2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet canım sanırım 30-40 dakika.Resim video WhatsApptan atiyor asistanı aynı gün içinde.Benimki zor poz verdi çok uğraştırdı döndürmek için.Bir kaç poz yakaladı😊Ama bilgili bir doktor donanımlı ben memnun kaldım.İnsallah güzel sonuçlarla dönersin 😊
Merhaba Ben kaçırdım sanırım, doktorunuz kimdi acaba ve hangi hastanede? yardımcı olursanız sevinirim

en çok bunun için şükür ediyorum suyum gelmedi açıklık kapatılır inşallah bebeğe de baktılar o çok iyi sağlıklı 600gm olmuş açıklığı kapatamazlarsa yüzük takacaklarmış vaktinde gelmişim şükür
Cok cok gecmis olsun, merakla sizden gelecek haberi bekliyordum ben de. İnsallah atlatip saglicakla kucaginiza alacaksiniz bebisinizi. Rahim kisaligi da vardi galiba yazmissiniz detaylida normal miydi hersey, bir anda mi etkiliyormus boyle

Detaylı ultrasondan memnun kalan istanbuldaki arkadaşlar, bana doktorlarınızı söyleyebilir misiniz acaba, hala bir doktor bulamadım :KK43:

stres sıkıntı da etkiliyormuş stres yapmayın hiç birşey için enfeksiyona da çok dikat edin ben etmeme rağmen

stres sıkıntı da etkiliyormuş stres yapmayın hiç birşey için enfeksiyona da çok dikat edin ben etmeme rağmen hastanedeyim 😞

stres sıkıntı da etkiliyormuş stres yapmayın hiç birşey için enfeksiyona da çok dikat edin ben etmeme rağmen hastanedeyim 😞
Allah yardımcımız olsun

Çok çok teşekkür ederim canım. Uzun uzun yazmışsin ellerin dert görmesin. Doktor bana hergün sabah açlık tokluk ölç dedi. tokluk 1 saat sonramı oluyor 2 saat sonrami onu çözemedim
Rica ederim ne demek :) ben hem 1.saat hem 2.saat ölçüyorum toklukta. İkisini de istediler yani.
Ama istersen bi mesajla soruver. Çünkü bazısı sadece 1 ya da 2 yi isteyebiliyor.
Eğer accucheck aldıysan cihazı çubukları da çok pahalı valla insan kıyamıyor boşa harcamaya. Ama soramıyorsan ikisini de ölçüp not al istersen. Benim doktor 1.saat 140ın altı ikinci saat 120nin altı olmalı demişti.

kadın doktoruma gittim o fark etti

enfeksiyon olduğunu biliyordum cnm geçen hafta çarşamba gittiğimde vajinal enfeksiyon olduğumu söyledi antibiyotik kulanıyordum. evt erken geldim şükür inşallah iyi olacağız allahın izniyle ❤️

sağol iyiki bekleseydim neler olacağını tahmin bile etmek istemiyorum 😔
Antibiyotikle tedaviyi başlatmışin aslında 1-2 günde etki etmesi gerekmez miydi nasıl açıklık oluşmuş ya ☹️ Benim de vajinal enfeksiyona yatkinligim var korkuyorum valla. İnşallah bır an önce kapanır 🙏

Cok severim salgami ama hsla mide bulantilarim devam ediyor.. icebilir miyim bilmiyorum.. ama yine de yarin deneyecegim.. belki bir care olur
Yoğun mu hala bulantılarınız ? kan ilacı da bulantı yapıyor olabilir mi 😕
klasik olarak kayısı , kuru incir dicem ama ben faydasını pek göremedim.

Rica ederim ne demek :) ben hem 1.saat hem 2.saat ölçüyorum toklukta. İkisini de istediler yani.
Ama istersen bi mesajla soruver. Çünkü bazısı sadece 1 ya da 2 yi isteyebiliyor.
Eğer accucheck aldıysan cihazı çubukları da çok pahalı valla insan kıyamıyor boşa harcamaya. Ama soramıyorsan ikisini de ölçüp not al istersen. Benim doktor 1.saat 140ın altı ikinci saat 120nin altı olmalı demişti.

Sagol canım doktor sadece ać tok dedi olmazsa yarın sorarım. 😍

Cok cok gecmis olsun, merakla sizden gelecek haberi bekliyordum ben de. İnsallah atlatip saglicakla kucaginiza alacaksiniz bebisinizi. Rahim kisaligi da vardi galiba yazmissiniz detaylida normal miydi hersey, bir anda mi etkiliyormus boyle
sağol cnm .Rahim kısalığını tam anlayamadım ama öyle birşey söyledi gibi detailida bakti bebek iyi 600gm olmuş açıklık 1.8 olduğunu söyledi stres mi yaptim falan diye sordu çunku ben 5 aydır wx duş yemek için kalkıyorum dedim stresin etkisi mi acaba ben bu aralar fazla strese giriyorum bir de geçen aramizda biri vardi çok uzulmuştum enfeksiyon olmuş suyu gelmiş 2/3 gün dayanabilmiş ondan sonra mecbur doğum yaptirmiştilar :KK43: o olayi ogrenince cok korktum onun etkisinde kaldim herhalde 2/3 gun gecti enfeksiyon belirtilerim basladi

Antibiyotikle tedaviyi başlatmışin aslında 1-2 günde etki etmesi gerekmez miydi nasıl açıklık oluşmuş ya ☹️ Benim de vajinal enfeksiyona yatkinligim var korkuyorum valla. İnşallah bır an önce kapanır 🙏
inşallah antibiyotik tek seferlik tozdu aslinda etki etti gibi çunku akıntım falan yoktu koku da yoktu ama simdi de enfeksiyon var dedi doktor bende anlamadim 🤷‍♀️

kızlar 1.8 açıklığım var hastaneye yatım vajinal enfeksiyon da var önce terapi ve ilaç ile enfeksiyonu tedavi edecekler açıklığı kapatmaya çalışacaklar eğer açıklık kapanmasa yuzuk gibi demir mi tam anlamadım rahime koyacaklarmış açıklığı kapatmak için dua edin bize 😞 rahım ağzı da mi ne kısaymışanladığım kadarıyla
Çok geçmiş olsun inşallah kapanır tedaviyle.

kadın doktoruma gittim o fark etti

enfeksiyon olduğunu biliyordum cnm geçen hafta çarşamba gittiğimde vajinal enfeksiyon olduğumu söyledi antibiyotik kulanıyordum. evt erken geldim şükür inşallah iyi olacağız allahın izniyle ❤️

sağol iyiki bekleseydim neler olacağını tahmin bile etmek istemiyorum 😔
Büyük geçmiş olsun cnm iyi ki Dr gittin kendini hiç yorma cnm herşeyi pozitif düşün pozitif olsun

kızlar 1.8 açıklığım var hastaneye yatım vajinal enfeksiyon da var önce terapi ve ilaç ile enfeksiyonu tedavi edecekler açıklığı kapatmaya çalışacaklar eğer açıklık kapanmasa yuzuk gibi demir mi tam anlamadım rahime koyacaklarmış açıklığı kapatmak için dua edin bize 😞 rahım ağzı da mi ne kısaymışanladığım kadarıyla
Çok geçmiş olsun Allah evladınızı size bağışlasın.

Canım çok geçmiş olsun hemencecik geçsin gitsin inşallah Allahım güzel kızına sağlık versin 🥰

sağol cnm .Rahim kısalığını tam anlayamadım ama öyle birşey söyledi gibi detailida bakti bebek iyi 600gm olmuş açıklık 1.8 olduğunu söyledi stres mi yaptim falan diye sordu çunku ben 5 aydır wx duş yemek için kalkıyorum dedim stresin etkisi mi acaba ben bu aralar fazla strese giriyorum bir de geçen aramizda biri vardi çok uzulmuştum enfeksiyon olmuş suyu gelmiş 2/3 gün dayanabilmiş ondan sonra mecbur doğum yaptirmiştilar :KK43: o olayi ogrenince cok korktum onun etkisinde kaldim herhalde 2/3 gun gecti enfeksiyon belirtilerim basladi
Oncesinde herhangi bir risk mi vardi doktorunuz bisey dedigi icin mi yalnizca dus yemek icin kalkiyordunuz? Stres herseyi tetikliyor hakikaten o donem ben de cok stres yaptim hemen tahlil yaptirdim kultur temiz cikti da rahatladim ama icim hala rahat degil bu haftasonu yine idrar tahlili yaptiricam, enfeksiyonun sakasi yokmus demekki😔

X