2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
A Ancelika İnşallah öyle bir şey değildir şimdi doktorumla konuştum gel dedi hemen hazırlanıp gideceğim çünkün hafifte olsa kasılmalarım devam ediyor korkmaya başladım 😕 inşallah her şey yolundadır beynimin bana bi oyunudur ya :)

Canım sıkma kendini insallah birsey olmayacak. Belki ilave magnezyum verir

Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz lütfen. detaylı ultrason için en iyi zaman için bir şey diyor mu doktorunuz? 22+ mı daha iyidir sizce 21+ Mı. Aslında 22+ olduğum hafta bayrama geliyor yoksa o hafta gitmek istiyordum ama. Bir de siz benden genelde bir ay önde olduğunuz için sormak istedim, bebek hareketlerini düzenli olarak ne zaman hissettiniz 17+3deyim geçen hafta bi kaç kere hissettim ama bu hafta tık yok endişeleniyorum biraz :KK43:

Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz lütfen. detaylı ultrason için en iyi zaman için bir şey diyor mu doktorunuz? 22+ mı daha iyidir sizce 21+ Mı. Aslında 22+ olduğum hafta bayrama geliyor yoksa o hafta gitmek istiyordum ama. Bir de siz benden genelde bir ay önde olduğunuz için sormak istedim, bebek hareketlerini düzenli olarak ne zaman hissettiniz 17+3deyim geçen hafta bi kaç kere hissettim ama bu hafta tık yok endişeleniyorum biraz :KK43:
Ben 20.haftada yaptrdım detaylı senın 21. Hafta da yaptrman normal bence ben 22. Haftada bebegımın hareketlerını hıssettım oda bıraz bıraz sımdı 23. Haftadayım net hıssdyrm sen 17. Haftada bırazda olsa hıssdyrsan sanslısın bence endıseleneck bırsey yok 😊

Benim detaylı yaptırdığım doktor 19 ile 22. Haftalar arası en uygun olanı dedi. 19+5 te yaptırdım ben.
çok endişe ettiyseniz gidin doktora isterseniz. İçiniz rahat eder.

Yaa detaylı ultrason var yarın doktordan aradılar içeri çocuk almıyorlarmis e oğlum var bırakamam kimseye de pandemi sebebiyle eşim mecburen dışarda bekleyecek çocukla ve yalnız gircem detayliya üzüldüm 😣 oğlumun da kardeşini renkli görmesini çok istiyordum tabi eşimin de artık nasip umarım her şeyi yolundadır ☺️
Fotoğraf ya da video vermiyorlar mi benimki veriyormuş sadece ben gircem eşimi almıyor benim Dr da. Size de verirlerse eşiniz de oğlunuz da görmüş olur.

Canım detaylı için bende cuma günü senin gittiğin doktora gitcem çok heyecanlıyım 🥰. Ne kadar sürdu, renkli video/ fotoğraf gönderdiler mi ? Umarım iyi sonuçlarla dönerim 🙏
Evet canım sanırım 30-40 dakika.Resim video WhatsApptan atiyor asistanı aynı gün içinde.Benimki zor poz verdi çok uğraştırdı döndürmek için.Bir kaç poz yakaladı😊Ama bilgili bir doktor donanımlı ben memnun kaldım.İnsallah güzel sonuçlarla dönersin 😊

Herkese selamlar

Kızlar bu tetanoz aşısının ağrısı kaç gün sürüyor? Dünden beri aşı olduğum kolumu kıpırdatamıyorum :KK43:

Şeker yüklemesi için illa 24. Haftadamı gidilmesi gerekiyor açıkcası ben tek gitmekten korktuğum için eşimin müsait olmasını bekliyorum şuan 24+3 üm ama 26. Haftada gitmeyi planlıyoruz geçmi kalmış olurum?

A Ancelika İnşallah öyle bir şey değildir şimdi doktorumla konuştum gel dedi hemen hazırlanıp gideceğim çünkün hafifte olsa kasılmalarım devam ediyor korkmaya başladım 😕 inşallah her şey yolundadır beynimin bana bi oyunudur ya :)
En iyisi gitmek en azindan icin rahat eder,, benimde bir sorun oldumu gitmedimmi aklimdan binbirturlü sey geciyor , hamilelik psikolojisi farkli biraz🙄

Ozaman aclık şekerine bakmayacak demekki canım. Çünku 3 kere kan aliniyor. 1 aç 2 tok. Belki sende ilk kanı es geçecek. Gerci diğer kanları verirkende o içecek dısinda hicbir sey yeme dedi. Cünkü 50ml de olmasi gereken 75ml de olması gereken sonuç aralıkları var. Sen tok giderde birde sıvıyı icince nasıl hesaplayacakki.
Hic bilmiyorum ya hic sormadimda siz ac yapiliyor diyince benim doktor neden tok gel dedi acaba 🤔 acaba tokken daha yuksek cikar diyemi bilemedimki🤔 turkiye ve almanyada belki farklidir en iyisi sorup emin olayim

Canım ne yaptin gittin mi doktora, inş bir problm yoktur.

kızlar 1.8 açıklığım var hastaneye yatım vajinal enfeksiyon da var önce terapi ve ilaç ile enfeksiyonu tedavi edecekler açıklığı kapatmaya çalışacaklar eğer açıklık kapanmasa yuzuk gibi demir mi tam anlamadım rahime koyacaklarmış açıklığı kapatmak için dua edin bize 😞 rahım ağzı da mi ne kısaymışanladığım kadarıyla

X