2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben aldım ozellıle bambu olan yumusacık tavsıye ederım
Foto varmı canım atarmisin. Yikaninca rengi soldu yazan falan olmuş. Bizde bugün puset ve çanta aldik. Ama çantada kararsiz kaldim değiştirmeliyim mi diye rengi çok güzel ama sanki az küçük başka bir çanta daha vardı oda çok büyüktü

Canım dün ben de tuttum çok rahattım hiç sorun yoktu ama bebek hiç oyanamadı iftardan sonra oynar dedim yine oyanamadı bende bugun tutmadım
Dün gece ve gündüzün yerini değiştirerek tuttum, üç öğün yemeğimi gündüz değil iftar ile sahur arası yedim, ilaçlarım vs.
Dün oruçluyken çok hareketliydi bebeğim. Bugün aradaki farkı görmek adına tutmadım, bugün de çok hareketsiz.
Normalde tam tersi olması lazım ama hayret.

Çıkmaz inşallah canım. kiloylada alakali ben kilolu gebe kaldım. Streste etkiliyor stres yapma.ben özelde 55tl ye yaptirdim toplamda 3 kan aldılar. Lütfen stres yapma bu akşam hafif geçir bol bol su iç yatmadan.
Çok teşekkür ederim ben normal kiloda hamile kaldım vücut kitle endeksine göre hesaplayınca ama işte çok kilo aldım 9 kilo kadar bu yüzden şüpheleniyorum yarın bakıcam eğer çıkarsa başka bi yerde daha tekrarlıcam inşallah bakalım 🤲🏻🙏🏻

Benim 50 dakikadan fazla sürdü hamur gibi yoğruldum. 440tl verdim ama değdi. 15 dakikada nasil bitirdi maşallah. Her açıdan 100 şeye bakıyorlar.
500verdim valla 15dk cok az sürdü beynine, burnuna, kemiklerine, bagirsaklarina, böbreklerine, kan dolasimlarina falan bakti baya her seye ama cok kisa 50dk nerde 15dk nerde ya cok ilginc. Daha önceki gebeligimde de ona gitmiştim tüp bebek doktorum önermişti. Simdi ki doktorum da onu diyince iyidir gidin dedi ama keske en azindan yarim saat bulsaydi🤦😂
Canım sen zeki beye gitmiştin degil mi? Benim de 15 dk sürdü ya hemen baktı geçti corona önlemleri kapsamında dedi hiç anlamadim bişey :KK43:
Aynen zeki beye gittim cok ilginc gercekten bakti mi o kadar surede her seye daha uzun bakanlarla ayni seylere bakiyosa onlar niye o kadar uzun suruyor kafamda deli sorular 🤣🤣

Dün gece ve gündüzün yerini değiştirerek tuttum, üç öğün yemeğimi gündüz değil iftar ile sahur arası yedim, ilaçlarım vs.
Dün oruçluyken çok hareketliydi bebeğim. Bugün aradaki farkı görmek adına tutmadım, bugün de çok hareketsiz.
Normalde tam tersi olması lazım ama hayret.
Sorun bende mi acaba bilemedm 😊 ama alakası varmıdır bilmiyorum dün hareketsizdi

😊 Canım gerçi bugun de çok hareketli sayılmaz yani. Ayrıca herkes bşey söyledi yok birinin bebeği oruç tutmuş 1 kilo doğurmuş falan filan oruç tutuyorum dedim diye herkes felaket tellallığı yaptı bende kendimi suçlu hissettim 🤷‍♀️
kime sorsam bişey olmadı dedi, hep tutmuşlar ama emin olamıyosun.

Ay sukurrr sesin solugun cikmayinca merak ettim sizi❤ biz de sukur iyiyiz canim hareketlerini cok iyi hissedebiliyirum Arwen hanimin🥰saglik olursa yarin detayli ultrasonumuz var...insallah ordan da guzel bir haberle donebilirsek yavastan alisverise baslayacagiz🤲🌸 bugun de tetenoz asisi olduk...bakalim saglikla alalim kollarimiza insallah yavrularimizi ...o guzel gunleri gormeyi de nasip etsin Rabbim yeterki🥰🙏🦋burdaki tum hamile arkadaslar duamdalar🤲
Yaa yerim eksik olma canım benim merak etmişte yazmış😍 Güzel haberlerle gel yarın inş minnoşunu gör annesi, nasıl büyüdüğünü gör o minik elleri ayakları fındık burnu kuş ağzı gör 🥰 Oh aşıyıda yaptırmışsın ağrı çekmezsin inş kuzum ben de ptesi 2.dozumu yaptırcam ☺️ Alışveriş en güzel kısımlarından heyecanla hayal ederek yeni şeyler almak ohhh mis😊

Çok teşekkür ederim ben normal kiloda hamile kaldım vücut kitle endeksine göre hesaplayınca ama işte çok kilo aldım 9 kilo kadar bu yüzden şüpheleniyorum yarın bakıcam eğer çıkarsa başka bi yerde daha tekrarlıcam inşallah bakalım 🤲🏻🙏🏻
Kuzum birşey çıkmıcak inşallah 🙏🏻🥰 ben de kendimden şüpheleniyorum ama yine içimizi ferah tutalım😇Yarın güzel haberlerle gelesin inşallah😍

Canım sen zeki beye gitmiştin degil mi? Benim de 15 dk sürdü ya hemen baktı geçti corona önlemleri kapsamında dedi hiç anlamadim bişey :KK43:

Canim eline cd rapor verdimi. Benim doktorum en az 35 40 dakika sürmeli diyordu. Herşeye baktıysa problem olmaz elindeki raporda zaten yazar ölçümler

500verdim valla 15dk cok az sürdü beynine, burnuna, kemiklerine, bagirsaklarina, böbreklerine, kan dolasimlarina falan bakti baya her seye ama cok kisa 50dk nerde 15dk nerde ya cok ilginc. Daha önceki gebeligimde de ona gitmiştim tüp bebek doktorum önermişti. Simdi ki doktorum da onu diyince iyidir gidin dedi ama keske en azindan yarim saat bulsaydi🤦😂

Aynen zeki beye gittim cok ilginc gercekten bakti mi o kadar surede her seye daha uzun bakanlarla ayni seylere bakiyosa onlar niye o kadar uzun suruyor kafamda deli sorular 🤣🤣

Bende şastim uzun sürünce kendi doktoruma sordum normal süre dedi. Parmaklarındaki kemiklere ,beyni ayıran damara ,gözlerinin yapisina retinasina ,birbirine olan uzaklıklarina kadar baktı.
İllaki detayli ultrasonun belli kriterleri vardir tamamlamıştır 15 dakikada bile olsa.

X