 beden sütyen ölçüm 90 beden emzirme sütyeni aldım yine penti oda kumaşları çok rahat bir şimdi giymeye kışlık hamile pijaması birde yaz için daha ağırlaşınca belden ayarlanabilir yazlık hamile pijaması aldım belden ayarlananlar rahat oluyormuş depend aldım bir paket yetermi bilemem hastanede giyinmek için terlik çorap ve yine normal bedenimden büyük iç çamaşırı aldım kendime aldıklarım bu kadar

Dün trendyolda gordüm cok begenmistim bi bakayim fiyatina dedim de 700 den 500 e duşmuş 😂😂 durumu olan bakabilir. Henüz bulamadim nereden alacagimi ben de.
Hamileligimle ilgili aldigim tek urun bu ...o da kendime tabiki🤣...hastane giyilmelik aldim trendyoldan ....bi tane dantelli olsun istedim bu takim 200 tl idi obur turlu hepsi ates pahasi 🤣

Eklentiler

• Screenshot_20210411-011847_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210411-011847_Trendyol.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_20210411-011842_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210411-011842_Trendyol.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 98
Hamileligimle ilgili aldigim tek urun bu ...o da kendime tabiki🤣...hastane giyilmelik aldim trendyoldan ....bi tane dantelli olsun istedim bu takim 200 tl idi obur turlu hepsi ates pahasi 🤣
Çok güzelmiş bende sadece buna benzer 1 takim alacağim 2/3 tane de buna benzer alacağim emzirme daha rahat olsun diye

Eklentiler

• 1C706049-0D9E-4B52-A5EE-FF1C8D085C0A.png
    1C706049-0D9E-4B52-A5EE-FF1C8D085C0A.png
    214,7 KB · Görüntüleme: 96
Çok güzelmiş bende sadece buna benzer 1 takim alacağim 2/3 tane de buna benzer alacağim emzirme daha rahat olsun diye
Evet ben de alacagim nasip olursa su onu dugmelilerden gerci normal evde giydiklerimde hep oyle ama bi -iki tane yeni almis olurum🙏...beyaz dantelliyi de maksat ilk gun foto cekersek hastanede kokos biseyler olsun uzerimde🤤

Benim doktorum gebelkte tetanos ölümcüldür, kesinlikle aşı ol dedi, oldum. Ama olma diyen doktorlar da varmış.
Benim doktorum yaptırma dedi, gittiğim perinatologta yaptırın 2 doz dedi . 22. haftam yaptırmadım bende böyle okuyunca da kafam karışıyor🙄 Nasıl tek bi karar olmaz anlamadım bu aşı işinde her doktor farklı söylüyor

Evet ben de alacagim nasip olursa su onu dugmelilerden gerci normal evde giydiklerimde hep oyle ama bi -iki tane yeni almis olurum🙏...beyaz dantelliyi de maksat ilk gun foto cekersek hastanede kokos biseyler olsun uzerimde🤤
Haha aynen bende o yuzden istiyorum oylesi sirf resim için yoksa giyemem zaten bennim rahat edecegim birsey degil

Nasıl cesaret ettiniz ya beden konusunda cok tereddütteyim o yüzden alamadim ben kendime bisey 😁 güle güle kullanin insallah

Hanımlar benim kıyafet alışverişim bitti. 16-18 aya kadar kıyafet aldım. Hepsini yıkadım bu gün ütüledim ama daha şimdiden çok zorlandım iki yastık koydum belime ama oturarak ütüledim birde ama yine de belim koptu. Aylarına göre ayırdım vakumlu poşetlere koydum onlarıda hurçlara koyup kaldırdım yine hoşuma giden şeyler olur alırım ama onuda çok biriktirmeden yapmayı düşünüyorum ütü insanı yoruyormuş.

Ben de 1 yaşa kadar yaptim 😂 bi tek ben degilmisim herkes erken dedi ama temmuz sicaginda kocaman gobekle ütü yapmak cok gozumde buyudu valla hersey hazir 😍
Bende sizdenim ama ben kendimden ziyade çevremdekiler almış o kadar ben ufak tefek bir kaç şey almıştım hep detaylıyi bekledim😊
Şimdi odası boyanacak ve bayram da fln yerleşicek daha yatağına dolabını seçmedik.Simdi sadece anne yani yatak var.
Ama bunlar hepsi son ana kalırsa zorlanmayalim diye yoksa ben 7.aya kadar alma taraftarı değildim.

Ay evet onlar hala var her yerde 😁 lohusa takimi degil de normal gunluk pijamalarin buyuk bedenlerini alsak nolur ki? Önden dügmeli falan instagramda cok guzel modeller var oyle 50 tl ye. Olur mu acaba onlar? Olursa oyle yapcam

Olur tabi daha rahat oluyor hemde.
Ben oglumu kışın dogurdum ama lohusa olunca sanırım hormonlardan fokur fokur terledim. Simdi agustosta dogum olacak . Oyüzden rahat terletmeyen takimlar tercih edeceğim

X