2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar e bebekte 10 lu hastane çıkışlarinda %50 indirim var. Eşim almaya gitti ama mağazada kalmamış. Internetten sipariş edip memnun kalan varmı acaba malı nasıl kullanışlı mi
Ben 10 lu ve 5 li aldım e bebekten malları çok güzel yumuşacık ben çok beğendim kumaşını. Öyle ucuz sert bebek kıyafetleri gibi değil. Hatta baya indirim var bir çok şey aldım. 2 li zıbın 29 liradan 9 liraya düşmüştü.

Kuzum birşey çıkmıcak inşallah 🙏🏻🥰 ben de kendimden şüpheleniyorum ama yine içimizi ferah tutalım😇Yarın güzel haberlerle gelesin inşallah😍
İnşallah balımmm sen zaten kilo milo almadın çıkmaz inşallah beni korkutan eşimin hastanesinde 250 cc lik veriyolarmış yani su oranı daha az zaten 75 gr şeker 😂😂😂başıma gelecekler korkutuyor bi 🤣🤣🤣

bir şey soracağım, akşama doğru inanılmaz bir yorgunluk uyku hali patlayacak gibi his oluyor acıkıyorum da. Tatlı yiyince kendime geliyorum. Normal kan testimde glukoz değeri referans 74-100 benim 75 çıkmış acaba şekerim mi düşüyor ben gibi hisseden var mı? her gün şekerli bişey mi yiyeceğim kendime gelmek için.

İnşallah balımmm sen zaten kilo milo almadın çıkmaz inşallah beni korkutan eşimin hastanesinde 250 cc lik veriyolarmış yani su oranı daha az zaten 75 gr şeker 😂😂😂başıma gelecekler korkutuyor bi 🤣🤣🤣
Aldım bebegim yaa göstermiyorum sadece ben de 7 kg aldım 🙄 250 mi 330 standart değil mi ayy benimki de haftaya bana kaç cc vercekler acep😬

Ben de bugün detayliya gittim çok şükür bir sıkıntı yok. Ama 15 dk anca sürdü son birkaç dakikada eşim ve oğlum da girdiler gördüler. Ama azıcık uzun olmasını beklerdim coook kısacık sürdü paraya yazık 🤣🤣
Benimkide 15/20 surmusti 🤦🏻‍♀️ bakiyorumda arkdaslarin 30/50 daka felan suruyo bende supheye dustum ama adam herseye bakti olcumleri soyledi , bobrekleri kemiklerk vs vs 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ foto bile cekemedik kizlarim o an elleriyle kapattilar ama cd verdi bana

24-32 amire bağlı diyo bizim yazıda. Ooff offf net bilgi yok mu? Amire bağlı diildi şimdi de bu çıktı
Amire bağlıydı canım, idari izinlerin hepsi amire bağlı idarenin verdiği izinler ama evet bunu genelgede yazmasalar daha iyiydi çünkü bu genelge kalktığında yeni genelgeye eklemeyi unuturlarsa karışıklık olacak çünkü cumhurbaşkanlığı personel işleri yazısı ile 24. Haftada idari izin başlıyordu.

Kizlar bisey sorucam, gögüs ucu kremini hamilelikte mi kullanmaya baslamak gerekiyor? Birkac blogda gordum de kafam karisti

Canim eline cd rapor verdimi. Benim doktorum en az 35 40 dakika sürmeli diyordu. Herşeye baktıysa problem olmaz elindeki raporda zaten yazar ölçümler
Cd vermedi ama rapor verdi canım, tüm ölçümler mevcut. Şurası kalbi şurası midesi şurası bacağı beyni şu bu diye gösterdi. Belki testlerim vs riskli çıkmadığı için, herhangi bir sıkıntım da olmadığı için erken bitirmiştir bilemiyorum. Normalde biz de uzun bakiyorduk ama corona yüzünden kısa kesiyoruz dedi şüpheli bir durum görmediğimizde. Raporda her şey normal diyor amniyon sıvısından tut, diğer farklı bilmedigim ölcümlere kadar valla bişey yoktur diye umuyorum ne bileyim.🤷🏼‍♀️

Sadece sonuncu biraz yüksek . Doktirun ne söyledi
Cnm bu arada geçmiş olsun sana da diyetle toparlarsın hiç kötü senaryo getirme aklına. Senin kız bir hafta önden gidiyordu hep değil mi boy kilo vs, sanırım şekeri olan bazı gebelerde böyle haftasondan önde çıkıyor bebekler. 1-2 hafta özellikle 2 hafta

Yaa yerim eksik olma canım benim merak etmişte yazmış😍 Güzel haberlerle gel yarın inş minnoşunu gör annesi, nasıl büyüdüğünü gör o minik elleri ayakları fındık burnu kuş ağzı gör 🥰 Oh aşıyıda yaptırmışsın ağrı çekmezsin inş kuzum ben de ptesi 2.dozumu yaptırcam ☺️ Alışveriş en güzel kısımlarından heyecanla hayal ederek yeni şeyler almak ohhh
Canimm Allah senin de eksikligini hissettirmesin insallah...saglikla sen de ol 2. Dozunu...benim asi sebebiyle simdilik bir agrim yok sukur ama ilerleyen gunlerde olurmu bilmiyorum😬😬insallah yarin da gorurum minnosumu 3 haftadir gormedim ...ilk defa bu kadar uzun sureli gormuyorum🤲saglikli olsun yeter benim icin....sonrasinda da biraz daha rahatlar en azinda tatli heyecanini yasamaya calisirim gebeligimin🥰🥰 yeter kisaglikla gelsin minnoslar 🦋🤤

Kizlar bisey sorucam, gögüs ucu kremini hamilelikte mi kullanmaya baslamak gerekiyor? Birkac blogda gordum de kafam karisti
Göğüs uçlarının kuruması beklenmeden kullanılmalıymış sanırım doğumdan önce. Ben lansinoh alıp 7. aydan sonra yavaş yavaş başlamayı düşünüyorum cildim çok kurudu çünkü

Amire bağlıydı canım, idari izinlerin hepsi amire bağlı idarenin verdiği izinler ama evet bunu genelgede yazmasalar daha iyiydi çünkü bu genelge kalktığında yeni genelgeye eklemeyi unuturlarsa karışıklık olacak çünkü cumhurbaşkanlığı personel işleri yazısı ile 24. Haftada idari izin başlıyordu.
İnşaallah 2 haftaya yazarlar

Cnm bu arada geçmiş olsun sana da diyetle toparlarsın hiç kötü senaryo getirme aklına. Senin kız bir hafta önden gidiyordu hep değil mi boy kilo vs, sanırım şekeri olan bazı gebelerde böyle haftasondan önde çıkıyor bebekler. 1-2 hafta özellikle 2 hafta

Aslinda son regli gününe göre gününe uygun ama doktorum 1 hafta ileriden hesaplatiyor. Geri gitmesinde razıyım. Insallah saglikla devam eder hepimizin gebeligi

Canimm Allah senin de eksikligini hissettirmesin insallah...saglikla sen de ol 2. Dozunu...benim asi sebebiyle simdilik bir agrim yok sukur ama ilerleyen gunlerde olurmu bilmiyorum😬😬insallah yarin da gorurum minnosumu 3 haftadir gormedim ...ilk defa bu kadar uzun sureli gormuyorum🤲saglikli olsun yeter benim icin....sonrasinda da biraz daha rahatlar en azinda tatli heyecanini yasamaya calisirim gebeligimin🥰🥰 yeter kisaglikla gelsin minnoslar 🦋🤤
Aminnn inşallah canım🙏🏻🥰 onlar bizim mucizemiz 😍ikimizde tüp bebek aşamasındayken hiç beklenmedik bir zamanda geldiler bize miniklerimiz oyüzden içini ferat tut sağlıkla kavuşcaz Rabbim bekletti en güzeli için, herşey yolunda gitcek hayırlısıyla 🤍💙

Arkadaslar ben bugun tetenoz asisi oldum ve bir yerim agrimadi lakin simdi bas agrim var bu normal mi yani yan etkisini bu sekilde yasayan var mi?

Ben 10 lu ve 5 li aldım e bebekten malları çok güzel yumuşacık ben çok beğendim kumaşını. Öyle ucuz sert bebek kıyafetleri gibi değil. Hatta baya indirim var bir çok şey aldım. 2 li zıbın 29 liradan 9 liraya düşmüştü.
2li zıbını gösterebilir misiniz ben de alayım baya uygunmus

X