2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
kadın doktoruma gittim o fark etti

enfeksiyon olduğunu biliyordum cnm geçen hafta çarşamba gittiğimde vajinal enfeksiyon olduğumu söyledi antibiyotik kulanıyordum. evt erken geldim şükür inşallah iyi olacağız allahın izniyle ❤️

sağol iyiki bekleseydim neler olacağını tahmin bile etmek istemiyorum 😔
Ya çok geçmiş olsun dualarımdasın inşallah birşey olmaz

Geçen hafta perşembe ve cuma çok az hissettim hareketlerini. Aşıya gittiğimde cihazla dinledik. Sorun yoktu.
senin modunla da alakalı biraz demişti ebe. Sen yorgun , huzursuz hissedersen , yeteri kadar beslenemezsen onun da hareketleri azalıyor demişti ki gerçekten o ara iştahım hiç yoktu. Moralim bozuktu.
dinlen , sevdiğin şeylerden ye, uzan🙂 içini ferah tut.
Aaa oyle mı kesın yorgunluktan oluyor ozaman cunku haftasonu cok ney hıssdyrm haftaıcı bırsey oluyor hareket yok gece uyuyamyrö korkudan

doğru diyorsun ben biraz ısrarcı olayım isteyeyim testi zaten çok gerekli olduğunu hep okurdum yaptırmazsam aklım kalır

Aynen yaptirmayıpta aklın acabalarla 9 ay dolacağına , yaptırıp çıkarsa önlen alıp çıkmazsa oh çekmek daha mantıklı gibi

Bende amnıyotık bant var ya ıster ıstemez korkuyorum bırsey mı oldu doye ıyı ben tek degılmsım normal olmasına sevındım😊

Insallah iyidirler canım. Valla gecen hafta bende telaşlandım . Evde kalp cihazı var onunla kontrol etmek aklına bile gelmedi telaştan. Böyle böyle inşallah saglikla 9 ayı deviririz.

Tam 1 kutu kolaydı canım 75lik .üstüne bakmadım ama normal boy kutu kola kadardı. Bazı doktorlar 50 lik yapıyormus ama benim doktorum önermedi.
Benim yapılacağım kutu koladan küçük, kutu kola 75 lik ama 330 cc ... of benimki daha yoğun şeker içeriyor olacak 75 lik ama 250 cc şimdi olmayan şeker de var gibi görünür çıkarsa diye tedirginim normali kutu kola ankara şehir hastanesinde de kutu kola boyutunda yapıyorlar ben var ya yarın bittim eğer şeker çıkarsa bir daha tekrarlarım bu testi 🥺

Bende amnıyotık bant var ya ıster ıstemez korkuyorum bırsey mı oldu doye ıyı ben tek degılmsım normal olmasına sevındım😊

Bende de 1 tane vardı kendiliğinden geçmiş bugün detaylı da gördüm cok korkmuştum ama kaan kocatepe dinlemelisin korkma kötü düşünme ben düşünmedim iyi düşündüm hep kafama taksam daha kötü olacak hep öyle olmuştur hersey normal şükür sag salim kucagimiza alalım da gerisi önemli değil

Benim yapılacağım kutu koladan küçük, kutu kola 75 lik ama 330 cc ... of benimki daha yoğun şeker içeriyor olacak 75 lik ama 250 cc şimdi olmayan şeker de var gibi görünür çıkarsa diye tedirginim normali kutu kola ankara şehir hastanesinde de kutu kola boyutunda yapıyorlar ben var ya yarın bittim eğer şeker çıkarsa bir daha tekrarlarım bu testi 🥺

Çıkmaz inşallah canım. kiloylada alakali ben kilolu gebe kaldım. Streste etkiliyor stres yapma.ben özelde 55tl ye yaptirdim toplamda 3 kan aldılar. Lütfen stres yapma bu akşam hafif geçir bol bol su iç yatmadan.

19 nisanda benım şeker yükleme testi var kızlar devlete hastanesinde olacak acaba doktora direk 75lik olsun diye söylesem mi ki
Doktor kendi belirliyor herhalde bilmiyorum saglik ocaginda 50 lik varmis doktora sor eger 50lilikse burda yaptır dedi para verme boşuna dedi bakalım bende ramazan bayramindan sonra gidicem

Merhaba kızlar e bebekte 10 lu hastane çıkışlarinda %50 indirim var. Eşim almaya gitti ama mağazada kalmamış. Internetten sipariş edip memnun kalan varmı acaba malı nasıl kullanışlı mi

Ayy benim de annemde var ve annem insulin ignesi kullaniyir yollardir ve ben de 8 kg almisim yarin saglik olursa detayli ultrasonumuz var doktora yine hatirlatayim😬😬herbisey stres bu gebelikte Rabbim saglikla kollarimzida da gormeyi nasip etsin
stres yapma canım insallah çıkmaz illaki çıkıcam diye birşey yok çıkarsada önlem alır diyet yaparız.

X