2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aldım bebegim yaa göstermiyorum sadece ben de 7 kg aldım 🙄 250 mi 330 standart değil mi ayy benimki de haftaya bana kaç cc vercekler acep😬
Senin sonucun da güdl gelicek inşallah inanıyorum💙Genelde 330 cc lik var canım burada niye böyle bilmiyorum ama eğer şeker çıkarsa tekrarlıcam zaten o oranda bile çıkmıyorsa yoktur yani 😁🤣

Büyük ihtimalle bendede çıkacağını düşünüyorum benım halam gebelik şekeri vardı babaannemde dedim ileri derece şeker var
Şeker benim de babamda ve babaannemde halalarımda var. Fakat şeker hastalığı babadan değil anneden geçiyormuş daha çok. Umarım gebelik şekeri için de geçerlidir bu durum. İnşallah çıkmaz sizde de.

Arkadaslar ben bugun tetenoz asisi oldum ve bir yerim agrimadi lakin simdi bas agrim var bu normal mi yani yan etkisini bu sekilde yasayan var mi?
Selam ben de iki gün önce oldum. Bana ilk gün fazla bir yan etkisi olmadı ama ertesi gün baş ve vucut agrısı, halsizlik yaptı. Kolum çok ağrıdı hareket ettiremiyordum nerdeyse. Bugün aşı yeri hala acıyo hafif şişmiş ama diğer belirtiler kayboldu bugün daha iyiyim. En azından dokunmadıkça, fazla hareket etmedikçe fazla bir ağrı yok kolumda :)

Bende şastim uzun sürünce kendi doktoruma sordum normal süre dedi. Parmaklarındaki kemiklere ,beyni ayıran damara ,gözlerinin yapisina retinasina ,birbirine olan uzaklıklarina kadar baktı.
İllaki detayli ultrasonun belli kriterleri vardir tamamlamıştır 15 dakikada bile olsa.
Dediklerinin hepsine baktı belki uzun uzun degil daha kısa bakmıştır sonuçta raporu kendi doktoruma da göstereceğim eksik bakılsa illa söyler 😂
Benimkide 15/20 surmusti 🤦🏻‍♀️ bakiyorumda arkdaslarin 30/50 daka felan suruyo bende supheye dustum ama adam herseye bakti olcumleri soyledi , bobrekleri kemiklerk vs vs 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ foto bile cekemedik kizlarim o an elleriyle kapattilar ama cd verdi bana
Neyse kısa sürenler varmış rahatladım 🤣 çektiği fotoları mail attı bana da ilk hamileliğimde cd şeklinde vermiş bu sefer mail olarak yolladı
Kizlar bisey sorucam, gögüs ucu kremini hamilelikte mi kullanmaya baslamak gerekiyor? Birkac blogda gordum de kafam karisti
Son ay başlamıştım ben de ilk gebeligimde☺️

Benimkide 15/20 surmusti 🤦🏻‍♀️ bakiyorumda arkdaslarin 30/50 daka felan suruyo bende supheye dustum ama adam herseye bakti olcumleri soyledi , bobrekleri kemiklerk vs vs 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ foto bile cekemedik kizlarim o an elleriyle kapattilar ama cd verdi bana
Benim 1,5 saat sürdü nerdeyse 2 kez ara verdik fenalaştım artık 🙄 kalbinde ufak bi delik görüyorum dedi ondan baya inceledi sanırım uzun uzun :KK43: Doktor riske atmaz kendini sonucta imzalı rapor veriyor bakması gereken temel detaylara bakmıştır canım kafana takma hiç.
Ayrıca cilt bakımı içinde benim cildim çok kuru normal kullandığım tonik,serum, kremlerime devam etmeye çalışıyorum üşenmedikçe

Dediklerinin hepsine baktı belki uzun uzun degil daha kısa bakmıştır sonuçta raporu kendi doktoruma da göstereceğim eksik bakılsa illa söyler 😂

Neyse kısa sürenler varmış rahatladım 🤣 çektiği fotoları mail attı bana da ilk hamileliğimde cd şeklinde vermiş bu sefer mail olarak yolladı

Son ay başlamıştım ben de ilk gebeligimde☺️

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı derler. Oyüzden hızlı olmuş olabilir. Herseye baktiysa problem olmaz Allah ın izniyle.

Benim detaylım 30 dakika sürdü 600 lira verdim böylede bir resim çıktısı verdi bunu ekrandan çektim oğluşum elini yüzünden çekti ağzını açtı falan hep gördüm ❤️❤️

Eklentiler

• IMG_20210410_162433.jpg
    IMG_20210410_162433.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 52
Selam ben de iki gün önce oldum. Bana ilk gün fazla bir yan etkisi olmadı ama ertesi gün baş ve vucut agrısı, halsizlik yaptı. Kolum çok ağrıdı hareket ettiremiyordum nerdeyse. Bugün aşı yeri hala acıyo hafif şişmiş ama diğer belirtiler kayboldu bugün daha iyiyim. En azından dokunmadıkça, fazla hareket etmedikçe fazla bir ağrı yok kolumda :)
Anladim o zaman bas agrisi normal bu durumda...cok tesekkur ederim cevabiniz icin🙏

2li zıbını gösterebilir misiniz ben de alayım baya uygunmus
link vermek yasak mı bilmiyorum ama ekleyeyim ama bir çoğu tükenmiş gözüme çarpanları ekliyorum

aldıklarımın çoğu tükenmiş görünüyor ama bunlar halen ucuz

Aslinda son regli gününe göre gününe uygun ama doktorum 1 hafta ileriden hesaplatiyor. Geri gitmesinde razıyım. Insallah saglikla devam eder hepimizin gebeligi
Maşallah annesinin yedikleri yarıyo bebişe gönlünü ferah tut bi arkadaşım şu an 36. haftada bebeği de gayet iyi şekeri de diyetle kontrol altına aldı. Geçip gidecek bebeklerimiz iyi olsun yeter ki

Benim 1,5 saat sürdü nerdeyse 2 kez ara verdik fenalaştım artık 🙄 kalbinde ufak bi delik görüyorum dedi ondan baya inceledi sanırım uzun uzun :KK43: Doktor riske atmaz kendini sonucta imzalı rapor veriyor bakması gereken temel detaylara bakmıştır canım kafana takma hiç.
Ayrıca cilt bakımı içinde benim cildim çok kuru normal kullandığım tonik,serum, kremlerime devam etmeye çalışıyorum üşenmedikçe
ya nasil korkmussundur , inshallah bebisin iyidir 🙏🏼 bende hamilelik cok cok kotu baslasigi icin gece bunduz yatiyordum hic bisi yapamadim yuzume sorna sivilce doldu oylede kaldi . calismadigim ve surekli evde oldugum icin gecem gunduzume karisti zaten 😁

Senin sonucun da güdl gelicek inşallah inanıyorum💙Genelde 330 cc lik var canım burada niye böyle bilmiyorum ama eğer şeker çıkarsa tekrarlıcam zaten o oranda bile çıkmıyorsa yoktur yani 😁🤣
İnşallah kuzummm ikimizde de bişi çıkmıcak inanıyorum ben sağlıkla gelcek bebişlerimiz 😍💙😘

Artık başlar canım nefes darlığı yavaş yavaş bebekler büyüyor iyice.
Benim otururken değil de bir sey anlatırken oluyor yoruluyorum konuşasım gelmiyor

off bu bana da oluyor malesef :KK43:
Demek ki normal ama daha simdiden basladiysa yazın dusunemiyorum nasil nefes alacagiz hele bir de disarida maskelerle 🤦🏻‍♀️ Allah yardimcimiz olsun.

X